Máte už koupenou dovolenou na léto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneťák479
Povídálka 31 příspěvků 06.05.18 16:23
Máte už koupenou dovolenou na léto ?

Máte už koupenou dovolenou na léto? Chtěla bych jet koncem srpna k moři. A nevím kdy bude nejlepší koupit zájezd. Na LM moc čekat nechci, abych pak nečekala a neměla z čeho vybírat. Aktuálně jsou ceny na srpen podle mě hodně vysoké.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10112 příspěvků 06.05.18 16:27

@Aneťák479 No s cenami to asi lepší nebude, s ohledem na vývoj kurzu koruny. Máme dovolenou koupenou od prosince, protože jsme si chtěli vybrat, kam pojedeme, a nemít jen nějaké „odpadkové“ destinace - nechce se mi do muslimských zemí ani přes půl planety, takže letíme do Řecka (na Krétu), a to je hodně rozebrané.

růžový achát
Závislačka 4724 příspěvků 06.05.18 16:46

U nas je to bohužel průšvih, manžel neví kdy bude mít v lete dovolenou, může si vzít týden, takže buď nějakej last :roll: - nebo jsme se rozhodli ješte jet autem do Italie.- asi bychom si půjčili karavan a jeki bychom i poznávačku za historí ;)

axelina
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 3 inzeráty 06.05.18 16:47

@Aneťák479 my si vždy řeknem který datum pojedem…třeba že poslední týden v červnu a objednávám zasadně až třeba 2 dny před odletem. Aspon je to do poslední chvíle napětí a překvápko kam že to vlastně pojedeme :-) letos tedy byli letenky na malorku za 800 kč čili tam právě jedem v červnu a pak v listopadu chci někam dál na dýl..s cestovkou zásadně nejezdím protože za cenu cestovkoveho zajezdu pojedu sama 3× a komfort kolikrát lepší

selia
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 8 inzerátů 06.05.18 16:53

@axelina s dětma nebo bez dětí?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2441 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 17:06

Taky zarizujeme dovolenou na posledni chvili. Ale nejezdime s cestovkou, mame pak vetsi svobodu, vic toho vidime a cenove se to neda srovnat.

růžový achát
Závislačka 4724 příspěvků 06.05.18 17:15

@janickaIII - Nocleh hledate nějak dopředu? Nebo jednáte až na míste? Děkuji ;)

terien
Echt Kelišová 8122 příspěvků 06.05.18 17:41

Máme koupeno od října. A ty samé zájezdy jsou teď min. o 6 tisíc dražší.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2441 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 17:56

@růžový achát @růžový achát hledame vzdy predem par dni pred odjezdem. Zalezi jak dlouha je to dovolena a v jake destinaci. Pokud je v danem miste dost ubytovani a mame v planu se presouvat, tak nekdy hledame ubytko az primo v miste, ale zase pres internet (ne u mistnich).

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7367 příspěvků 06.05.18 17:56

@Aneťák479 U cestovek ani na LM o moc nizsi ceny necekej. Ceny sluzeb sly nahoru :?

V patek jsem komunikovala s hotelem, dojednavala konecnou cenu a zitra pobyt objednam. Ale ne kazdy hotel v zahranici se da objednat primo, vetsina z nich nabizi ubytovani pres agentury. Oproti CZ CK tak usetrime 5 tisic za 10 noci, coz je zaplacena cesta k mori a zpet ;)

růžový achát
Závislačka 4724 příspěvků 06.05.18 18:00

Možna by se vyplatilo mrknout na Německe cestovky. @janickaIII - děkuji ;)

Ijen
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 06.05.18 18:05

Zatim nemame ani termin. Manzel letos kvuli praci asi nebude moct odjet vubec a ja pojedu jen s mladsim synem, ted hledam neco na dva tydny v cervnu. Mam jeste spoustu stare dovolene a musim si ji vybrat.

debra.morgan
Závislačka 3759 příspěvků 06.05.18 18:20

@Aneťák479 pokles ceny už fakt nečekej, kolikrát už ani LM nejsou o moc levnější…

my jedem na dovolenou na Slovensko do venkovních termálů, nebo možná do Madarska, když se nám bude chtít, takže nic dopředu neplatíme.

Bábrdl
Generální žvanilka 21500 příspěvků 06.05.18 18:31

Nakoupeno máme.

Zajímavé je, že podle mých zkušenosti:
S cestovkou je to levnější než individuálně.
Německé cestovky nejsou levnější (ale hotely jim dávají lepší pokoje).

Dřív jsem taky skrz prsty koukala na lidi, co jezdí s cestovkou. Myslela jsem si, že je to proto, že se neumí domluvit atd. Teď jsem zjistila, že s cestovkou je to levnější. Přinejmenším do hotelů na jihu Evropy. :nevim:

renap
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 06.05.18 18:37

@Bábrdl Jo,je to levnější přes cestovku, my tedy letíme do Turecko za 50 tisíc z Německa, přes naši CK by to samé stejný termín stálo 90 a přes booking plus letenky 120 tisíc. Ale třeba Řecko nebo Tunis a Egypt z Německa levnější nebylo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >