Máte společný účet? ;-)

Iceman88
19.5.18 14:37

Máte společný účet? ;-)

Tak bych se vás tu chtěl zeptat, jestli máte společný účet, pokud bydlíte spolu. Já bych společný účet ani nechtěl, můžu si koupit, co budu chtít a nemusím to rozebírat u stolu s přítelkyní dlouhé dvě hodiny. :-D

Máte společný účet? ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
19.5.18 14:38

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
19.5.18 14:40

Mám a můžu si co chci kupovat :roll: Dokonce nemám ani příjem a ani tak mu nemusím hlásit kolik jsem koupila rohlíků :mrgreen:
To je ale na těch dvou jak si to udělají.

Příspěvek upraven 19.05.18 v 14:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
@Iceman88 píše:
Tak bych se vás tu chtěl zeptat, jestli máte společný účet, pokud bydlíte spolu. Já bych společný účet ani nechtěl, můžu si koupit, co budu chtít a nemusím to rozebírat u stolu s přítelkyní dlouhé dvě hodiny. :-DMáte společný účet? ;-)

To je trend dnešní doby, každý sám za sebe i v manželství. To je moje, to je tvoje, jen sex mají dohromady. Dost smutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7515

@Iceman88 mělajsem po dobu rodičáku… jak jsem nastoupila do práce mám vlastní, ale stejně přesypáváme peníze z účtu na účet podle potřeby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1866

Ne, mame oddelene ucty, ovsem spolecne finance. Uctu mame nekolik, predevsim kvuli bezpecnosti. O vetsich vydajich rozhodujeme spolecne, mensi vydaje si kazdy resi sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11755
19.5.18 14:41

@Iceman88 Pokud spolu jen bydlite a netvorite rodinu, proc byste meli.mit spolecny ucet? :nevim: Dokud nemate spolecnou domacnost, tak neni duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
19.5.18 14:41

Jsme manželé už 14 let, ale účet společný nemáme. Známe navzájem PIN a karty nenosíme neustále u sebe, takže víme, kde doma jsou.

Je to kvůli hospitalizacím, případnému úmrtí (jo, už na nás dvakrát sáhla smrt), aby nebyly peníze na jednom společném účtě.

Edit: hospodaříme samozřejmě společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
19.5.18 14:43

Ne, oba máme své účty od útlého mladí, nebyl důvod to měnit. Oba máme ke svým účtům vzájemně přístup, kdyby bylo potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13870
19.5.18 14:45

Máme společný účet, měli jsme i před manželstvím. manžel si ten svůj zrušil, nebyl výhodný a nový už si nezaložil - byl líný… každý si kupujeme co potřebujeme a fakt se nezpovídáme, pokud je to částka v našich finančních možnostech :roll: takže tvoje poznámka @Iceman88 je dost mimo, navíc už tu máš svoji pověst, ty trolle :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Iceman88
19.5.18 14:49

Enmamma

Já jsem proti společným účtům a navíc, je lepší, když má každý svůj vlastní společný účet. Dám příklad: Máte s manželem společný účet a ten manžel se na tebe vykašle a bude si užívat s mladší holkou sex dlouhodobě a peníze ze společného účtu budou hodně velmi rychle mizet, prostě za ni bude utrácet peníze. Jak by si to vyřešila? :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Iceman88
19.5.18 14:52

Debra.Morgan

Můžeš mi tedy vysvětlit v čem je společný účet výhodný? :jazyk: Až si manžel najde jinou holku, mladší a peníze budou mizet, tak tě to bude hodně bolet. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
15533
19.5.18 14:52

@Iceman88 s tvým příjmem je to fuk :lol: sorry nemohla jsem si pomoci. Jinak mame každy svůj účet, sporici společný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
19.5.18 14:55
@Iceman88 píše:
Já jsem proti společným účtům a navíc, je lepší, když má každý svůj vlastní společný účet. Dám příklad: Máte s manželem společný účet a ten manžel se na tebe vykašle a bude si užívat s mladší holkou sex dlouhodobě a peníze ze společného účtu budou hodně velmi rychle mizet, prostě za ni bude utrácet peníze. Jak by si to vyřešila? :jazyk:

Tak musí rychleji utrácet podvedená manželka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
19.5.18 15:05

Máme společný účet a opravdu to není o tom z čehokoliv se zpovídat. Je to tak pro nás pohodlné a máme díky tomu ve financích přehled. Nikomu to nevnucuji, ale já si neumím představit mít to jinak. Nicméně záleží na povaze partnerů, určitě jsou lidé se kterými bych společný účet mít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama