Máte podobné zkušenosti z důvody ukončení vztahu?

Anonymní
25.4.20 14:51

Máte podobné zkušenosti z duvodama ukončení vztahu?

Ahojky holky,
Opouštím přítele po dvou a půl letech. Důvodu už mám tolik že jsem se ktomu konečně rozhoupala. Ať už je to pocit že jsem ve vztahu já, přítel i jeho maminka, neustále schazovani jen proto že jsem mladší tak jsem automaticky něco min, bazirovani na takovych hloupostech jako je poloha jednorázových ubrousku ackoli doma malokdy něco udělá a když ano tak je hned králem ????. Lže ale ode me očekává ze rikam pravdu.. Absolutne žádný spoleh při prvni příležitosti hazi naše domluvy za hlavu a pak předstírá že o žádné domluvě nevi a je toho prostě spousta až si klepu na hlavu jak jsem hloupá… Kazdopadne beru to jako že se z toho můžu vypovedet a chtěla bych vás poprosit o nějaké vaše podobné zkušenosti ať se v tom necítím tak sama.. Diky předem holky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.4.20 15:11

Popřípadě co u vás byla posledni kapka? A jak jste se s rovnaly s rozchodem s takovym hnupem :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
218
25.4.20 15:31

Jak píšeš, je to pro tebe hňup.
Tak jaké vyrovnávání s rozchodem.😁
Tady přeci je jenom velká úleva a očekávání někoho nového. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
25.4.20 15:38

Ve chvíli, kdy bych se od svem partnerovi vyjadřovala jako o hnupovi, tak už by byl pohár dávno plný. Žádná poslední kapka netřeba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 15:42

Ja už právě tu poslední kapku měla. Čekám jen na uvolnění noveho bydleni a padám odsud… Mě totiž zajimaji i jine důvody a zkušenosti :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9784
25.4.20 16:03
@Anonymní píše:
Ja už právě tu poslední kapku měla. Čekám jen na uvolnění noveho bydleni a padám odsud… Mě totiž zajimaji i jine důvody a zkušenosti :lol:

A na co vam a k cemu budou??? Ze jako vytahnete neco na co jste si nevzpomnela?? Stejne jste si nasla uplny hnupa, kteryho spravne opoustite a tim mate krasnou svobodu a moznost najit nekoho kdo nebude lhar, mamam apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
25.4.20 18:15

Tak s hodne podobnym pripadem ted resim rozvod.bud rada, ze nemate deti a (asi) zadny spolecny majetek.to je tvoje vitezstvi, zes ho odhalila takhle vcas.to ten muj se ukazal v plnem svetle az po 3 letech manzelstvi. takze gratuluju a hodne stesti do dalsiho vztahu!!! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat