Reklama

Máte prosím někdo červenou kuchyň nebo nábytek v laku?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bumblebee17
Povídálka 25 příspěvků 06.02.17 17:08
Máte prosím někdo červenou kuchyňúnábytek v laku?

Prosím pomoc! :-)
Máte někdo doma ideálně kuchyni nebo alespoň jiný nábytek lakovaný v lesku V ODSTÍNU DLE VZORNÍKU RAL 3001 - SIGNALROT?
Zkouším to alespoň takhle, budu pořizovat ne moc levnou kuchyň a ze zakoupeného mini vzorníku jsem tuto červenou vybrala. Pak jsem váhala i mezi jinými odstíny. Na živo to nikde neuvidím, na internetu se to různí.
Pomohla by mi fotka od vás, jestli někdo máte. Díky!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 22817 příspěvků 06.02.17 17:44

Jen koupelnové skříňky v rajčatové 3010.

bumblebee17
Povídálka 25 příspěvků 06.02.17 17:51

@Tinuvien to je škoda :( já jsem právě bezradná..jak si má člověk vybrat pořádně, když ty barvy můžou být tak různé! :)
děkuju az reakci každopádně!

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 06.02.17 17:55

Ahoj s barvou neporadim, ale my se laku vzdali a misto toho vzali folii taky v lesku ma to jen rozdil v tom, ze u folie jsou v rozich trosku spary. U laku neni videt nic. Nam lak vymlouvali, ze se snáz podre nez ta folie, ze tolik nevydrží

Mágovka
Kecalka 210 příspěvků 06.02.17 17:56

Zdravím, máme červenou kuchyn ale nevím zda je to ten odstín co chcete vy máme jí už dlouho tak si to fakt nevybavuji, snad trochu pomůžu :)

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 06.02.17 17:56

A jeste, od koho budete mit kuchyni? Ze si ten vzornik kupovala 8o

bumblebee17
Povídálka 25 příspěvků 06.02.17 18:23

@Mágovka tak tohle je přesně dokonalý odstín. A je to fólie? nebo lak? škoda, že si nepamatuješ odstín přesně, pomohlo by…krásná kuchyň!!!

bumblebee17
Povídálka 25 příspěvků 06.02.17 18:26

@yasmine5 no my do laku jdeme, fólie se zas bojím, se někdy začínají olupovat, lak se dá kdyžtak i přetřít ten šrám..no ono to bude asi skoro na stejno :)

já si vzorník kupovala ještě předtím, když jsme řešili rozhodování ohledně barev dveří a tak..stojí pár korun, tak jsme to chtěli mít doma, že se bude hodit.
v kuchyňském studiu nám ho tam taky ukazovali, zrovna ale odstín tmavší červené neměli jako vzorník ve smyslu přímo nalakované desky. takže se musíme rozodovat jen takhle
máme od studia Katalpa - nemůžu si stěžovat :) jen teď trefit odstín

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 06.02.17 18:41

@bumblebee17 Tak preji stastny vyber :)

Mágovka
Kecalka 210 příspěvků 06.02.17 18:57

@bumblebee17 je to teda folie, tak přeji dobrou ruku při výběru :mavam:

Tinuvien
Generální žvanilka 22817 příspěvků 06.02.17 19:05

@bumblebee17 my máme lesklý lak i v koupelně i v kuchyni. Je to už nějaký čas a spokojenost. Hlavně v koupeně už zažil i odlakovač, jak mi ho pokapal syn lakem na nehty. Naštěstí je hodně tvrzený, takže to šlo a bez jediné známky poškození. :palec:

bumblebee17
Povídálka 25 příspěvků 06.02.17 19:17
@Tinuvien píše:
@bumblebee17 my máme lesklý lak i v koupelně i v kuchyni. Je to už nějaký čas a spokojenost. Hlavně v koupeně už zažil i odlakovač, jak mi ho pokapal syn lakem na nehty. Naštěstí je hodně tvrzený, takže to šlo a bez jediné známky poškození. :palec:

tak to je pozitivní zpráva :) děkuju

doufám, že nakonec vybereme odstín dobře!
díky!

vasedcera
Echt Kelišová 8896 příspěvků 06.02.17 19:41

@bumblebee17 mame primo v odstinu 3001 okna, v laku na masivu. Za me je to parada, proste takova ta hezka syta cevena.

bumblebee17
Povídálka 25 příspěvků 06.02.17 20:06

@vasedcera no super, právě takovou potřebuju. nemohla bych poprosit o nějakou dobrou fotku ještě?

vasedcera
Echt Kelišová 8896 příspěvků 06.02.17 20:11

@bumblebee17 jestli pockas do vikendu, tak v pohode.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama