Máte s takovým výsledkem tt zkušenost?

Anonymní
22.8.18 20:46

Máte s takovým výsledkem tt zkušenost?

Ahoj, prosím vás o radu.Jsem den před MS asi 12 dní po ovulaci a dnes mi vyšel tento výsledek tt clearblue easy. Samozřejmě, na jednu stranu velké nadšení na druhou obava-minulý měsíc proběhlo biochemické těhotenství. Myslíte, že tenká svislá čárka by mohla značit negativní test?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
344
22.8.18 20:48

Já tohle měla při prvním tehu :palec: je pozitivní … Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
22.8.18 20:59

Dobry je zkusit ob den test rano z prvni moci a stejnou znacku testu. Za dva dny bych tedy testovala znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.18 21:05

Děkuju za reakce :) pozítří zkusím znova.Teda pokud to bude mít ještě smysl :think:

• Citovat
  • Nahlásit
15532
22.8.18 21:43

Tento test moc nedoporucuji, dělal mi takové mini čárky vždy a nic z toho. Ale třeba je to u tebe jinak a vyšlo to :kytka: uvidíš za dva dny (i když já bych testovala uz zítra ráno :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.18 07:36

Tak hlásím,že jsem to samozřejmě nevydržela a testovala zas..přitom vím,že bych měla až zítra,abych viděla případný pokrok,ale..digitální vyšel pregnant a druhý clearblue k porovnání s včerejším se samozřejmě nezměnil.Jediný,co můžu říct,že jak druhá čárka nabíhala,už jsem viděla její lajnu širší..i když tam je teď zas ta nitka :)

• Citovat
  • Nahlásit
15532
23.8.18 07:45

To vypadá moc dobre :kytka: a digital nekeca. Gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.18 07:51

Moc děkuju.Jen aby :) člověk už toho má za ty měsíce načtenýho,plus zkušenost z předchozího měsíce,ale je pravda,že se cítím jinak ..snad dnes nebo zítra nic nedorazí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat