Máte víc dětí stejného znamení horoskopu?

CokeLady
21.5.16 21:12

Máte víc dětí stejného znamení horoskopu?

Téma trochu pošahané, ale stejně se zeptám. Máte více dětí narozených ve stejném znamení horoskopu? Jsou povahově podobné, splňují povahové rysy toho znamení? Nebo celkově - odpovídáte Vy a Vaši blízcí (které opravdu blízce znáte) charakteristice znamení?

Věříte, že znamení zvěrokruhu něco znamená? Nemyslím horoskopy pro každý den v novinách :mrgreen:, spíš taková ta charakteristika lidí. Nebo si myslíte, že na to mají vliv i další věci nejen pár znamení, ale i další okolnosti narození a nebo to považujete za uplnou kravinu?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

10057
21.5.16 21:15

Třeba blíženci fungují, minimálně 2 v 1, ale kolikrát je jich tolik, že nevíš, koho v tu chvíli potkáš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
21.5.16 21:16
@21.6.2014 píše:
Třeba blíženci fungují, minimálně 2 v 1, ale kolikrát je jich tolik, že nevíš, koho v tu chvíli potkáš :mrgreen:

Jdi do prčic :( :(

• Citovat
  • Upravit
bamba
21.5.16 21:20

Děti ne, ale já se segrou jsme narozené ve stejném znamení. Jsme tak odlišné, že to vypadá jako bysme nebyly z jednoho hnízda. Na mě to znamení pasuje víc, ale jen v něčem. Jedinou společnou vlastností je tvrdohlavost, ale nebylo tomu tak vždycky. Segra taková byla od narození, já se k ní lety dopracovala.

• Nahlásit
  • Citovat
1444
21.5.16 21:21

V nasi rodine sedi znameni do jednoho. Dite mam zatim jedno, ale znama ma dve holky ve stejnem znameni a kazda je povahove uplne jina.
Asi zalezi jaky je k tomu ten ak… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6525
21.5.16 21:22

@CokeLady Nemám víc dětí stejného znamení - i když, možná mě to čeká, uvidíme, kdy se mrňous rozhodne na evakuaci. ;)
Ale na charakteristiku znamení věřím. Aspoň u mých blízkých to pasuje dokonale. Určitě je tam vliv i dalších podmínek - jaké je to dekáda měsíce a nějaká ta opozice znamení. To už přesně nestuduju, ale věřím, že to dělá ty rozdíly mezi lidmi se stejným znamením. Plus asi i výchova se tam nějakým způsobem uplatní.
Ale u nás - manžel Panna - raději si všechno udělá sám, protože nikdo to neudělá tak dokonale a je puntičkář. Syn Lev - hrdej, na všechno si musí dojít sám, řídí půlku rodiny a velmi si rozumí s mojí mamkou - Lvicí. Já Střelec - šíleně mě vytáčí bezpráví a nespavedlnost, jsem spíše esteticky založená. Mamčin přítel - Rak - dva kroky tam, jeden zpět - než se pro něco rozhodne, trvá to věky a ještě si tím není jistej.
Ze širší rodiny - Kozoroh, Lev, Beran, Ryby - vše sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3905
21.5.16 21:22
@21.6.2014 píše:
Třeba blíženci fungují, minimálně 2 v 1, ale kolikrát je jich tolik, že nevíš, koho v tu chvíli potkáš :mrgreen:

S tim souhlasim. Mam blizence rodice a sourozence a fakt nikdy nevis s kterym ja mluvis :D. Jinak podle me sedi spis cinska znameni nez tato nase klasicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
21.5.16 21:25

@CokeLady Máme 3 dcery narozené ve stejném znamení. Dvě jsou si hodně blízké - nesmělé, opatrné, ufňukané. Ta třetí měla být snad kluk, to je prostě čert, který se ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě.
Vlastně ani dvojčata nejsou stejná, jedno je hrrr do všeho, druhé opatrné, ale citivky, které nesou blbě každou změnu, jsou obě…
Býky máme dva, se mnou 3 a tam ty podobnosti hooodně vidím, nikdo moc nevybočuje. Jinak jsme se netrefili, ač máme dětí hodně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23931
21.5.16 21:25

Mám dva Vodnáře (kluk a holka) a jsou stejní, pořád hlavou někde v oblacích a oba jsou stejně prdlí.
Na další děcko, Štíra, to sedí taky. Já jsem Rak a taky.
Mrkněte sem, sekce Numerologie
www.najdise.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
21.5.16 21:29

@fragola

U těch dvojčat je to teda divné, že? Nemyslím si, že by pár minut rozdílu narození ovlivnilo nějaké ty dekády, opozice, konjunkce :-D měli by být tedy stejní.

• Citovat
  • Upravit
23566
21.5.16 21:29

U nás to celkem sedí, jak na mě, tak na děti co jsou ve stejném znamení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10057
21.5.16 21:30
@CokeLady píše:
Jdi do prčic :( :(

ale moje máma byla blíženec a jedna z dcer je tež… mámu jsem milovala a dceru mám taky ráda :srdce:

si myslím, že potkáš toho, máš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
21.5.16 21:33

Tak děti stejného znamení nemám, ale v rodině mám odzkoušené, že Panna si s Blížencem prostě nesedne a to mám vypozorované u několika členů rodiny. A protože čekám malého Blíženečka, tak to bude sranda :mrgreen:
Nicméně na dobře vypočítaný horoskop věřím, samozřejmě včetně výpočtu postavení ostatních planet - je škoda, že se lidé dívají na osobní horoskop jen z pohledu toho, že v době narození stálo Slunce a vliv ostatních planet ignorují. A k té charakteristice lidí - znamení tu nejsou od toho, aby nám řekly, jací jsme, ale co ve svém životě máme zlepšit a překonat. Ideálně by měl člověk dospět k tomu, že si řekne - charakteristika mého znamení na mě příliš nesedí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10057
21.5.16 21:33

Nebo třeba lvi… můj táta je lev, brácha je lev a ex byl taky lev… každý úplně jiný, ale to jejich „lvovství“ vidím pořád. je to o jejich vnímání těch situací? presentují ty pocity ale už jinak. takže výchova, rodina, okolí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
21.5.16 21:34

@21.6.2014

Ráda bych měla druhorozené v jiném znamení, no nepovedlo se :D Má na to ještě 2 hodiny a to už asi nestihne. 2 blíženci, perfektní, asi si dám obklad na hlavu :D

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama