Reklama

Máte zkušenost s nesílícím těhotenským testem?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kat9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 13:53
Máte zkušenost s nesílícím těhotenským testem?

Ahoj :) Ráda bych se zeptala, jestli nemáte zkušenost s nesílícím těhotenským testem. První jsem si dělala minulý týden v pátek a mám pocit, že do dnešního dne téměř nezesílil. :( Zkoušela jsem i testy jiných značek, ale pořád jen duch, nebo slabá čárka :/ Děkuji za odpovědi :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 28.04.18 13:56

Ano, jednalo se o biochemické těhotenství, které odešlo se zpozdenou ms

Taka
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 28.04.18 14:05

Taky bych to tipla na biochemko = někde je zřejmě něco špatně, tak se embryo dál nevyvíjí. Odejde s následující MS. Je to hodně častý jev.
Kdyby nedorazila MS, jdi k dr. :hug:

kat9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 14:11

Děkuji moc :srdce: hodím vám sem fotku, abyste věděli. Achjo, tak mě to mrzí :,( Měla jsem dostat ms 19. 4. :/

Markéta80
Hvězda diskuse 39612 příspěvků 28.04.18 14:14

@kat9 po týdnu ten rozdíl by byl fakt veliký. Já 5. den zpoždění a čárky skoro stejně silné.

kat9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 14:19
@Markéta80 píše:
@kat9 po týdnu ten rozdíl by byl fakt veliký. Já 5. den zpoždění a čárky skoro stejně silné.

Mám ms hodně nepravidelnou, předpokládané datum, kdy jsem měla dostat, jsem odvodila od posledního cyklu… První test jsem si dělala 20. 4. a dušík je foťákem téměř nezachytitelný…

Markéta80
Hvězda diskuse 39612 příspěvků 28.04.18 14:20

@kat9 jenže od toho dne je to víc jak týden a ten rozdíl by už viděl i poloslepý. Takhle hcg bude pár jednotek a víc nic :?

Taka
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 28.04.18 14:20

@kat9 Určitě hoď, koukneme na to ;)

A to biochemický těhotenství… V podstatě se dá říct, že jako biochemický těhotenství začíná každý bez ohledu na to, jestli se pak narodí miminko. Biochemický těhotenství je poznatelný biochemicky (= v moči nebo v krvi), ale není zatím vidět na UTZ. Některý těhotenství pak skončí už jako biochemko a odejde se zpožděnou MS a jiný je pak už i vidět na UTZ a vyvíjí se dál. Paradoxem je, že většina těhotenství končí jako biochemický. Ani o tom ty ženy nevědí. Řešením je pak zajít ke gynekologovi - jednak na krev a jednak na ultrazvuk.

Taka
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 28.04.18 14:21
@Markéta80 píše:
@kat9 jenže od toho dne je to víc jak týden a ten rozdíl by už viděl i poloslepý. Takhle hcg bude pár jednotek a víc nic :?

Přesně. Zpočátku se hcg cca zdvojnásobuje každé 2 dny, už by to bylo opravdu hodně vidět :(

Veroniika84
Stálice 63 příspěvků 28.04.18 14:21

Mám za sebou. Biochemické tehu. Po dvou měsících se zadařilo znovu na testu dálnice.

kat9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 14:21

Vkládám fota testů. Použila jsem různé…

Veroniika84
Stálice 63 příspěvků 28.04.18 14:22

Hmm nevypadá to příliš optimisticky.

Taka
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 28.04.18 14:26

No, žádná sláva teda… Nevidím to moc reálně, i kdybych stokrát chtěla. Ještě bych počkala (spíš na MS než na nějaké příznaky), a kdyby nic, tak na gyndu, ať se něco nezanedbá :kytka:

kat9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 14:38

Achjo :,( děkuji, na gyndu už se chystám, bojím se i mimoděložního… :/

vbu
Stálice 91 příspěvků 28.04.18 15:01

Ja mela zamlkle tehotenstvi. Sel videt jen obal bez srdicka..a testy nesilily a carka nikdy nebyla silna jak kontrolni

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >