Máte zkušenost s Coleman stanem?

1553
18.7.13 10:01

Máte zkušenost s coleman stanem ?

Zdravím všechny,

rozhodujeme se pro koupi stanu, a váhám mezi Coleman lake side 4 a Coleman Ridgeline 4 plus, co vy na to, máte s nimi někdo zkušenost? Poradíte reálné výhody/nevýhody?

Děkuji a přeji pěkný den

Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58808
18.7.13 10:08

@blackbirdka jedna poznámka, oba stany jsou vhodné jen do lehkého deštíku, mají hodně malý vodní sloupec :zed: Při silnějším dešti poměrně rychle promoknou. Jinak zkušenost je, ten Ridgeline je o něco lepší, lépe chráněný vchod, v té prostřední "místnůstce se dá trávit čas, když prší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.7.13 10:14

My máme Coleman lakeside 4 deluxe, a mám stejnou zkušenost, když opravdu leje, tak nám kape ze stropu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
18.7.13 10:16

@Kaarolina jj, má malý vodní sloupec a jsou nešťastně řešené ty zátěry kolem švů :think: navíc u toho prvního, pokud se špatně napne, tak protýká celá střecha :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
18.7.13 10:28

@blackbirdka osobní zkušenost ne, ale známí měli Coleman, nevím jakej typ, ale reklamovali ho z podobného důvodu, co tady uvádí holky. Nějakej problém se švama, zatýkalo tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1553
18.7.13 12:38

Děkuji všem za reakce, a co by jste doporučili, máte nějaký konkrétní stan k doporučení?

Moc moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3461
19.7.13 08:38

Já budu colemana zase obhajovat, máme Coleman lakeside 4 deluxe a zvládl 3 dny deštů na Šumavě bez poskvrnky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7776
21.7.16 22:27

Ahojte, nema nekdo aktualnejsi zkusenost s Lakeside 4? Premysleli jsme nad koupi, ale docela dost lidi si (nejen tu)stezuje, ze do nej tece. Coz je pro nas dost zasadni. Tak jsem na vazkach… jaky je teda optimalni vodni sloupec?

Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3461
21.7.16 23:00

Viz můj předchozí příspěvek, po pár letech můžu říct, že jsme s ním stále spokojení, zvládl kempování na horách v ČR i Chorvatsko, s vodním sloupcem neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
22.7.16 06:00

Mám zkušenosti s firmou Coleman, která vyrábí veškeré kempingové vybavení už řadu let, od auto ledniček po kajaky. Na auto ledničku manža do teď s lásku vzpomíná a jednu dokonce ještě máme. Bohužel jak tak čtu časy se mění a s nimi i kvalita a ne k lepšímu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
22.7.16 07:39

Kamarádi Colemana mají, pokud vím, jsou spokojení. Nevím, jestli tedy v něm zažili pořádný déšť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7776
22.7.16 13:39

Holky diky. Aktualne jsme videli nekolik velkých Coleman stanu v kempu, v noci dost lilo, hodinu minimalne a nevypadalo, ze by nekdo resil promokly stan(krome nas :mrgreen: ). Pujdeme do nej. Protoze material i zpracování vypadal moc dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama