Máte plastiku? Podstoupily by jste někdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Kecalka 337 příspěvků 01.02.19 15:06
Máte plastiku? Podstoupily by jste někdy?

Ahoj holky, po dnešním článku na seznamu viz zde https://www.super.cz/…karieru.html jsem si řekla že se zeptám, kdo z vás má už něco upravené a jak jste spokojeni s úpravou ať už čehokoli. Nevím proč si někteří teda hlavně hvězdy dokáží ničit takhle své tělo. Toto už pro mě není člověk ten,,ken" a další umělé,,barbíny".. Já bych se takhle teda zničit nechtěla. Plastiku žádnou nemám a ani bych do žádné nešla. Anonymně pište klidně.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33891 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 15:10

Plastiku bych podstoupila v tom případě, že bych měla nějakou tělesnou vadu, která by mi negativně ovlivňovala život. Lidé, kteří podstupují desítky a stovky zákroků, které nepotřebují a které je hyzdí a ničí jim zdraví, jsou šílenci a podle mě by spíše měli vyhledat psychiatra, než chirurga.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 15:13

Já mám zmenšená prsa, život se mi po operaci zlepšil o tisíc procent a klidně bych to udělala znovu. Bylo to dobré rozhodnutí. Tohle o čem píšeš je nějaká choroba už, divím se, že mu to ti doktoři vůbec udělají.

cecetka
Echt Kelišová 7854 příspěvků 01.02.19 15:20
@Anonymní píše:
Já mám zmenšená prsa, život se mi po operaci zlepšil o tisíc procent a klidně bych to udělala znovu. Bylo to dobré rozhodnutí. Tohle o čem píšeš je nějaká choroba už, divím se, že mu to ti doktoři vůbec udělají.

Mit velka prsa, sla bych do zmenseni taky :kytka:
Ja mam obavy, ze do budoucna budu muset zvazit plastiku hornich vicek. Uz mi hodne prepadavaji (az k rasam) a jestli se to bude zhorsovat, zacnou mi padat do oci :,(

Monchichik
Kelišová 6438 příspěvků 01.02.19 15:23

@cecetka Tohle zrovna není nic strašného, dělá se to ambulantně a je to i ze zdravotních důvodů, kvůli očím. Takže tohle za mě ano, zmenšení prsou taky, to je jasné. Ale jinak bych nešla na nic, jedině ze zdravotních důvodů…

Annabela11
Závislačka 3017 příspěvků 01.02.19 15:24

@pocker Plastiku žádnou nemám ale určitě bych na nějakou šla každému se na sobě něco nelíbí. Na plastikách pokud ze sebe někdo neudělá monstrum jako např Rodrigo Alves,nic špatného nevidím. :nevim:

Příspěvek upraven 01.02.19 v 15:25

smurfka
Vesmírná mluvilka 30270 příspěvků 01.02.19 15:24

kdybych na to měla prachy, nechám si odsát tuk z rukou ( paží ), podbradku, břicha a zformovat prsa..
ale půjčovat si nebudu, tak hold se musím smířit s tím co je..

barabrambora
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 01.02.19 15:55

Tak já bych si nechala přišít uši. Hodně mi odstávají a celé dětství se mi smáli. Chtěla bych nosit nějaké účesy a ne pořád rozpuštěné vlasy.

Daenerys91
Kecalka 410 příspěvků 5 inzerátů 01.02.19 16:00

mám větší prsa, ted mám druhé dítě a fakt nechci vidět, jak budou po kojení vypadat… takže kdybych měla možnost, nechala bych si je zmenšit a upravit. Jinak asi nic

luca241
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 01.02.19 16:01
@pocker píše:
Ahoj holky, po dnešním článku na seznamu viz zde https://www.super.cz/…karieru.html jsem si řekla že se zeptám, kdo z vás má už něco upravené a jak jste spokojeni s úpravou ať už čehokoli. Nevím proč si někteří teda hlavně hvězdy dokáží ničit takhle své tělo. Toto už pro mě není člověk ten,,ken" a další umělé,,barbíny".. Já bych se takhle teda zničit nechtěla. Plastiku žádnou nemám a ani bych do žádné nešla. Anonymně pište klidně.

Mám opravdu velká prsa,takže si moc přeji zmenšení.jinak těžko říct,jestli někdy něco podstoupim.Ne­pochopim hyzdeni sebe sama přehnanými plastikami (extrémní zvětšení rtů ,prsou, čehokoliv,…),ale pokud to má i přínos zdravotní (viz má prsa , svěšená víčka apod),tak proč ne.

Mika.ella1
Povídálka 49 příspěvků 01.02.19 16:05

Plastiku mam a jsem spokojena :) pokud budu citit ze je neco potreba klidne do toho pujdu znovu, ale ted jsem takhle spokojena. Pokud se to neprehani tak je to super vec…:)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 01.02.19 16:19

Zatím ne. Do budoucna si nejspíše nechám upravit prsa. Každého věc ;)

milktea
Kecalka 195 příspěvků 5 inzerátů 01.02.19 16:31

@barabrambora taky mě to celé dětství trápilo, jednou jsem dokonce mamku donutila vzít mě na nějakou kliniku, ale tam mi řekli, že to tak hrozné není a že to hodně bolí, tak jsem to nechala být a smířila se s tím. Hlava mi dorostla k uším a už to není tak hrozné :) Ale trpěla jsem v pubertě…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 01.02.19 16:33

@milktea proto nechám mladšímu prisit uši az bude predskolak. Ma to chudák fakt jak dva male satelity

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 01.02.19 16:37

Na ,,zkrášlení " bych plastiku nepoužila.Mám jí jen na kotníku po operaci, byl to ošklivý úraz, doporučili to ortopedové, jinak bych to nedělala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >