Máte některá za partnera či manžela Vietnamce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30157 příspěvků 26.09.14 20:32
Máte některá za partnera či manžela Vietnamce?

Smíšených párů vidím málo. Docela by mě zajímalo, jací jsou, jak se chovají, zda mají smysl pro rodinu, v čem jsou jiní než čeští kluci. Chodila byste některá s Vietnamcem?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Kočislava
Nadpozemská drbna 28272 příspěvků 26.09.14 20:34

Já nikdy :oops: ale v zásadě proti nim nic nemám…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 20:37

Anonymně, protože je to známá. Má teď s Vietnamcem druhé dítě, ale nějak jim to po 15 ti letech přestává klapat. Manžela jí hledají policajti za drogy… :roll: Jinak je ale moc hoodnej :palec:

Eloušek
Stálice 77 příspěvků 26.09.14 20:38

S jedním jsem před pár lety chodila. Nevim jestli je takovych vic, ale tohle bylo egoistický, šovinistický prase. Ale naopak slovo jeho rodiny pro nej bylo jako zakon.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 26.09.14 20:38

Já jsem v 15 chodila s jedním asi týden. Ale byl to poloviční vietnamec a byl adoptovaný, takže žil v normální české rodině. Fajn kluk, ale jinak bych s vietnamcem už nechodila. Nejsou to mé typy. :nevim:

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 26.09.14 20:38

Já ráda český kluky, ale někteří nejsou šerední. Asi by mi doma lezlo na mozek jeho „nerozumim“, „nemame“ (vtip)

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 26.09.14 20:40
@Izzz píše:
Já ráda český kluky, ale někteří nejsou šerední. Asi by mi doma lezlo na mozek jeho „nerozumim“, „nemame“ (vtip)

A „neska tito šuší“… :lol:

Denisa56
Kelišová 6565 příspěvků 26.09.14 20:40

@Burj Chalifa Občas vídám smíšený pár - Čech a Vietnamka, obráceně jsem to ještě neviděla, taky mě zajímá, jestli se tady nějaká holčina, která chodí s Vietnamcem, najde.
Já už jsem teda na nějaké chození s kýmkoli dávno za zenitem, ale když o tom tak přemýšlím, tak nevím, s Vietnamcem spíš asi ne. Mně i ti dospělí připadají pořád tak trochu jako malí kluci.
Jedna známá byla provdaná za Japonce, žila s ním v Japonsku, ale dlouho to nevydrželo. On byl hodně patriarchálně založený, vyžadoval poslušnost, oddanost, dokonalý servis, žádné postěžování… Takhle se prý změnil po svatbě. Ale to byl Japonec, Vietnamci mají asi jinou mentalitu.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 26.09.14 20:41

@Burj Chalifa nechtěla bych je ani za zlaté prasátko.. ovšem smíšených párů znám hned několik :think: a chovají se? jak kdo? jeden maník je v pohodě, ovšem znám i xindly :nevim:

syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 26.09.14 20:42

Já jsem ujetá na černochy, ale jelikož ti nemají smysl pro rodinu tak už jsem přemýšlela nad vietnamcem, protože mě se češi prostě nelíbí.. ale nevím, znala jsem jednoho ten si tu celý život užíval s češkama, řádil jako český kluk a nakonec si vzal ve vietnamu vietnamku..oni se asi moc nemíchají s běloškama, ještě jsem neviděla takový pár :nevim:
teda krom @BABIES, to je krásná rodinka, ale nejsem si jistá jestli je partner z Vietnamu :think:

veru138
Kecalka 172 příspěvků 26.09.14 20:43
@Izzz píše:
Já ráda český kluky, ale někteří nejsou šerední. Asi by mi doma lezlo na mozek jeho „nerozumim“, „nemame“ (vtip)

pardon, do téhle diskuze jsem vlezla ze zvědavosti, ale tento příspěvek mě rozsekal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 26.09.14 20:44
@lovesmile píše:
:lol: :lol: :lol:
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 26.09.14 20:44
@lovesmile píše:

To by mi zas tolik nevadilo :)
„Nemaly, nemaly, akorat, šuší“

slabikář
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 20:45

Ne, nechtěla bych Vietnamce, líbí se mi aloe jak jsou pracovití, to jim nelze upřít…

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 26.09.14 20:47

Syn má ve školce poměrně dost vietnamských spolužáků a tak polovinu z nich vodí do školky tatínci. Nedokážu tedy posoudit, jací jsou v partnerství, ale jako otcové mi přijdou starostliví a trpěliví, když vidím, jak úplně v klidu sedí v šatně a čekají, až se dítě převlíkne, zatímco já tam nadskakuju, že to synovi trvá :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >