Máte už koupenou dovolenou na léto?

6.5.18 16:23

Máte už koupenou dovolenou na léto ?

Máte už koupenou dovolenou na léto? Chtěla bych jet koncem srpna k moři. A nevím kdy bude nejlepší koupit zájezd. Na LM moc čekat nechci, abych pak nečekala a neměla z čeho vybírat. Aktuálně jsou ceny na srpen podle mě hodně vysoké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10950
6.5.18 16:27

@Aneťák479 No s cenami to asi lepší nebude, s ohledem na vývoj kurzu koruny. Máme dovolenou koupenou od prosince, protože jsme si chtěli vybrat, kam pojedeme, a nemít jen nějaké „odpadkové“ destinace - nechce se mi do muslimských zemí ani přes půl planety, takže letíme do Řecka (na Krétu), a to je hodně rozebrané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3231
6.5.18 16:47

@Aneťák479 my si vždy řeknem který datum pojedem…třeba že poslední týden v červnu a objednávám zasadně až třeba 2 dny před odletem. Aspon je to do poslední chvíle napětí a překvápko kam že to vlastně pojedeme :-) letos tedy byli letenky na malorku za 800 kč čili tam právě jedem v červnu a pak v listopadu chci někam dál na dýl..s cestovkou zásadně nejezdím protože za cenu cestovkoveho zajezdu pojedu sama 3× a komfort kolikrát lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2120
6.5.18 16:53

@axelina s dětma nebo bez dětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6096
6.5.18 17:06

Taky zarizujeme dovolenou na posledni chvili. Ale nejezdime s cestovkou, mame pak vetsi svobodu, vic toho vidime a cenove se to neda srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19346
6.5.18 17:41

Máme koupeno od října. A ty samé zájezdy jsou teď min. o 6 tisíc dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6096
6.5.18 17:56

@růžový achát @růžový achát hledame vzdy predem par dni pred odjezdem. Zalezi jak dlouha je to dovolena a v jake destinaci. Pokud je v danem miste dost ubytovani a mame v planu se presouvat, tak nekdy hledame ubytko az primo v miste, ale zase pres internet (ne u mistnich).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12971
6.5.18 17:56

@Aneťák479 U cestovek ani na LM o moc nizsi ceny necekej. Ceny sluzeb sly nahoru :?

V patek jsem komunikovala s hotelem, dojednavala konecnou cenu a zitra pobyt objednam. Ale ne kazdy hotel v zahranici se da objednat primo, vetsina z nich nabizi ubytovani pres agentury. Oproti CZ CK tak usetrime 5 tisic za 10 noci, coz je zaplacena cesta k mori a zpet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4012
6.5.18 18:05

Zatim nemame ani termin. Manzel letos kvuli praci asi nebude moct odjet vubec a ja pojedu jen s mladsim synem, ted hledam neco na dva tydny v cervnu. Mam jeste spoustu stare dovolene a musim si ji vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15094
6.5.18 18:20

@Aneťák479 pokles ceny už fakt nečekej, kolikrát už ani LM nejsou o moc levnější…

my jedem na dovolenou na Slovensko do venkovních termálů, nebo možná do Madarska, když se nám bude chtít, takže nic dopředu neplatíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29745
6.5.18 18:31

Nakoupeno máme.

Zajímavé je, že podle mých zkušenosti:
S cestovkou je to levnější než individuálně.
Německé cestovky nejsou levnější (ale hotely jim dávají lepší pokoje).

Dřív jsem taky skrz prsty koukala na lidi, co jezdí s cestovkou. Myslela jsem si, že je to proto, že se neumí domluvit atd. Teď jsem zjistila, že s cestovkou je to levnější. Přinejmenším do hotelů na jihu Evropy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
6.5.18 18:37

@Bábrdl Jo,je to levnější přes cestovku, my tedy letíme do Turecko za 50 tisíc z Německa, přes naši CK by to samé stejný termín stálo 90 a přes booking plus letenky 120 tisíc. Ale třeba Řecko nebo Tunis a Egypt z Německa levnější nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47699
6.5.18 18:42

Na Last minute bych asi moc nespolehala. Ale zkusila bych se podívat na samostatné letenky a hotely mimo proflaknute lokality cestovek.

My se v létě chystáme na dovolenou na kola do Rakouska. Už máme koupený lístek na vlak (optimální spoj byl vyprodaný během 8 hodin :cert:) a rezervovaný dva hotely a několik kempů po cestě.

A na dovolenou s cestovkou by mě už nikdo nedostal. Radši si vše plánuju a zařizuju sama přesně podle svých představ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
6.5.18 18:44

Kupuju v říjnu na příští léto ve first minute, je velký výběr a hlavně děti zdarma, to už na last nebývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5901
6.5.18 18:53

Taky máme koupeno. Kupovali jsme přes cestovku Řecko ( ostrov Karpathos) hned po Vánocích. Teď už je to všechno pryč. Takto to bylo rozebrané prvně léto 2017 a nechci to absolvovat znovu, kdy musíš „něco“ vybrat na poslední chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat