Máte přítele nebo manžela, narozeného začátkem června?

11.9.21 08:12

Máte přítele nebo manžela, narozeného začátkem června?

Ahoj:) chtěla bych se vás zeptat. Jestli některá z vás má přítele nebo manžela narozeného začátkem června. Pokud ano jaký je povahově? Je třeba i dobrý otec? Co třeba sex? Vím, že astrologie kolikrát nesedí ale i tak se chci zeptat. Děkuji moc za každou odpověď:€ :srdce: :kytka:

Příspěvek upraven 11.09.21 v 09:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1013
11.9.21 08:13

Kdyz chlap bude kteten, tak to bude proste kreten a je jedno, jestli je narozenej v cervnu nebo v listopadu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
11.9.21 08:18

Mam tchána začátkem června, jako otec je teda strašně přísný, ale férový, pro rodinu by se roztrhal. Ale nevím jaký na to má vliv datum narození :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
11.9.21 08:22
@Kajamajasmutna píše:
Ahoj:) chtěla bych se vás zeptat. Jestli některá z vás má přítele nebo manžela narozeného začátkem června. Pokud ano jaký je povahově? Je třeba i dobrý otec? Vím, že astrologie kolikrát nesedí ale i tak se chci zeptat. Děkuji moc za každou odpověď:€ :srdce: :kytka:

Mám přímo na začátku, úžasný chlap, manžel, táta, nejlepší kamarád. Už 11 let ❤️… Ale taky má bráchu, narozeného o dva dny později za dva roky a je to totální..alkohol, gambler, dluhy kam se podívá. Jestli ti to pomůže..🤣 🤷🏻‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.21 08:23

@Kriss Tina Děkuju :srdce: copak jsi za znamení ty?:)

Příspěvek upraven 11.09.21 v 08:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.21 08:24

@Kriss Tina Děkuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 08:52

Otec dobrý, partner horší -cholerik. 6.6.

• Citovat
  • Nahlásit
11.9.21 08:54
@Anonymní píše:
Otec dobrý, partner horší -cholerik. 6.6.

Nechová se k tobě hezky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 08:59

@Kajamajasmutna když má svoje výbuchy, tak se neovládá. Holt zanedbané dětství, kdy nebyl nejvyšší prioritou, z toho plynoucí problémy se sebevědomím, žárlivost.

• Citovat
  • Nahlásit
11.9.21 09:02
@Anonymní píše:
@Kajamajasmutna když má svoje výbuchy, tak se neovládá. Holt zanedbané dětství, kdy nebyl nejvyšší prioritou, z toho plynoucí problémy se sebevědomím, žárlivost.

Chápu, děkuji za info :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 09:14

Já mám porovnání taťka konec května a manžel první polovina června. Oba dva super pro děti, taťka se mi věnoval víc než mamka. Manžel se dětem taky věnuje, i ke mě je pozorný. Dokážeme se domluvit. Vidím ovšem rozdíl na chování druhé polovičky. Já asi líp chápu, že jsou věci, které prostě nevidí (např. úklid) a jsem schopná normálně říct, jdi vysát já vytřu. Mamka vždy jen řvala, že jsme to zase neudělali. Takže tak. Osobně jsem býk, takže takové super klidně znamení že? :-)

• Citovat
  • Nahlásit
946
11.9.21 09:34

Mám blízkého mužského příbuzného narozeného počátkem června. Je hrozně chytrý, pomůže kdykoli, má smysl pro humor. No ale je to Blizenec, kdy se v něm občas ani nejbližší rodina nevyzna. Tajemný jako hrad v Karpatech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
11.9.21 10:01

Bývaly i současný manžel, oba narození začátkem června, každý je úplně jiný.
Nesouhlasím s tím, že datum narození určuje povahu člověka.. Jen to ukazuje, jaká byla část roku, když bylo mimino pocato..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4738
11.9.21 10:25

Jen podle postavení Slunce nelze takto hodnotit. Víc řekne konkrétní horoskop-tedy roli hraje den, měsíc, rok, čas a místo narození. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.9.21 11:52
@Kajamajasmutna píše:
Ahoj:) chtěla bych se vás zeptat. Jestli některá z vás má přítele nebo manžela narozeného začátkem června. Pokud ano jaký je povahově? Je třeba i dobrý otec? Co třeba sex? Vím, že astrologie kolikrát nesedí ale i tak se chci zeptat. Děkuji moc za každou odpověď:€ :srdce: :kytka:Příspěvek upraven 11.09.21 v 09:05

Ne že astrologie kolikrát nesedí, ale ona nikdy nesedí. Nebo myslíš že všichni vrazi a násilníci jsou narozeni např. na začátku června a romantici třeba na začátku prosince???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat