Máte stejný názor jako moje mamka?

Anonymní
19.2.20 21:45

Mate stejný nazor jako moje mamka?:DD

Ahoj holky, chci se zeptat jak to vidíte vy, je mi 17 a mému příteli 19, jsme spolu už přes dva roky, příští týden bude mít ples, rodiče jsem pozadala o peníze za listek(170 Kč) mamka mi ale rekla, ze by to měl zaplatit spis on, ze jdu na jeho ples a jsem jeho holka a ještě mu budu platit za lístek, no proste je to takova mala kravina ale chtela bych vedet co si o tom myslíte vy. Já mu teda nakonec naschval napsala ze nemam peníze na jeho lístek a on mi napsal”buďto to zaplatíš nebo nic no..” Takže tak.. :) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4133
19.2.20 21:47

Mamina by měla pochopit že to nejsou peníze pro něj :jazyk:
A přítel pokud nemá 170kc aby pozval holku na svůj maturák? No k zamyšlení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
19.2.20 21:48

Asi to nebude ten pravý, vzhledem k jeho odpovědi 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
19.2.20 21:48

No jako promiň, ale souhlasím s mámou. Nechápu proč bys měla platit lístek na jeho ples…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:49

Máma by ti peníze mohla dát. Reakci přítele nechápu ani proč bys měla platit jeho lístek? Jak slavíte ve vztahu narozeniny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

No já to mamince rikala ze to není pro nej ale jakoby do ty třídy, a ona ze to je jedno ze by to měl zaplatit ze svého no… @Anix

• Nahlásit
  • Citovat

Jeho, moje :nevim: necítím tam žádné spolu a naše. Na to nejde odpovědět tak, jak by sis představovala. Tedy… Brzy vám dřou finance a přitom taková malichernost. A stačilo jen málo… Domluvit se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:50

Na JEHO lístek? Jakože zaplatíš lístek sobě a ještě jemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
19.2.20 21:50

Mě spis překvapila ta jeho reakce. :woman_shrugging: ale my tady ho neznáme, ty musíš vědět, jak je na tom jinak s penezi a přístupem k tobě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
19.2.20 21:51

Nejde o to, ze to nejsou penize pro nej…ale jak se k tomu postavil… :poblion:…mamka ma pravdu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

No takhle, tata mi ty peníze klidne dá, ale nad tím co mi rekla mamka jsem popremyslela a proste jsem si rekla, ze buďto to zaplatí on nebo tam proste nepujdu no, jestli mě tam vážně chce tak by to sám klidne koupil…ve zprávách mi ještě predhazoval mého brachy ples ze ho taky platil a td..ale prece to je něco jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
@Trojlístek píše:
Jeho, moje :nevim: necítím tam žádné spolu a naše. Na to nejde odpovědět tak, jak by sis představovala. Tedy… Brzy vám dřou finance a přitom taková malichernost. A stačilo jen málo… Domluvit se.

jaké spolu a naše, když je jim 17 a 19 a bydlí oba u rodičů s kapesným? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 21:52

Nene takhle ne, on má vstup zadarmo(jeho ples) a svuj lístek si musím zaplatit @PaníBovaryová

• Nahlásit
  • Citovat
3428
19.2.20 21:53
A to nemáš žádný kapesný? :nevim:
@PaníBovaryová píše:
Na JEHO lístek? Jakože zaplatíš lístek sobě a ještě jemu?

Pokud chápu dobře tak jen sobě, jde na jeho ples tak on lístek nepotřebuje ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17657
19.2.20 21:53

To je des, toto napul. Napul klidne, ale opravdu takto okate? Za nas to bylo jednou jeden za oba, pak druhy. Ve vysledku to vyšlo stejne, ale clovek se citil nejak lepe, nez kdyz si zmoula penize za listek pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama