Máte s takovým výsledkem tt zkušenost?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 20:46
Máte s takovým výsledkem tt zkušenost?

Ahoj, prosím vás o radu.Jsem den před MS asi 12 dní po ovulaci a dnes mi vyšel tento výsledek tt clearblue easy. Samozřejmě, na jednu stranu velké nadšení na druhou obava-minulý měsíc proběhlo biochemické těhotenství. Myslíte, že tenká svislá čárka by mohla značit negativní test?

Reakce:
Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 22.08.18 20:48

Já tohle měla při prvním tehu :palec: je pozitivní … Gratuluji :kytka:

Pidulka1991
Závislačka 2943 příspěvků 22.08.18 20:59

Dobry je zkusit ob den test rano z prvni moci a stejnou znacku testu. Za dva dny bych tedy testovala znova

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:05

Děkuju za reakce :) pozítří zkusím znova.Teda pokud to bude mít ještě smysl :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 22.08.18 21:43

Tento test moc nedoporucuji, dělal mi takové mini čárky vždy a nic z toho. Ale třeba je to u tebe jinak a vyšlo to :kytka: uvidíš za dva dny (i když já bych testovala uz zítra ráno :D )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 07:36

Tak hlásím,že jsem to samozřejmě nevydržela a testovala zas..přitom vím,že bych měla až zítra,abych viděla případný pokrok,ale..di­gitální vyšel pregnant a druhý clearblue k porovnání s včerejším se samozřejmě nezměnil.Jediný,co můžu říct,že jak druhá čárka nabíhala,už jsem viděla její lajnu širší..i když tam je teď zas ta nitka :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 23.08.18 07:45

To vypadá moc dobre :kytka: a digital nekeca. Gratuluji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 07:51

Moc děkuju.Jen aby :) člověk už toho má za ty měsíce načtenýho,plus zkušenost z předchozího měsíce,ale je pravda,že se cítím jinak ..snad dnes nebo zítra nic nedorazí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >