Máte to ve vztahu podobné?

27.4.17 23:35

Máte to ve vztahu podobné?

:mavam: ahoj vsem!
Rada bych vedela, zda to ma ve vztahu vice zen tak jako to mam ja. Vite, vadi mi nekdy malickosti, napriklad… dneska mel pritel prestavku v praci, tak jsem za nim sla, chtel po me koupit svacinu + bramburky… no a ja vzala spatny, proste jsem ty co chtel on nevidela, a tak mi vynadal, ze me to az samotnou zaskocilo… vzdyt slo jen o pitomy bramburky… ze prej i malej d. e.b. i.l by si toho vsimnul, ze uz nema naladu a podobne… nechapu… cekam s nim dite, no a nekdy jsou takovy sceny, ze to obrecim… nechapu co delam spatne, snazim se mu vzdy vyjit vstric, holt nekdy se to nepodari… jsme spolu teprve rok, ale zname se pomerne dobre. Ted je to tohle, ale co kdyz za nejaky cas to bude jeste horsi?… prisel mi z prace domu, ja se koupala, nemohl si udelat jidlo sam, zapnul si hry a cekal… no nedockal se, jidlo sem mu neudelala zadny… me tohle hodne vadi, ze mi chlap prijde domu, nepozdravi, nic nerekne jen cumi a ty kravo starej se o me… nekdy toho mam uz vazne plny zuby, ale nekdy je to zase vse v poradku tak jak ma bejt… no jsem zvedava, co mi napisete vy, jestli to mate nekdy doma podobne… vsem preji fajn vecer! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27.4.17 23:37

Ahoj mela jsem na zacatku krasny vztah nakonec to bylo tak jak to popisujes ty kazdy den. Zacal mi nadavat za uplne kazdou kravinu. Neboj nejsi spatna ty ale ten blb..Opustila jsem ho jelikoz jsem si uvedomila ze to nikam nevede a ja si nezaslouzim takove chovani..
Je mi lito ze s takovym blbem cekas dite :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.4.17 23:44
@nikitanik92 píše: :mavam: ahoj vsem!
Rada bych vedela, zda to ma ve vztahu vice zen tak jako to mam ja. Vite, vadi mi nekdy malickosti, napriklad… dneska mel pritel prestavku v praci, tak jsem za nim sla, chtel po me koupit svacinu + bramburky… no a ja vzala spatny, proste jsem ty co chtel on nevidela, a tak mi vynadal, ze me to az samotnou zaskocilo... vzdyt slo jen o pitomy bramburky… ze prej i malej d. e.b. i.l by si toho vsimnul, ze uz nema naladu a podobne… nechapu… cekam s nim dite, no a nekdy jsou takovy sceny, ze to obrecim… nechapu co delam spatne, snazim se mu vzdy vyjit vstric, holt nekdy se to nepodari… jsme spolu teprve rok, ale zname se pomerne dobre. Ted je to tohle, ale co kdyz za nejaky cas to bude jeste horsi?… prisel mi z prace domu, ja se koupala, nemohl si udelat jidlo sam, zapnul si hry a cekal… no nedockal se, jidlo sem mu neudelala zadny… me tohle hodne vadi, ze mi chlap prijde domu, nepozdravi, nic nerekne jen cumi a ty kravo starej se o me… nekdy toho mam uz vazne plny zuby, ale nekdy je to zase vse v poradku tak jak ma bejt… no jsem zvedava, co mi napisete vy, jestli to mate nekdy doma podobne… vsem preji fajn vecer! :mavam:

a bue hůř.. ted na tebe řve na těhotnou kvůli prkotině.. bála bych se že celý můj další život bude o tom že mi bude nadávat kvůli nesmyslům..nechtěla bych takto žít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 23:45

@jdukolem vypada to na budouciho tyrana :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.4.17 23:46
@Priscilla píše:
@jdukolem vypada to na budouciho tyrana :,(

on úplně stačí takovýto hulvát.. mít po náladě kvůli brambůrkům? no kde to jsme? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 23:52

No neblaznete! desite me… 8o no takovych vystupu uz tu bylo dost… nekdy je jak milius, nekdy mi prijde ze ma sklony k manipulatorstvi… uz jsem o tom i neco cetla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.4.17 23:53
@nikitanik92 píše:
No neblaznete! desite me… 8o no takovych vystupu uz tu bylo dost… nekdy je jak milius, nekdy mi prijde ze ma sklony k manipulatorstvi… uz jsem o tom i neco cetla…

tak nejde o nás ale o tebe.. je ti s ním hezky, cítíš se v bezpečí a nebo nevíš dne ani hodiny kdy ti vynadá za hloupost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5989
27.4.17 23:54

Už za ním nechoď o pauze do práce, brambůrky ať kupuje on tobě. Nepodlézej mu, neponižuj se, uvědom si svou vlastní hodnotu a nastav si jasné hranice. On si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 23:54

Prave ze oboji… ale staci vazne malickost a je zle :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 23:55

Myslela sem si o mem ex priteli ze to je jenom nejaka jeho krize. Bohuzel po case to bylo horsi doslo i k fiz napadani.. :zed: bude hur.. divim se ze si nechas tak s…na hlavu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 23:56
@Karleon píše:
Už za ním nechoď o pauze do práce, brambůrky ať kupuje on tobě. Nepodlézej mu, neponižuj se, uvědom si svou vlastní hodnotu a nastav si jasné hranice. On si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty.

díky za radu, taky jsem si říkala, že to bylo naposled co jsem tam za ním šla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.4.17 23:57
@nikitanik92 píše:
Prave ze oboji… ale staci vazne malickost a je zle :think:

jak se můžešcítit v bezpečí s někým o kom víš že se nechová hezky? měla by sis jasně stanovit hranice - druzí si k nám dovolí to, co jim dovolíme my.. mě kdyby vynadal za brambůrky tak mu je jednak vysypu na hlavu a druhak by to byly poslední co bych mu koupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
27.4.17 23:57

Obcas to znam, ne ze by prisel a ani nepozdravil, ale zaleze za komp a pak se pta co je k jidlu a je uz linej si pro to dojit, obcas mu to donesu, kdyz mam naladu, ale jak je protivnej tak je bez vecere :D blba ze sebe delat nebudu :) mozna to vidis o neco vic cerne diky tehotenskym hormonum, ale nenech si kazdopadne kalet na hlavu, ozvi se a kdyz bude protivnej tak ho ignoruj, nebo este lip promluvte si o tom ze te to stve. Zahazovat vztah, kdyz mas dite na ceste neni nejlepsi reseni, pokud se zacne snazit a nebude se to zhorsovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 23:59

Jo holky… žijeme v zahraničí… nemám tu nikoho krome nej a jeho rodiny… žádné kamarádky, že bych se mohla sbalit a jentak si jet pryc jako jsem to delavala driv, rodinu mám daleko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 00:00

@nikitanik92 proc neodjedes k rodicum domu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama