Máte s tím někdo zkušenosti? Špatný ultrazvuk v 10. týdnu těhoten

3.5.17 17:53

Mate s tim někdo zkušenosti? Špatný ultrazvuk v 10.tt

Ahoj maminky, prosim Vas, máte tu někdo zkušenosti se špatným ultrazvukem v 10.tt? Dnes jsem byla u doktorky a nedala mi ani snímek, že je prý kolem plodu nějaka tekutina a i plod je otekly. Nebo tak nějak. :,( Brali mi krev a prý za 12 dni mam přijít, znovu udělá ultrazvuk a podle výsledků krve se bude řesit, co dál. Ale jelikož mi říkala o tom, ze jsem mlada a uděláme si s partnerem klidně další, tak v tom nevidím nic dobrého.
Předem vsem moc děkuji za rady nebo komentáře s vašimi zkušenostmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
3.5.17 17:56

To si děláš srandu že ti řekla že si uděláte další… to je hnus, být tebou tak tam ani nejdu a okamžitě zajdu k jinému lékaři, nejlépe k někomu kdo má třeba i kvalitnější ultrazvuk

• Nahlásit
  • Citovat
ZuzaMi
3.5.17 17:58

Já mám bohužel podobnou zkušenost, ve stejném týdnu.. plod neodpovídal, doktor mu dával 30% šanci a objednal mě za 14 dnů.. nečekala jsem a šla ještě ten týden do nemocnice, kde bylo potvrzeno zamlklé těhotenství a šla jsem na revizi. Každopádně držím palce, ať to u Vás dopadne dobře a prcek zabojuje :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
531
3.5.17 17:58

@Lenishka Ahoj, tak zkušenost osobní bohužel nemám, ale opravdu Ti to řekla takhle? Že si uděláte další? S tím bych tedy měla problém, u takové Dr. bych se už asi neukázala.

Držím pěsti, ať je příště vše v pořádku… snad někdo napíše se zkušeností…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
3.5.17 18:00

Můj doktor taky nebyl zrovna moc sdílný a citlivý, takže už to můj doktor není.. zkus zajít jinam :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1827
3.5.17 18:01

Asi bych taky zmenila doktora…rovnou bych se prehlasila nekam jinam s tim ze uz sm tehotna…podivej se na www.znamylekar.cz tam napises svoje mesto, gynokolog a vyhleda ti to doktory ve tvem meste. Plus tam jsou recenze na doktory, lidi je hodnoti jak ve skole a pisou tam svoje zkusenosti s jejich peci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2833
3.5.17 18:01

Takhle to měla moje sestra - nejdřív že je cysta součástí plodu a chtěl ji hnát na potrat. To odmítla a šla na kontrolu za 2 týdny - to se zjistilo, že cysta je kolem plodu. Těhotenství měla vysoce rizikové, často krvácela, ale zvládla to. A narodila se jí zdravá dcera.

Takže zakladatelko počkej, až jak to bude za ty dva týdny. Ono teď to skutečně nemusí být moc znát, v 10. týdnu je plod malinký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:03

Doktorka

Prosím vás, ta doktorka, co mi to dnes řekla, tak není moje. Jen si prohodila smenu s mojí, střídají se v ordinaci 3 doktorky, ale ze mela nemocne díte, tak přišla tahle. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:06

@ZuzaMi
To me moc mrzi. Zatim si to ani nedokazu predstavit. Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:07

@Modesta
Děkuji. Nezbývá mi nic jiného, ale ten pocit nejistoty a „nevedeni“ je hroznej :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
3.5.17 18:17

Asi bych se s přítelem sebrala a zajela do nemocnice.. hodně stěstí třeba ještě není pozdě a mimi to zvládne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:25

@Pechynna
A co v nemocnici? Když mi není blbe, nekrvacim a nic. Myslíš, že by me vzali bez důvodu? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
3.5.17 18:43

Vis co, neplasila bych, přišla na kontrolu za ty 2 týdny a zatím bych se snažila zůstat alespoň trochu v klidu(snadno se to řekne, vím). Podle mě nemá smysl nikudy běhat, stejně s tim nikdo nic nenadela. Zkus to brát tak, že jsi v počátku těhotenství a tam je to skutecne v rovině „děj se vule boží“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48633
3.5.17 19:00

@Lenishka to mě mrzí, 10tt už je dost na t aby kušen doktor poznal že je něco jinak a pokud mluvila až takhle tak tam viděla něco co být nemá :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
3.5.17 19:08

Bohužel…měla to samé kamarádka a byl to zamlklý potrat. Též jí objednali za 2 týdny, ale začala krvácet a… :,( :,( :,(
Je mi to líto :,( :hug: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama