Máte rádi Cuba Libre, děláte si ho doma?

13.7.21 18:17

Máte rádi Cuba Libre, děláte si ho doma?

Ahoj,
venku je pořádný horko, chtělo by to nějaký osvěžení. A když už třeba nemůžeme letět na Kubu, proč si nepřinést alespoň část z ní sem, když už tu máme podobné počasí.
Tak co vy na to, máte rádi Cuba Libre a děláte si ho třeba. Pojďme se osvěžit vašimi příspěvky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1985
13.7.21 18:37

Nedelam si ho :D michany drinky vubec nepiju. Obcas si dam cerny pivo nebo sklenku kvalitniho vina, ale to tak 2× do mesice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18114
13.7.21 18:41

Vůbec, ještě jsem nenašla lepší osvěžení nez studenou vodu a pokaždé může chutnat jinak. S ovocem, okurkou, mátou, levandulí atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
13.7.21 18:49

Mám ráda, ale na doma mi případně stačí rum s colou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9225
13.7.21 18:52
@metamorphoz píše:
Ahoj,
venku je pořádný horko, chtělo by to nějaký osvěžení. A když už třeba nemůžeme letět na Kubu, proč si nepřinést alespoň část z ní sem, když už tu máme podobné počasí.
Tak co vy na to, máte rádi Cuba Libre a děláte si ho třeba. Pojďme se osvěžit vašimi příspěvky.

Ano dělám, jen je tam spousta zbytečných věcí. Mě stačí ten rum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
13.7.21 19:07
@metamorphoz píše:
Ahoj,

Vůbec…mám ráda víno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
13.7.21 19:09

Ja z drinku mam rada jen aperol 🍹 a sangriu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15702
13.7.21 19:16

Co je na tom osvěžujícího? Mně je z alkoholu spíš vedro :lol:
Oblíbila jsem si teď malinovou Tomu naturu bez cukru a dávám si do toho mražené lesní ovoce :P Jinak z alkoholu jen víno, většinou s trochou coly, či minerálkou…a i z toho mi je vedro :lol: Jinak Cuba libre si občas dám, když někam jdu, doma ne. Ale potom, co jsem se dala na víno, mi to přijde příšerně sladké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6640
13.7.21 19:26

Když je horko mám nejraději obyčejnou vodu, kterou si někdy vylepším citronem. Nebo vlažný neslazený čaj. A když už tedy nějaký drink na letní večer, tak mochito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.7.21 20:54

Já mám ráda aperol spritz, nebo si teď míchám skvělé frízo s levandulovým sirupem, vodou a házím si do něj ajhody a borůvky.
Jinak z short drinků piju nejradši cosmopolitan a nejlépe ho míchá můj syn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24414
14.7.21 09:55
@alejandra píše:
Ja z drinku mam rada jen aperol 🍹 a sangriu

miluju sangriu - nezapomenu na 1. setkání se sangriou - bylo mi 13, byli jsme ve Španělsku a dali si večer na promenádě s rodiči džbánek sangrie - všechno to bylo kouzelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24414
14.7.21 09:56

@metamorphoz doma si míchané nápoje nedělám, nemá to to kouzlo - musí to být na fesťáku, na dovolené - prostě atmosféra kolem.
doma piju sangriu z Lidlu nebo pivo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
14.7.21 09:57

Můj oblíbený míchaných drink, mňam :P
Ale doma si ho nedělám, protože alkohol piju jen příležitostně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
14.7.21 10:02
@stinga píše:
miluju sangriu - nezapomenu na 1. setkání se sangriou - bylo mi 13, byli jsme ve Španělsku a dali si večer na promenádě s rodiči džbánek sangrie - všechno to bylo kouzelné
:kytka: já ji dělám i doma, teď jsem na ni dostala chuť :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24414
14.7.21 10:19
@alejandra píše: :kytka: já ji dělám i doma, teď jsem na ni dostala chuť :mrgreen:

já doma nedělám, ale kupuji si tu krabicovou v Lidlu :mrgreen: :oops:
a jak ji děláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat