Reklama

Vztahy v rodině - máte to v taky tak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 06:02
Mate to v rodině taky tak?Vztahy

Dobrý den, prosím o zachování anonymity, z důvodu, citlivého vztahoveho tématu.
Mate v rodině taky takové vztahy, které ted popisi?
Mám o několik let starsiho brachu, ktomu bydlel ve stejne vesnici o ulici dal bratranec, taky v rodinnem domku, kterej je tez o něco starší. Vždy si chodíval od mala hravat za brachou, oni dva si vyhráli a já byla tak nějak bokem. Když jsem byla mala a nelíbilo se mi, ze me neberou do party, vždy me rodiče i jeho odpověděli, ze jsou kluci a tím pádem se vyhrají jako kluci sami. Chodili spolu ven, opět mi vadilo, ze me nevzali sebou.
Od malička dodnes je to tak, ze maji k sobě blíž, víc se spolu baví a navštěvují.
Je to tak v pořádku, řekly byste si, jako male-no tak jsou to kluci, jak mi rodice říkají, baví se spolu beze me, a jako dospele-no tak jsou to chlapi, co bych se s nima tak bavila.Nebo by vám to vadilo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 22.04.18 07:03

Ja ti nevim. ty nemas sve kamaradky a svuj zivot? mam starsi holku a mladsiho kluka. kdyz tu ma dcera kamaradky, syna obcas vezmou do hry, obcas ne. tak to proste je. taky ho to mrzi, ale snazim se mu nabidnout jinou zabavu. podle me to je pochopitelne.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9964 příspěvků 22.04.18 07:08

Neres to a najdi si kamaradky. Me se muj bratr odstehoval 200 km daleko, takze se vidime 2× do roka. Manzelova rodina uplne na druhym konci republiky, takze taky navsteva tak 2× do roka. Ve vetsime musime jezdit my. No a co…

debra.morgan
Závislačka 3266 příspěvků 22.04.18 07:10

Ja byla ta starsi a mladsiho sourozence me kamaradky jsme do hry moc nebrali, s moji mladsi segrou to bylo lepsi, protoze to je holka, s klukem jsem si hrat proste nechtely…prijde mi to normalni, zadny decko se vetsinou nechce otravovat s mladsim sourozence, obzvlast opacnyho pohlavi.

lachtanice86
Kelišová 5744 příspěvků 22.04.18 07:12

Já jsem ta starší a bráchu jsem k sobě tak nebrala. To nemáš vlastní život a kamarády?

Alkata
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 22.04.18 07:14

Je to normální. A neni pro kluka nic horšího nez ufnukana mladší segra :D

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10357 příspěvků 22.04.18 07:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o zachování anonymity, z důvodu, citlivého vztahoveho tématu.
Mate v rodině taky takové vztahy, které ted popisi?
Mám o několik let starsiho brachu, ktomu bydlel ve stejne vesnici o ulici dal bratranec, taky v rodinnem domku, kterej je tez o něco starší. Vždy si chodíval od mala hravat za brachou, oni dva si vyhráli a já byla tak nějak bokem. Když jsem byla mala a nelíbilo se mi, ze me neberou do party, vždy me rodiče i jeho odpověděli, ze jsou kluci a tím pádem se vyhrají jako kluci sami. Chodili spolu ven, opět mi vadilo, ze me nevzali sebou.
Od malička dodnes je to tak, ze maji k sobě blíž, víc se spolu baví a navštěvují.
Je to tak v pořádku, řekly byste si, jako male-no tak jsou to kluci, jak mi rodice říkají, baví se spolu beze me, a jako dospele-no tak jsou to chlapi, co bych se s nima tak bavila.Nebo by vám to vadilo?

Je to celkem normální a ty si najdi svoje kamarádky. Dělat ocásek bráchovi s bratrancem nemusíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 07:30

Moc vám děkuji za reakce. :) Tak je to OK. zakladatelka

alilauter
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 07:31

Ahoj, ja jsem mladší a s kamarády starší ségry jsem si ani nikdy moc nerozuměla natož abychom si spolu hráli všichni dohromady. A to je ségra jen o 2,5 roku starší. Můj muž to samé v bledě modrém. Takže bych řekla, že je to celkem běžný. Ale mě to tedy nikdy nevadilo. Proč to štve tebe i teď?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 07:40

@alilauter protože ma bratr manželku, a bratranci se ted jim narodila holčička, tak je navštěvují víc. Brachova manželka ma od bratrance s jeho přítelkyní bližší vztah, díky tomu, ze ti dva k sobě maji blíž.

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 22.04.18 08:00
@Anonymní píše:
@alilauter protože ma bratr manželku, a bratranci se ted jim narodila holčička, tak je navštěvují víc. Brachova manželka ma od bratrance s jeho přítelkyní bližší vztah, díky tomu, ze ti dva k sobě maji blíž.

Takže žárlíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 08:02

@Rive nezarlim,jen mi to přijde nefer.

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 22.04.18 08:05
@Anonymní píše:
@Rive nezarlim,jen mi to přijde nefer.

připadá mi, jak bys neměla vlastní život… třeba je možné, že je manželce tvého bratra ta bratrancova manželka sympatičtější než ty… :nevim:

alilauter
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 08:08

A samostatně s bráchou vychazis dobře? Zkusila bych to moc neřešit a orientovat se na svoje známý a přátele. No a občas pozvat bráchu s rodinou a i třeba bratrance. Pokud ti s nima bude dobře, pak je velká šance, že to bude u nich stejně. A pokud ne, tak není čeho litovat. Taky mám v rodině bratrance, s kterými se nevidím - nemáme prostě moc společnýho. Podle mě je někdy blbina takový ten názor, že se musí mít sourozenci rádi a vůbec rodina. Je to fajn, ale když se nezadari, tak co. Máš svoje přátele nebo si jich ještě víc najdi a bude líp. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 08:13

Tak že je někdo rodina neznamená, že se musí kamarádit 8o

Mám dva bratry, oba mají dlouholeté vztahy, jeden i dítě - vídáme se prakticky jen na rodinných oslavách a tak. Bydlíme v jednom městě. Oni žijí jinak, než já, nemáme společné zájmy, konverzace spíše na téma počasí a tak :nevim:
Jednu švagrovou spíš nemusím, druhou ani neznám pořádně, abych si mohla udělat nějaký názor.

Anonym - nemusí to vědět :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama