Mléčné zuby v dospělosti?

7
10.10.19 22:02

máte tu někdo nebo setkali jste se s mléčnými zuby v dospělosti?

Mám stále pravý horní špičák mléčný. Zub se mi před nedávnem začal kývat a teď už za tím mléčným zubem cítím jak leze ven ten stálý. Je mi skoro 27 let a zítra jdu k zubaři, ale ráda bych věděla, jestli s tím máte někdo taky nějaké zkušenosti?? Mám strach, že mi nový zub naroste křivě. A taky nechci být moc dlouho bez zubu, jak dlouho cca potrvá než mi zub plně vyroste?? :think: :think: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1644
10.10.19 22:09

Ano setkala, nemam založených 7 zubu, tudiz jsem az do vytezeni mela mlecne, stejne to mel i muj deda, ten mel nektere mlecne do 60.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
10.10.19 22:12

Znám jednoho pána, který má mléčné stoličky ještě v 50 letech. Také se mu už delší dobu jedna kýve. Jemu ale Dr. říkal, že mu už stálé nenarostou. Mají to v rodině dědičné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
10.10.19 22:13

Ahoj, já mám brzy 34 let a mám jeden mléčný zub. Dr mi už 10 let tvrdi, ze ho vytrhnem, pac vypadne stejně sám a dáme implantát. Já to vždy odmítla a zub je zdravý a drží krásně, bez kazu a plomby. Je to 4 dole. Pokud vypadne vypadne, ale trhat nevidím důvod, když je zdravý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 22:13

Řekla bych, že vám nový zub určitě neroste, nemáte ho založený, proto máte stále ten dětský a ten, pokud se kýve, tak dosluhuje a tím pádem vypadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
10.10.19 22:15

@JENERI jinak mne zubař rekl, ze staly už ne naroste, proto implantát. Uvidíš, co ti tekne dr, podle mě ale staly zub v takovem veku už nenaroste :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.10.19 22:17

Myslíte že tedy to, co tam jazykem nahmatam není Zub? Co by to mohlo být jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
10.10.19 22:21

@JENERI jak to můžeš cítit, když tam máš ještě mléčný zub? Nebo nevím, už si to nepamatuju od mala… Přála bych ti, aby tam byl, ale mně jednoznačně zubař rekl, ze proste už nenaroste, i když vypadne :nevim: vždy je nějaké řešení, uvidíš, co ti řekne. Kdyztak dáš implantát, bez zubu, zrovna spicak by to bylo blbe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.10.19 22:24

Tezer001
No právě nechci být mladá a bez zubu. No prostě s přítelem a s mámou jste to tam v ty puse trochu zkoumaly spíš oni než já. A vypadá to jako by mi ten nový rostl za tím mlecnym co se hýbe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.10.19 22:26

Terez001
No uvidím zítra. Každopádně děkuji za názor nebo zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
10.10.19 22:51

@JENERI dej pak vedet, jak si dopadla, mne to zajima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
10.10.19 23:05
@JENERI píše:
Mám stále pravý horní špičák mléčný. Zub se mi před nedávnem začal kývat a teď už za tím mléčným zubem cítím jak leze ven ten stálý. Je mi skoro 27 let a zítra jdu k zubaři, ale ráda bych věděla, jestli s tím máte někdo taky nějaké zkušenosti?? Mám strach, že mi nový zub naroste křivě. A taky nechci být moc dlouho bez zubu, jak dlouho cca potrvá než mi zub plně vyroste?? :think: :think: :,(

Asi do 20, resp. 25 jsem měla mléčné dolní pětky. Druhé mi nenarostly a ač nejsem zubař, rekla bych, ze ani ty nemáš druhý založený, to uz by dávno ten první vystrnadil. Nebo máš rtg, víš, ze tam druhý čeká? Ja budu řešit implantáty, ale není to videt, tak nespěchám, i kdyz je fakt, ze proste ty zuby chybí. Good luck.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
10.10.19 23:06

Je mi 32 a mam mlecnou ctyrku dole. Zubar to jen konstatoval, zakyval, nic se nepohlo, takze zadny trhani.. A ja doufam, ze tak to i zustane :mrgreen: jsem holt kouskem navzdy dite 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3280
10.10.19 23:31
@JENERI píše:
Myslíte že tedy to, co tam jazykem nahmatam není Zub? Co by to mohlo být jiného?

To se dozvíš na rentgenu. Buď tam je nový zub nebo nic a budeš muset dát implantát nebo mít díru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 07:54
@JENERI píše:
Mám stále pravý horní špičák mléčný. Zub se mi před nedávnem začal kývat a teď už za tím mléčným zubem cítím jak leze ven ten stálý. Je mi skoro 27 let a zítra jdu k zubaři, ale ráda bych věděla, jestli s tím máte někdo taky nějaké zkušenosti?? Mám strach, že mi nový zub naroste křivě. A taky nechci být moc dlouho bez zubu, jak dlouho cca potrvá než mi zub plně vyroste?? :think: :think: :,(

Mela jsem to same jako vy…za mlecnym spicakem se mi zacal prorezavat staly spicak…mlecny mi zubar vytrhl a na staly jsem dostala fixni rovnatka ted uz mam zub tam kde ma byt ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama