Máte v plánu nechat se očkovat na Covid?

Anonymní
10.3.21 21:30

Máte v plánu nechat se očkovat na Covid?

Budete se chtít nechat očkovat, až to bude možné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7783
10.3.21 21:31

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
10.3.21 21:34
@Anonymní píše:

Ano. Očkovaná jsem na kdeco a žiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17522
10.3.21 21:36

Na Covid ne, ale proti Covidu jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
10.3.21 21:37

Moc se mi do toho nechce. Ti kdo se nechávají očkovat jsou vlastně pokusní králíci, těžko předvídat dlouhodobé nežádoucí účinky. Ale pokud je to jediná šance jak z tohohle lockdown srabu ven, tak ve chvíli kdy budou proočkováni ti, kteří o to opravdu stojí, půjdu taky. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
10.3.21 21:38
@Serpentini píše:
Moc se mi do toho nechce. Ti kdo se nechávají očkovat jsou vlastně pokusní králíci, těžko předvídat dlouhodobé nežádoucí účinky. Ale pokud je to jediná šance jak z tohohle lockdown srabu ven, tak ve chvíli kdy budou proočkováni ti, kteří o to opravdu stojí, půjdu taky. :?

Ty jsi do dnešní doby nedostala žádné očkování? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
10.3.21 21:38

Ne🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8964
10.3.21 21:39
@Anonymní píše:

Ne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
10.3.21 21:40

Ano a už aby to bylo. Podle mě je to téměř jediný způsob, jak celou tuhle hrůzu dostat pod kontrolu a žít zase normální život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
10.3.21 21:40

Očkovat se dobrovolně nenechám. Je to rychlá vakcína, která neví co bude s lidima dělat za nejaky čas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
10.3.21 21:42

Já taky zatím ne..jiné vakcíny se zkoumaly několik let než se začali používat a tohle bylo během pár měsíců na světě a už očkujeme..nikdo nezná nežádoucí účinky který můžou nastat ani nic. Navíc čekáme mimčo, tak to nepřipadá v úvahu..ale kdo ví, třeba za pár let, až budeme vědět co to je vlastně zač a co to s lidským tělem dělá. 🤔 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5238
10.3.21 21:44

„na“ ne

ale „proti“ covid už očkovaná jsem a věru, jsem ráda, když to vidím kolem

nic se mi nestalo, rohy mi nenarostly, prsa taky ne 8)

po druhé dávce jsem druhý den chvíli kulhala :roll:, bolelo mě koleno, děti se mi smály
/ vlastní /, hahaha, „máma sice nechytne covid ale bude kulhat haha“

chlap mi říkal " jooo zvykej si, já sem tvé stáří, pozvi mě dál "…

ludry děti :cert:…člověk kvůli nim více jak rok nespí, dělá pro ně první poslední a ony toto
nicméně koleno po pár hodinách bolet přestalo a dobrý

a jsem ráda, jinde venku již je proočkováno hodně lidí / např. Izrael, GB / a vypadá to dobře, tak máme naději že bude zase dobře, a ono bude

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
10.3.21 21:44

@Russet Z vlastního dobrovolného rozhodnutí ne, naposledy ta povinná v dětství. Nepřijde mi na tom nic divného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
10.3.21 21:45
@Jiriiinka píše:
Já taky zatím ne..jiné vakcíny se zkoumaly několik let než se začali používat a tohle bylo během pár měsíců na světě a už očkujeme..nikdo nezná nežádoucí účinky který můžou nastat ani nic. Navíc čekáme mimčo, tak to nepřipadá v úvahu..ale kdo ví, třeba za pár let, až budeme vědět co to je vlastně zač a co to s lidským tělem dělá. 🤔 😁

Toto se nemuselo několik let zkoumat, navázalo se na to, co už lidi o těchto typech virů vědí. Vrazilo se do toho dost peněz, potřeboval to celý svět. Proto taková rychlost. Jestli jsi nebyla na covid jednotce, co takový vir s lidmi udělá, tak se podívej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33358
10.3.21 21:46

Ano, mimo jiné i proto, že chci cestovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu