Mate to tak taky od 8 - 9 mesice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 118 příspěvků 21.06.19 09:44
Mate to tak taky od 8 - 9 mesice?

Ahoj holky, chci se zeptat. Zitra zacinam 36tt a zhruba od toho 33tt jak uz je miminko vetsi a vetsi je na me vetsi natlak. Treba kdyz se mi chce trosku curat tak se mi k tomu prida i naval tepla a blbe dychani trva to ale jen chvili. Nebo kdyz lezim dlouho stejne a chci se prevalit jinak tak je to pro me tezky mam jakoby krece takove zvlastni v podbrisku atak. Jak se citite vy? A mate to podobne?

Reakce:
prceek55
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 21.06.19 09:54

Jsem 35tt a mám to stejně :oops: já mám k tomu ještě bolesti v podbřišku jako kdybych měla dostat MS takže to tak asi je normální.. Už to musíme nějak vydržet :)

Deňa1995
Kecalka 118 příspěvků 21.06.19 10:02

@prceek55 uz budeme muset :D uz jen cekat kdy to prijde :oops: kolik kg mas nahore a jak zvladas ty vedra? :P

MarketaC4
Kecalka 182 příspěvků 21.06.19 10:52

Já jsem 34tt a taky to mám. Potím se jako čuně, v noci nespím protože nevím jak si s bříškem lehnout. Malá mi hrozně tlačí na spodek (je už dva měsíce hlavičkou dolů) takže když jdu mám pocit jako kdyby ze mě měl vyjít hodně nasáklý tampon :zed: A spousty dalších věcí. Jsem hrozně unavená, do toho beru dvě tablety železa denně, takže mě pořád z toho tlačí žaludek a mám zácpu :potlesk:

prceek55
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 21.06.19 11:06

@Deňa1995 já mám 15kg zatím nahoře :oops: :D ale je pravda že se nějak extra nehlidam diety jsem držela celý život tak si sem tam něco dopreju a pak to mám v plánu zase shodit co ty?? Jinak ty vedra no je to náročný dost.. Ale dá se to nějak přežít no.. Někdy si zajedu k našim na bazén někdy jsem doma schovaná.. No příští týden mají být zase tropy.. To zase bude 8o
@MarketaC4 jo taky mám malou hlavou dolů už dlouho a to je teda nepříjemný dost jak to tlačí.. A v noci ani nemluvím.. Taky nevím jak si lehnout vůbec :think:

MarketaC4
Kecalka 182 příspěvků 21.06.19 11:12

@prceek55 co já bych dala za to mít 15kilo nahoře :mrgreen: já mám nahoře 32!!! A to je teprve paráda :zed: všichni teda říkají že mám jen bříško a doktorka že zadržuju hodně vody ale já prostě to prasátko v zrcadle vidím :lol: už se těším až začnu shazovat

Deňa1995
Kecalka 118 příspěvků 21.06.19 11:17

@prceek55 ja mam teda nahore zatim 10kg a to jsem jedlik porad do sebe cpu sladke to jo, ale jidlo to jsem hned po par soustech plna asi mi mala tlaci na zaludek :lol: jinak je taky hlavickou dolu uz dva mesice :palec: a ty vedra taky mam rodice s barackem a bazenem tak je to fajn :oops: nohy zatim neotykaji snad se tomu vyhnu

Váš příspěvek
Reklama