Reklama

Máte s takovým výsledkem tt zkušenost?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 20:46
Máte s takovým výsledkem tt zkušenost?

Ahoj, prosím vás o radu.Jsem den před MS asi 12 dní po ovulaci a dnes mi vyšel tento výsledek tt clearblue easy. Samozřejmě, na jednu stranu velké nadšení na druhou obava-minulý měsíc proběhlo biochemické těhotenství. Myslíte, že tenká svislá čárka by mohla značit negativní test?

Reklama

Reakce:

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 22.08.18 20:48

Já tohle měla při prvním tehu :palec: je pozitivní … Gratuluji :kytka:

Pidulka1991
Závislačka 2827 příspěvků 22.08.18 20:59

Dobry je zkusit ob den test rano z prvni moci a stejnou znacku testu. Za dva dny bych tedy testovala znova

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:05

Děkuju za reakce :) pozítří zkusím znova.Teda pokud to bude mít ještě smysl :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10084 příspěvků 22.08.18 21:43

Tento test moc nedoporucuji, dělal mi takové mini čárky vždy a nic z toho. Ale třeba je to u tebe jinak a vyšlo to :kytka: uvidíš za dva dny (i když já bych testovala uz zítra ráno :D )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 07:36

Tak hlásím,že jsem to samozřejmě nevydržela a testovala zas..přitom vím,že bych měla až zítra,abych viděla případný pokrok,ale..di­gitální vyšel pregnant a druhý clearblue k porovnání s včerejším se samozřejmě nezměnil.Jediný,co můžu říct,že jak druhá čárka nabíhala,už jsem viděla její lajnu širší..i když tam je teď zas ta nitka :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10084 příspěvků 23.08.18 07:45

To vypadá moc dobre :kytka: a digital nekeca. Gratuluji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 07:51

Moc děkuju.Jen aby :) člověk už toho má za ty měsíce načtenýho,plus zkušenost z předchozího měsíce,ale je pravda,že se cítím jinak ..snad dnes nebo zítra nic nedorazí

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >