Máte po těhotenství sex stejně často jako předtím?

Anonymní
5.5.21 01:10

Máte po těhotenství sex stejně často jako předtím?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli jsou u vás nějaké změny v sexu z doby před těhotenstvím a po něm a popř. jak velké? S přítelem máme teď ty poslední měsíce těhotenství sex max. jednou za týden (a teď už ani nevím kdy byl naposledy :think: ) prostě se to v těhotenství dost snížilo, ale bohužel z jeho strany, já bych mohla pořád a strašně mě to štve :D Před těhotenstvím jsme sex měli několikrát denně a v těhotenství dokud to na mně nebylo vidět, tak každý den. Tak by mě zajímalo, jestli po šestinedělí to bude zase lepší? Jako nedělám si iluze, že to zase bude 3× denně, ale určitě bych chtěla sex častěji než sotva jednou za týden… Jsem už neskutečně frustrovaná, na sex jednou týdně jsem si nezvykla a pořád se utěšuju, že až porodím a shodím bříško (naštěstí jsem přibrala jenom do bříška), tak se to zlepší a příteli se zase vrátí chuť, ale každý straší, jak je miminko náročné atd., tak se bojím, aby to nebylo nakonec jednou za měsíc :D To bych upřímně asi nedala, ale myslím si, že mimčo není vzhůru 24/7 a nedá zase tak moc zabrat, aby si člověk nenašel pár chvil. A zajímalo by mě ještě, u koho partner sex v těhotenství odmítal, jestli se mu po porodu chuť na vás zase normálně vrátila? Slyšela jsem, že někdy ten chlap už nechce ani po porodu, že ženu vnímá jako matku a prostě ta přitažlivost už tam není. Toho se upřímně děsím :roll: Jsem mladá a s přítelem spolu nejsme zase tak dlouho, určitě bych se s tím nedokázala smířit. Budu moc ráda za vaše zkušenosti, děkuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.5.21 04:27

Přítel by chtěl, já taky, ale syn je tak náročný, že jsme spolu ještě nic neměli. Synovi je půl roku.

• Citovat
  • Nahlásit
1251
5.5.21 05:13

Tak my jsme byli divosi pred tehotenstvim…taky nekolikrat za den, nekdy i za noc.. V tehu uz to nebylo az takhle, ale tak 4× tydne…i den pred porodem byl sex. Sestinedeli jsme o tyden nedodrzeli. A ted mame sex tak 3-4×tydne, nekdy vic, nekdy min… Clovek uz nema tolik energie a hlavne casu :D A jsou to spis rychlovky… Kolikrat oba chceme, ale oba jsme tak vyrizeny, ze radsi jdeme spat. Maly je 20mes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9728
5.5.21 05:59

Počkej až porodis. Jestli budeš mít nespave mimino, tak budeš ráda, že žádný sex není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
5.5.21 06:10
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli jsou u vás nějaké změny v sexu z doby před těhotenstvím a po něm a popř. jak velké? S přítelem máme teď ty poslední měsíce těhotenství sex max. jednou za týden (a teď už ani nevím kdy byl naposledy :think: ) prostě se to v těhotenství dost snížilo, ale bohužel z jeho strany, já bych mohla pořád a strašně mě to štve :D Před těhotenství užm jsme sex měli několikrát denně a v těhotenství dokud to na mně nebylo vidět, tak každý den. Tak by mě zajímalo, jestli po šestinedělí to bude zase lepší? Jako nedělám si iluze, že to zase bude 3× denně, ale určitě bych chtěla sex častěji než sotva jednou za týden… Jsem už neskutečně frustrovaná, na sex jednou týdně jsem si nezvykla a pořád se utěšuju, že až porodím a shodím bříško (naštěstí jsem přibrala jenom do bříška), tak se to zlepší a příteli se zase vrátí chuť, ale každý straší, jak je miminko náročné atd., tak se bojím, aby to nebylo nakonec jednou za měsíc :D To bych upřímně asi nedala, ale myslím si, že mimčo není vzhůru 24/7 a nedá zase tak moc zabrat, aby si člověk nenašel pár chvil. A zajímalo by mě ještě, u koho partner sex v těhotenství odmítal, jestli se mu po porodu chuť na vás zase normálně vrátila? Slyšela jsem, že někdy ten chlap už nechce ani po porodu, že ženu vnímá jako matku a prostě ta přitažlivost už tam není. Toho se upřímně děsím :roll: Jsem mladá a s přítelem spolu nejsme zase tak dlouho, určitě bych se s tím nedokázala smířit. Budu moc ráda za vaše zkušenosti, děkuji :D

Po porodu bude sex to poslední na co budeš myslet.Ted je to ještě pohodička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63640
5.5.21 06:25

Spousta chlapů na konci těhotenství ani nechce.. Můj se prostě bál.. Sex, tedy zasun, nebyl přes 3 měsíce.. Po porodu vše ok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
5.5.21 07:10
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli jsou u vás nějaké změny v sexu z doby před těhotenstvím a po něm a popř. jak velké? S přítelem máme teď ty poslední měsíce těhotenství sex max. jednou za týden (a teď už ani nevím kdy byl naposledy :think: ) prostě se to v těhotenství dost snížilo, ale bohužel z jeho strany, já bych mohla pořád a strašně mě to štve :D Před těhotenstvím jsme sex měli několikrát denně a v těhotenství dokud to na mně nebylo vidět, tak každý den. Tak by mě zajímalo, jestli po šestinedělí to bude zase lepší? Jako nedělám si iluze, že to zase bude 3× denně, ale určitě bych chtěla sex častěji než sotva jednou za týden… Jsem už neskutečně frustrovaná, na sex jednou týdně jsem si nezvykla a pořád se utěšuju, že až porodím a shodím bříško (naštěstí jsem přibrala jenom do bříška), tak se to zlepší a příteli se zase vrátí chuť, ale každý straší, jak je miminko náročné atd., tak se bojím, aby to nebylo nakonec jednou za měsíc :D To bych upřímně asi nedala, ale myslím si, že mimčo není vzhůru 24/7 a nedá zase tak moc zabrat, aby si člověk nenašel pár chvil. A zajímalo by mě ještě, u koho partner sex v těhotenství odmítal, jestli se mu po porodu chuť na vás zase normálně vrátila? Slyšela jsem, že někdy ten chlap už nechce ani po porodu, že ženu vnímá jako matku a prostě ta přitažlivost už tam není. Toho se upřímně děsím :roll: Jsem mladá a s přítelem spolu nejsme zase tak dlouho, určitě bych se s tím nedokázala smířit. Budu moc ráda za vaše zkušenosti, děkuji :D

Evidentně netušíš do čeho jdeš. Po porodu se totiž vše pravděpodobně překulí na tvoji stranu. Únava a vyčerpání je obrovské a nakonec možná budeš ráda, když sama najdeš sílu a chuť 2× měsíčně. Kojení je navíc dokonalý rušič libida… nemá to tak každá, ale 80% žen ano. Ještě tě bude partner uhánět ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
5.5.21 07:29

Já v těhotenství také měla sex minimálně, přitel měl blok. Je treba si o tom promluvit a respektovat. :-)
Teď po dvou dětech sex jako předtím, pro mě ještě lepší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.5.21 11:47
@Konys píše:
Tak my jsme byli divosi pred tehotenstvim…taky nekolikrat za den, nekdy i za noc.. V tehu uz to nebylo az takhle, ale tak 4× tydne…i den pred porodem byl sex. Sestinedeli jsme o tyden nedodrzeli. A ted mame sex tak 3-4×tydne, nekdy vic, nekdy min… Clovek uz nema tolik energie a hlavne casu :D A jsou to spis rychlovky… Kolikrat oba chceme, ale oba jsme tak vyrizeny, ze radsi jdeme spat. Maly je 20mes.
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
5.5.21 15:43
@Anonymní píše:
Přítel by chtěl, já taky, ale syn je tak náročný, že jsme spolu ještě nic neměli. Synovi je půl roku.

Cože?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
5.5.21 15:45

@karkarka Ten naopak pomáhá usnout. aspoň mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 15:50
@Švédka87
@Švédka87 píše:
Cože?

V noci kojím maximálně po dvou hodinách, trvá to už měsíce. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
396
6.5.21 08:14
@Anonymní píše:
@Švédka87V noci kojím maximálně po dvou hodinách, trvá to už měsíce. :nevim:

Tak to musím svoji lásce poděkovat, ze mi teda vycházela vstříc i když často kojila. Asi jsem byl důrazný a vyhověla. No nic už to je skoro 29 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62219
6.5.21 08:18
@Voltík píše:
Tak to musím svoji lásce poděkovat, ze mi teda vycházela vstříc i když často kojila. Asi jsem byl důrazný a vyhověla. No nic už to je skoro 29 let.

A ty kojící prsa vám chlapům u sexu nevadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
6.5.21 08:21
@Venetia píše:
A ty kojící prsa vám chlapům u sexu nevadí?

Jako co? Ze jsou kojící? Jako během kojení jsme to nedělali, a prsa jsou prsa. A nevadí vadí, proč by měla vadit jejich existence? Ale vždy to je o těch dvou, co se jim povede. Spíše mi jde o ten náročný program, vysaváni energie, a ne o kapku mléka na bradavce. To si myslím, ze je limitujícím faktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat