Máte některá zkušenost se žehlícím kartáčem na vlasy?

2.2.20 15:19

Máte některá zkušenost se žehlícím kartáčem na vlasy?

Krásný den všem, chtěla bych se zeptat zda nemáte některá z vás zkušenost s žehlícím kartáčem na vlasy. Objednala jsem si nějaký z Lidlu a četla jsem na něj dost dobré recenze tak jsem zvědavá :pankac: Ovšem, mám dost husté a vlnité vlasy, takže mám obavu, že by to na mě nemuselo fungovat tak dobře :( Budu ráda za všechny zkušenosti. Děkuju :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3860
2.2.20 15:27

Záleží co od toho očekáváš. Do rovna jako žehlička Ti to nevyžehlí. Ale kudrliny trošku natáhne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 15:29

@evill Právě že mi nejde o to mít vlasy rovné jako hřebíky, spíš mi jde o takovou rychlou úpravu, aby nebyly rozlétané a nějak vypadaly :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3860
2.2.20 15:33

https://www.emimino.cz/diskuse/fotky/?…

v téhle diskuzi jsou na straně dvě dole fotky před a po použití žehlícího kartáče z lidlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40550
2.2.20 15:45

Ja slysela, ze to vlasy úplně nenarovna, taky jsem o tom přemýšlela.. Ale ted jsem nekde videla kartáč co ty vlasy i susi, na mokrý vlasy a to by se mi teda libilo :palec:
Jsem lina si vlasy večer foukat a taky me štve, že to dela ramus :mrgreen: tak chodim spat s mokrýma a rano bez žehličky ani ranu.. :roll:
Ale do toho susiciho se mi moc nechce, myslim, ze cena byla tak 1500 a jen kvuli tomu aby jsem sla spat s normálníma vlasama se mi to moc kupovat nechce, predpokladam, že rano bych stejně musela žehlit..
Tak se vetru, kdyby mel nekdo zkušenost s timto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
2.2.20 16:14

Měla jsem přímo ten žehlící z lidlu. Mám jemné ne moc husté vlasy, sotva po ramena a vlnité. Jako ze začátku jsme byla spokojená, opravdu to vlasy vyrovnalo, nebyly jak vyžehlené, ale vypadaly hezky. Ovšem přišlo mi, že mi po něm začaly padat vlasy. I kadeřnice tvrdila, že je to blbost, ale přece jen mi to tak připadlo. Když jsem ho po půl roce vytáhla a použila, zase jsem měla víc vypadaných vlasů než obvykle. Takže šel z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1557
2.2.20 17:34

Mám ho nové, zkusila jsem 2× a spis je trochu uhladi a nesplihnou jako z zehlicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 17:45

Remington

Nemam z Lidlu, ale koupila jsem si nakonec Remington. Prosla jsem x recenzi a nakonec rozhodlo, jake ma kartac ty desticky vyrovnavaci. Mam vlasy kudrnate, kartac jsem chtela z duvodu rychleho pouziti. Nicmene nikdy vlasy nevyzehli tak, jako zehlicka. Zehleni mi vydrzi kratsi dobu, spise par hodin, vlasy nejsou uplne dohladka. Takze ano, kup si ho, ale neocekavej od nej nic extra. Zehlicka je proste lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 09:03

@evill Děkuji, pomohlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie