Máte zkušenost s dlouhodobým pijanem?

522
30.6.20 21:41

Máte zkušenost s dlouhodobým pijanem?

Holky, manžel má známého, dnes pána ve věku cca 56 let, který byl jako mladý velice chytrý, levou zadní vystudoval práva a ekonomii a pak měl docela úspěšnou kariéru. Jenže - od studií dost pije - denně minimálně 4-5 piv, do toho občas kořalka. Došlo to tak daleko, že musel dvakrát do protialkoholní léčebny. Pít nepřestal. Když jsme třeba v sobotu na pivě, on dá dopoledne dvě, odpoledne doma jedno až dvě a večer dvě + kořalky. Tuhle někdo něco slavil a nabízel kořalky, jemu se jen blýskala očička. Když se s ním bavím, tak je vidět, že to byl chytrý chlap, ale někdy není schopen reagovat na jednoduchou věc. Manžel ho prosil, aby mu u něj v práci zjistil cenu nějakého procesu a on to nebyl schopen pochopit a pořád mlel nějaké věci okolo.

Můj dotaz zní - znáte někoho, kdo roky hodně pil? Choval se takhle? Je to už nějaká demence nebo něco jiného? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

647
30.6.20 21:57

Je, naprosto běžný stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6481
30.6.20 22:08

Normalne je vychlastanej a blbne z toho mozek..neni prvni ani posledni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4511
30.6.20 22:25

@darka15 ano, běžně jsou dlouhodobí alkoholici úplně vygumovaní. Fakt alkohol ničí mozkové buňky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
30.6.20 22:36

Známe, je to vypitý mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
30.6.20 22:43

Znám, tchýni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8609
30.6.20 22:44

Má to každý alkoholik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 17:42

4 až 5 piv mi teda nepřijde příšerně mooooc. A kor když píšeš že vypil 2 ráno 1 až 2 na oběd a večer 2. V tom případě mám kolem sebe spousty alkoholiku. Samozřejmě jestli pije do toho tvrdé je to špatně. Ale to píšeš občas.

• Nahlásit
  • Citovat
16910
1.7.20 17:52
@Anonymní píše:
4 až 5 piv mi teda nepřijde příšerně mooooc. A kor když píšeš že vypil 2 ráno 1 až 2 na oběd a večer 2. V tom případě mám kolem sebe spousty alkoholiku. Samozřejmě jestli pije do toho tvrdé je to špatně. Ale to píšeš občas.

Jestli to takto praktikuje třeba 30 let, tak už je troska a stačí mu i těch pár piv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4168
1.7.20 17:58
@Anonymní píše:
4 až 5 piv mi teda nepřijde příšerně mooooc. A kor když píšeš že vypil 2 ráno 1 až 2 na oběd a večer 2. V tom případě mám kolem sebe spousty alkoholiku. Samozřejmě jestli pije do toho tvrdé je to špatně. Ale to píšeš občas.

Když to budeš dělat celý život, tak ty výsledky nevidíš. Nebudeš už totiž mít mozek. A máš kolem sebe spoustu alkoholiků. Jsme totiž v Čechách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
3.7.20 02:48

Mně teda nepřijde, že by pil na chlapa nějak moc.
Vím o člověku (kamarád mého bývalého), který pil denně jednu i víc flašek rumu a to byl menší než já a vážil asi 50kg. Ten bez svých promile vůbec nefungoval. Naopak když měl tu svou hladinu v krvi, působil normálně a inteligentně, zatímco jiný by to asi ani nepřežil. Ale postupně si vychlastal mozek tak, že úplně ztrácel soudnost, byl agresivní, nikdo s ním už nechtěl mít nic společného a bůh ví, jak to s ním pak dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama