Máte někdy pocit, že už se z toho musíte zbláznit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:23
Máte někdy pocit, že už se z toho musíte zbláznit??

Zakládám tohle téma spíš pro odlehčení, pro pocit, že v tom třeba nejsem sama.. Tři děti, osm let doma, barák. K tomu máme psa, který nehorázně líná, ale to jsem v životě neviděla, do bytu už tedy nejde, ale i tak. Dnes modelová situace. Jdeme na zahradu s nejmladším, upozorňuji ho, že dnes nebude jezdit traktorem v záhonu, protože jdeme na chvilku, odkývá, že bude jezdit po kamínkách. Třikrát ho odvádím od záhonu a opakuji, na čem jsme se domluvili, do toho pleju, protože všude z dlažby vyrůstá plevel, ve spárách všude chlupy, pak šlápnu do ho. přestože jsem lopatu ho. en uklidila(nechápu kde se to v ní bere), dítě znovu v záhonu, takže už bouchnu, odnáším dom a jdu všechny propriety k zvelebování zahrady zase uklidit, protože by je jinak pes rozkousal(kouše vše, včetně zeleniny ze záhonu). Do toho mám nastupovat v lednu do práce, už teď z toho mám bobky, jak to všechno dám :roll: všude mám pocit, že na mě kouká práce, někde něco uklidím(srovnám dětem oblečení) a neubehne týden a je to to samý. Zní to asi hodně zmateně, ale prostě mám někdy pocit, že mi bouchne hlava, že to prostě nejde všechno dělat tak jak bych si představovala. A často bych nejradši zalezla pod peřinu a všechny poslala někam :? To ale nejde, zas bych si to pak vyčítala, že nic nedělám… Nevím co chci slyšet, už to vypsání pomohlo :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10959 příspěvků 30.10.18 10:30

neřešit bordel a udělat si někdy chvilku pro sebe :hug: Já si chodím do práce od dětí odpočinout :-D

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:31

@iiiv budu pracovat ve školce :oops: :lol:

vannilka
Povídálka 48 příspěvků 30.10.18 10:33

Ahoj. Myslím, že je to všude stejný. Nejhorší je pracovat s detma za zády. Ten pes ti pridelava spoustu práce. Nemá venkovní výběh? Zavřít ho tam během práce venku?!

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 30.10.18 10:35
@adeeelia píše:
@iiiv budu pracovat ve školce :oops: :lol:

Tak to jsi v prčicích :D

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:35

Jako doma bordel není, to v pohodě zvládám, ale spíš kolem baráku, všude nějaký prkna, železa, trámy (protože to se dá použít, jak říká muž :lol:), velký sklep, který se snažím nějak poklidit, ale věcí je moc, nás je taky moc :lol: do toho pořád tuny prádla. Prostě klasika no, takový nekonečný příběh, ale občas už mě to trochu ubíjí, proto se do práce těším, na změnu, trošku mám pocit, že jsem už lehce vyhořelá, s dětmi mám taky méně trpělivosti než byxh chtěla..

MáškaMarie33
Kecalka 214 příspěvků 30.10.18 10:36

Jenom k tomu psovi, dle popisu mu nebude sedět krmení, popřemýšlejte nad změnou, fajn jsou granule Petkult nebo Dog lovers gold. A budou mu chybět vitamíny na srst, já kupovala naposled Giom biotin a línání se dost zredukovalo.

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:39

@vannilka zatím nemá, teď má pelech v chodbičce, když je hezky, je na zahradě, ale i tak se to tahá do bytu.. Takže je to v řešení, jestli kotec(na který ale není zvyklá a už ji byl rok) a nebo právě sklep, udělat ji pelech tam a dveře ven, aby mohla kdykoliv vyběhnout.. Jako tím psem jsem si pridelala kotel práce, hlavně nervů, snažíme se jí věnovat jak to jde, není to jen pes na zahradu. Ale i tak rozkousala věci za pěkných pár tisíc, to bych i dala, ale ty chlups, to je prostě masakr!! Bílé a černé dlouhé chlupy, nejdou pořádně vyluxovat, jsou v záhonu s bylinkama, na terase, ve všech truhlíkách, prostě všude 8o

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:42

@MáškaMarie33 díky, na ty vitamíny mrknu, za zkoušku nic nedám ;) granule mívala fitmin, teď má teda levnější Orlando, ale línala i u fitminu a britu.

MáškaMarie33
Kecalka 214 příspěvků 30.10.18 10:45
@adeeelia píše:
@MáškaMarie33 díky, na ty vitamíny mrknu, za zkoušku nic nedám ;) granule mívala fitmin, teď má teda levnější Orlando, ale línala i u fitminu a britu.

Jj, určitě koukněte, nam právě pomohly i s přechodem na ty Petkulty. Jo a taky rybí olej ji tam párkrát týdně stříknu :D

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25045 příspěvků 30.10.18 10:52

@adeeelia Chápu, máme 1,5 roku. Zrovna jsme u našich, našel tašky se skořápkama od vajec, ty roztahal po celém trávníku, skořápky jsou na kousíčky, z trávníku nepůjdou.

Rozhodně kotec, zvykne si. Každopádně mi ho doma teda zavíráme jen na noc nebo když se něco dělá na zahradě,ale kotec je pomocník.

Okolo roka přestal kadit na zahradě, takže vydržte. Pokud s ní teda chodíte minimálně dvakrát denně na velkou procházku.
Zkuste změnit žrádlo. Pokud ji máte i doma, bude línat celoročně.
Co je to za plemeno? Prostě ji nech venku.
Spáry nějak zadělat.

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:54

@MáškaMarie33 a to dáváš pořád, ty vitamíny? Tam píšou v období línání :think:

eva valoi
Extra třída :D 11349 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 10:58

Hele každý den! Měla jsem tu teď o tom diskusi. A dnes ráno mě náš tříleťák předběhl do kuchyně a vzápětí zmizel do ložnice, kde rozbil na koberci tři vejce, která nějakým záhadným způsobem vynesl z kuchyně…
V pondělí jde do školky. V září tam brečel, ale v pondělí prostě půjde, protože lepší, když si pobrečí ve školce, než aby se tady něco stalo. Já jsem zralá opravdu na léčebnu a stejně jako ty, jdu v lednu do práce. Já jdu do školy, takže si taky výrazně nepolepším. Potřebovala bych se aspoň na rok, dva zavřít někam, kde nejsou žádné děti.

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 30.10.18 10:58

@jenny.fields je to vořech :mrgreen: údajně kříženec JRT, ale dle nás spíše border kolie s krátkýma chlupama.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25045 příspěvků 30.10.18 11:00

@adeeelia JEdna lepší rasa než druhá :zed: :zed: Je třeba ho zaměstnat.
Myslela jsem, že je dlouhosrstý, psala jsi: dlouhé chlupy. Každopádně pokud má podsadu, nechala bych prostě venku, zateplaná bouda. Doma se to bude do všeho zapichovat.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >