Máte nějakou zkušenost, kdo by soukromě půjčil peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 10:25
Máte už nějakou zkušenost co kontakt

Dobrý den omlouvám se za anonym.
Chci se zeptat jestli tady nemá někdo zkušenosti se soukromou půjčkou kdo opravdu půjčí, potřebujeme si něco zaplatit a nikde mi nepůjčí, potrebuju splácet jen. Jednu půjčku do insolvence jít nemohu. Dekuji :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 30.12.18 10:31

no tak asi je důvod proč ti nikdo nepůjčí :) co zaplatit??

Lilinka97
Kecalka 147 příspěvků 30.12.18 10:34

Psala jsme že potřebuji kontakt na ostatní kecy nejsem zvědavá to už jsem si pročetl v ostatních příspěvcich.. Pokud nemáte nepište m. Jednoduché.. Toto je moje záležitost a moje soukromí nebudu tu vypisovat co musím přeci zaplatit.

Uživatel je onlineLuboš P
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 30.12.18 10:38

Já myslím, že je to provokace, kdyby to bylo myšleno vážně, tak by tazatel napsal odkud je (určitě nehledá společnost s celostátní působností).

pikola
Neúnavná pisatelka 19713 příspěvků 30.12.18 10:40
@Lilinka97 píše:
Psala jsme že potřebuji kontakt na ostatní kecy nejsem zvědavá to už jsem si pročetl v ostatních příspěvcich.. Pokud nemáte nepište m. Jednoduché.. Toto je moje záležitost a moje soukromí nebudu tu vypisovat co musím přeci zaplatit.

Jestli už to nikde nepůjčí, což má asi nějaký důvod, proč by ti někdo tady půjčoval?

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 30.12.18 10:41

Nikdo, když chceš půjčku kuli insolvenci tak ten kdo ti půjčuje by musel být úplný retard, protože se peněz zpátky nikdy nedočká…

Lilia23
Povídálka 13 příspěvků 30.12.18 10:45

My měli kontakt.. Pošli do sz email.. Ale chtějí poplatky 1000 za zpracování.. Prý už půjčili.. My to raději ani ne zkusili. To spíše si ušetřit nebo se nějak dohodnout.. S tím komu se dluží.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 30.12.18 10:48
@Lilinka97 píše:
:mrgreen: chudinko
Uživatel je onlineKosopemi
Kecalka 213 příspěvků 9 inzerátů 30.12.18 11:03
@Lilinka97 píše:

Pises do verejne diskuse, takze tezko muzes nekomu neco zakazovat!

eumedon
Extra třída :D 14005 příspěvků 01.01.19 19:54
@Lilia23 píše:
My měli kontakt.. Pošli do sz email.. Ale chtějí poplatky 1000 za zpracování.. Prý už půjčili.. My to raději ani ne zkusili. To spíše si ušetřit nebo se nějak dohodnout.. S tím komu se dluží.

Prý už půjčili, ale my jsme to raději nezkoušeli. :lol: 1000 Kč za zpracování - a zamítnutí žádosti je taky zpracování, že? :)

@Anonymní píše:
Jednu půjčku do insolvence jít nemohu.

A to jak to?

Pribinacek
Povídálka 35 příspěvků 02.01.19 18:39
@eumedon píše:
A to jak to?

U insolvence je podmínkou víc věřitelů než jeden. Jeden věřitel se řeší vždycky exekucí.

eumedon
Extra třída :D 14005 příspěvků 02.01.19 18:52
@Pribinacek píše:
U insolvence je podmínkou víc věřitelů než jeden. Jeden věřitel se řeší vždycky exekucí.

Věřitel či pohledávka není totéž, co půjčka. Půjčuje si někdo od zdravotní pojišťovny?

Pribinacek
Povídálka 35 příspěvků 04.01.19 12:02
@eumedon píše:
Věřitel či pohledávka není totéž, co půjčka. Půjčuje si někdo od zdravotní pojišťovny?

Nemusíte mi vysvětlovat pojmy, které znám. Radši mrkněte na § 3 odst. 1 insolvenčního zákona ;)

eumedon
Extra třída :D 14005 příspěvků 04.01.19 13:28
@Pribinacek píše:
Nemusíte mi vysvětlovat pojmy, které znám. Radši mrkněte na § 3 odst. 1 insolvenčního zákona ;)
§ 3 Úpadek
(1) Dlužník je v úpadku, jestliže má
a) více věřitelů a
b) peněžité závazky po dobu delší 30 dnů po lhůtě splatnosti a
c) tyto závazky není schopen plnit
No, takže je tam hypotéza, že dlužník má více věřitelů. Není tam nic o počtu půjček. Takže jak s tím souvisí to
@Anonymní píše:
Jednu půjčku do insolvence jít nemohu.
?

Dlužník může mít víc věřitelů, než půjček.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29570 příspěvků 04.01.19 16:34
@Lilinka97 píše:

Zadluženost a arogance.Nechá­pu,proč tady tedy škemráš u cizích lidí o peníze ;) .Už vidím tu návratnost. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Naše holky milionářky: Kolik si vydělaly české tenistky na Australian Open?

České tenistky na právě probíhajícím Australian Open řádí! Karolína Plíšková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >