Máte rádi Pepco? Jaká je kvalita jejich výrobků?

4096
10.1.19 22:12

Máte rádi Pepco?kvalita jejich výrobků?

Ahoj.Byla bych zvědavá, jak hodnotíte tento obchod? kvalitu věcí z tama. Oblečení, hračky atd. Já tam kupuju hodně oblečení do školky a velká spokojenost. Ťamani se můžou jít zahrabat se svýma cenama. Hračky taky jo. Občas tam koupím. Za mě jednička. Co vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

435
10.1.19 22:15

Máme to jako věci na doma, někdy jsme teda koupili i nějaký paradni kousek a nosime ven, teď u nás mají výprodeje a body za 19 Kč, i kdybych to měla obléknout 2×, tak se to oplati, prostě cenově se jim nevyrovná opravdu nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
10.1.19 22:17

@GabinkaCh kupuji tam hlavně pyžama, jak pro sebe, tak pro malého, bodyčka a tepláky do školky. Někdy i kalhoty nebo nějakou mikču, když se mi zalíbí. Hračky jsem si netroufla a pak tam v létě prodávali stejný plavací kruh od Intexu jako vedle v Dráčiku, jen skoro o půlku levněji, tak nevím ;) :lol: občas koupím i něco do domácnosti, vinné skleničky naposledy. Kvalita asi není 100%,ale to co používám, tak stačí. Za tu cenu mě neštve, když to musím vyhodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898

Já tam taky chodím nakupovat, někdy se tam dá vybrat za dobrý peníze dobrý oblečení, pro nás maminky velké plus :palec: nakupuji i v Tescu oblečení nebo i Lidl. U Vietnamců jsem nebyla roky, už jsou drazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259

Za ty penize odpovidajici kvalita. A vzhledem k tomu, ze peru cca jednou za dva dny - vsechno ke porad spinave, tak mi vyhovuje triko za 50,– a teplaky za 60,– … mam dostatek oblecku a nemrzi me, kdyz je nekde neco sepraneho nebo flekateho. Hracky jsem tam ale nikdy nekoupíla, snad jen kridy pro neter, ktera uz kresli a nehodla to snist ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.19 22:18

S věcmi pro děti zkušenost nemám, ale sobě jsem tam koupila 3 kusy oblečení. 1 je super - tepláky, tahám je už několik let a jsou super.
Další 2 - další tepláky a tričko byly po dvou vypranich zničené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4096
10.1.19 22:19

Jediné co bych tam nikdy nekoupila tak pánvičky nebo plech na pečení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13401
10.1.19 22:19

Byla jsem tam jednou a nikdy víc. Jsou to hadry na jedno použití. Já jsem pro trvale udržitelnou módu a tohle je pravý opak mojí filozofie. Koupit, použít a vyhodit :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4096
10.1.19 22:27
@Janli píše:
Byla jsem tam jednou a nikdy víc. Jsou to hadry na jedno použití. Já jsem pro trvale udržitelnou módu a tohle je pravý opak mojí filozofie. Koupit, použít a vyhodit :roll: .

Asi jsi narazila na špatné kusy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
10.1.19 22:27

kupuju pro syny. A dokonce to po sobě i dědí. Takže za mě a mojí peněženku spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2155
10.1.19 22:28

ráda tam chodím.. nakupuji tam hodně pro malého. Naposledy tepláky, kalhoty, trička vše po 15kč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.19 22:34

Chodime tam diteti pro teplaky, tricka a pyzama na doma. Sobe jsem si tam jednou koupila nocni kosili. Za me ok. Na to, ze to dite vezme párkrát a uz je to malý nebo s nevypratelnym flekem to uplne staci. Snaz se mi vyhodi zniceny tricko za dvacet nez za tri stovky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
10.1.19 22:43

Jak co. Něco nám vydrželo, něco ne. Někdy narazím na pěkné oblečení, ale má divný střih a dítě to vůbec neobleče, např. úzké nohavice u kalhot. Podědila jsem po dítěti od kamarádky nějaké oblečení od Nextu, už to nosí třetí dítě v rodině a oblečení vypadá lépe, jak to z Pepca po jednom dítěti. Ale třeba tepláky, na kterých bude stejně za chvíli díra na kolenách, se v Pepcu koupit vyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
10.1.19 23:02

Nemám ho ráda. Neříkám, že jsem tam nikdy nic nekoupila, ale nelíbí se mi ten koncept- koupim za 15,– , dvakrat vyperu, vyhodim. To zajdu rači do sekáče a dám šanci oblečení, co už tu nějakou dobu je. Měly bychom přemýšlet jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13401
10.1.19 23:58
@GabinkaCh píše:
Asi jsi narazila na špatné kusy

Neřekla bych. Dneska jsem třídila oblečení. Tepláčky z F&F nejdřív nosila neteř, pak moje starší dcerka, potom mladší dcerka a ta jim pořídila na koleně díru. Tak jsem je ustřihla a v létě je donosí jako kraťasy. Tohle o věcech z Pepca říct nemůžeš. Ta kvalita se srovnat nedá. Nakupuju v sekáčích a oblečení ještě posílám dál. Strašně mi vadí, když koupím novou věc a vyhazuju ji. A že to stojí 15korun? To tepláky v sekáči taky a nejsou na jedno použití. Prostě to mám jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama