Máte tetování? Mají pro vás význam?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 20.04.18 19:46
Máte tetování? Mají pro vás význam?

Ahoj, zajímalo by mě vy co máte tetování mají pro vás význam? :) Už dlouho si chci nechat nějaké udělat ale nevymyslela jsem co. Teď mě napadlo jméno a datum dcery ale aby to nebyl kýč :lol: Nelíbí se mi když si ženský davají na nárt třeba takové ty kytičky které má každá druhá a je to bezvýznamné, jen prostě chtěli tetování :think: Samozřejmě si může každý dát co chce jen tomu moc nerozumm takové kopie :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 20.04.18 19:50

@Celeste97 Zkuste si to na nečisto henou, já taky jednu dobu chtěla tetovaní, ale nevěděla co, pak jsem si nechala udělat obrázek na rameni, no za týden mé štval a byla jsem moc ráda, že tam není napořád.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 20.04.18 19:54

Já se nechala tetovat před osmi lety, mám ornament přes celé předloktí, ale když mám ruku volně podél těla, není to vidět, je to jen jemné. A abych pravdu řekla, tak už o něm ani nevím, že začátku jsem z něj byla nadšená. Ale teď bych řekla, že to byly vyhozené peníze. Zvykneš si na to, jako na normální součást těla. Proto asi všichni říkají, že když se necháš tetovaz jednou, není to naposledy. A mně tedy ty datumy a jména dětí přijdou strašně kýčovité!

Kikulele
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 20.04.18 20:04

Ja mam tyhle viz foto:to na prste ma i partner akorat ja mam levou nozicku a on pravou, to bylo po potratu o miminko jsme se snazili tou dobou 5let, nevyslo to a tetovanim jsme to uzavreli a mame pamatku.To druhe je na ruce delane asi rok po tom potratu pred tim nez jsme sli do CARu a ten jeden zivi zeleny listecek jsem jakoby ja(nevim jak lepe to vysvetlit),jsem tehotna po IVF (28tt) a verim ze vsechno dobre dopadne a az nebudu kojit tak si pujdu jeste pro dva listecky jeden za miminko a jeden za pritele.Ale kazdy ma jiny vkus a to co se libi me se nemusi libit nekomu jinemu.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 20.04.18 20:10

@Heivka to je dobrý nápad děkuju
@Aduš8 jo říká se že tetování nikdy není jen jedno :think: právě taky se mi to zdá jako kýč ale chtěla bych ji mít na druhou stranu pořád „u sebe“ :lol:
@Kikulele to je moc krásné ale i smutné :hug: gratuluji k těhotenství! Taky se mi docela líbí když má pár společné tetováním Horší je to pak případně po rozchodu :zed:

Adun
Povídálka 48 příspěvků 20.04.18 20:10
@Kikulele píše:
Ja mam tyhle viz foto:to na prste ma i partner akorat ja mam levou nozicku a on pravou, to bylo po potratu o miminko jsme se snazili tou dobou 5let, nevyslo to a tetovanim jsme to uzavreli a mame pamatku.To druhe je na ruce delane asi rok po tom potratu pred tim nez jsme sli do CARu a ten jeden zivi zeleny listecek jsem jakoby ja(nevim jak lepe to vysvetlit),jsem tehotna po IVF (28tt) a verim ze vsechno dobre dopadne a az nebudu kojit tak si pujdu jeste pro dva listecky jeden za miminko a jeden za pritele.Ale kazdy ma jiny vkus a to co se libi me se nemusi libit nekomu jinemu.

Me se taky libi takhle skryte mezi prsty, ale pry se to nedoporucuje, ze se to osoupava… jak dlouho ho mate?

misutka0
Kecalka 159 příspěvků 20.04.18 20:10

@Celeste97 Ahoj,tak ja budu za tu kycovitou :mrgreen: Mam na nartu jmeno dcery s datem narozeni, chtela jsem to za porod. Je to moje prvni a zatim posledni tetovani a jsem hrozne rada, ze jsem si to nechala udelat.Kdyz nechci nikdo o nem nevi, ani v zabkach to neni 100% videt a vzdy kdyz se nato podivam, tak me to pripomene ten prvni okamzik kdy jsem dceru prvne videla a jaka vlna lasky me zalila. Uvazuju jeste o jednom tetovani, to bych chtela pod vlasy na krk, opet kvuli tomu, aby to nebylo nonstop vidět, ale stale vymyslim, co si tam nechat :think:

Markétka111
Kecalka 134 příspěvků 20.04.18 20:11

Zatim mam tetovani tri, uz o nich ani nevim, jsou soucasti me. A vsechny maji svuj vyznam, jak moje nemoc, rodina, moje “druha rodina”, ktera me vedla dospivanim, tak i moje laska ke zviratum

Doe_Jane  20.04.18 20:11

Nemaam a nechci… a nechapu proc kazda druha ovce ma vytetovane jmeno ditete a datum narozeni :mrgreen:

Jocelyn77
Kecalka 135 příspěvků 4 inzeráty 20.04.18 20:15

Mam plachetnici na vnitrni strane predlokti, jen malou a v liniich. Ma to pro me vyznam srdecni zalezitosti, protoze na plachetnici jsem poznala soucasneho manzela a byla to laska na prvni pohled. Navic mi plachteni prirostlo k srdci navzdy a zazila jsem pri nem nejlepsi chvile v zivote. Tetovani jsem chtela od 18 let, ale prave jsem si nechtela dat jen tak neco. Na spravny obrazek jsem prisla o 10 let pozdeji :)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 20.04.18 20:16

@Adun mame ho kolem dvou let a je porad stejne a to pritel pracuje v lese a dela porad rukama celkem tezkou praci.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 20.04.18 20:16

@misutka0 jasný někomu se to prostě líbí :D já chci na předloktí a tam je to právě dost vidět :think:
@Markétka111 to má význam! :) jo taky jsem přemýšlela o zvířatech ale nechci klasickou psí tlapku tu má kdekdo :nevim:
@Doe_Jane jak říkám chci mít ten pocit že ji mám stále " u sebe" ale asi to nedopadne no taky se mi to zdá dost kýčovité :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.04.18 20:18

@Celeste97 mám jich hodně, každé má pro mne význam.. ale jako mám hodně temné motivy a miluju tetování. stejně jako pierc :srdce: to je prostě oboje srdcovka.. mám teď rozdělaný velký plán -záda, oba rukávy, ale jde to pomalu :D

debra.morgan
Závislačka 2763 příspěvků 20.04.18 20:19

@Doe_Jane to mas jak datum snatku vyryte ze spod snubaku, přece aby nezapomněli :-D :-D

Doe_Jane  20.04.18 20:21
@debra.morgan píše:
@Doe_Jane to mas jak datum snatku vyryte ze spod snubaku, přece aby nezapomněli :-D :-D
:mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama