Máte zkušenost s prášky na hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:10
Máte zkušenost s prášky na hubnutí?

Moc prosím o anonym, stydím se za svá kila navíc.
Během posledních tří let jsem nabrala 15 kilo, šlo to postupně. Teď to na sobě začínám cítit a ráda bych se zbavila alespoň pár kil. Začala jsem pravidelně běhat a doma cvičit podle aplikací+, ráda bych to urychlila i nějakými práškami.

Máte vyzkoušené nějaké přípravky na hubnutí, které opravdu fungují, a které jsou volně prodejné nejlépe v lékárně nebo běžné drogerii?
Děkuji za všechny postřehy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 09.09.18 21:12

Kvůli cca 20ti kilům chceš do sebe rvát chemický sjačky? :think:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 09.09.18 21:13

Pokračovala bych se cvičením, a zdravou stravu. Určitě ne hubnoucí prášky. Max. přítel ji vlákninu jakože ho zasytí. A pak chrom prý chutě zahání. a dobrý je i zelený čaj. Nebo i ananas na hubnutí.

TMana
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 09.09.18 21:14

Prášky na hubnutí neexistují. Vlastně pardon, existují, ale ještě nikdo z nich nezhubnul. Bohužel i v roce 2018 se na to někdo ptá, ach jo.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 09.09.18 21:14

Tomu někdo věří,že jsou zázračné pilulky na hubnutí??? Cviči,uprav jídelníček a max nějaký spalovač a půjde to dolů :)

lenk
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 09.09.18 21:20

prášky jsem kdysi koupila, efekt nula.
teď se mi hubnout daří s programem kaloricketabulky.cz - zapisuješ co sníš a já teda ze začátku žasla, co má energie takový smažák :-)
plus k tomu jsem teda přidala rekreačně běh a jde to samo :-)

KristynaTita
Kecalka 444 příspěvků 09.09.18 21:34
@Anonymní píše:
Během posledních tří let jsem nabrala 15 kilo, šlo to postupně. Teď to na sobě začínám cítit a ráda bych se zbavila alespoň pár kil. Začala jsem pravidelně běhat a doma cvičit podle aplikací+, ráda bych to urychlila i nějakými práškami.Máte vyzkoušené nějaké přípravky na hubnutí, které opravdu fungují, a které jsou volně prodejné nejlépe v lékárně nebo běžné drogerii?

Super je hanasaki caj. Funguje.
nebo tablety Bioaktivni CLA se zelenym cajem.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 09.09.18 21:54

Volně prodejné fungující prášky na hubnutí neexistují. Jsou prášky na předpis, např. adipex, ale jsou to chemické sra*ky a nemáš zas takovou nadváhu, aby ti stálo za to riskovat zdraví. Ale nedávno mi někdo říkal, že se dobře hubne po pervitinu :lol:

Lenka_Hal
Kelišová 5369 příspěvků 09.09.18 22:06

Jsou ruzne, rekneme podpurne doplnky, ale to je lepsi zvazit vzdy az podle konkretni osoby (stari, kolik cvici, jak vypada dieta atd)…no a pak jsou tu leky typu Adipex, pokud si chces nicit zdravi :P ani nevim, co by bylo horsi, jestli adipex nebo ten zminovany pervitin :think: :mrgreen:
Pokracuj v pohybu, jez zdrave a dej tomu par tydnu a pak teprve res, jestli to funguje a jak…a jak tomu pripadne napomoct.

lisatka
Kecalka 220 příspěvků 09.09.18 22:15

kdysi jsem nejake zkousela, byly na predpis. kdyz jsem konecne zacala hubnout, tak mi uplne zprehazely cyklus, tak jsem okamzite vysadila. muj nazor - z mych zkusenosti - lekum se zdalky vyhybat co to jde!

Russet
Extra třída :D 11711 příspěvků 09.09.18 22:19
@Anonymní píše:
Během posledních tří let jsem nabrala 15 kilo, šlo to postupně. Teď to na sobě začínám cítit a ráda bych se zbavila alespoň pár kil. Začala jsem pravidelně běhat a doma cvičit podle aplikací+, ráda bych to urychlila i nějakými práškami.Máte vyzkoušené nějaké přípravky na hubnutí, které opravdu fungují, a které jsou volně prodejné nejlépe v lékárně nebo běžné drogerii?

Projímadla a diuretika. To ti poctivě vypapaný tuk nerozpustí.

kacakaca
Závislačka 2586 příspěvků 09.09.18 22:22

Ja se pri hubnuti hodne starala o kuzi zevnitr i zvenku. Krom zdrave stravy jsem pridala vitaminy a mineraly, protoze jsem jedla min nez obvykle.

Ou
Kelišová 5181 příspěvků 09.09.18 22:45

Legální nefungujou.

A ty především potřebuješ pochopit kde děláš v životnám stylu chyby a ty měnit, ne šňupat pervitin (ten třeba jako zabírá) a nebo se ládovat placebem.

Hlavně pokud zhubneš nějakou zkratkou a pak se vrátíš k současnému životnímu stylu, tak vítej v jojoefektu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33347 příspěvků 10 inzerátů 12.09.18 16:06

Pokračuj ve cvičení a hlídej si stravu. Pro nějaké konkrétní rady ohledně výživy můžeš napsat do této poradny . Takový ten základ je dostatek pohybu, dodržování pitného režimu, relaxace, pestrá strava a hlídání si příjmu kalorií podle svého těla a zátěže. Jako podporu hubnutí můžeš zařadit např. pití červeného nebo kopřivového čaje, přidat si do jídla přiměřené množství chilli, do salátu jablečný ocet… což ti samozřejmě samo o sobě kila nesebere.

estrella33
Povídálka 14 příspěvků 04.10.18 11:56

Jedna známá si začala kupovat prášky na hubnutí. Sice zhubla, ale stala se na nich závislou, vypěstovala si poruchu příjmu potravy a psychicky na tom byla dlouho velmi špatně. Musela se potom léčit nejprve ze závislosti na „lécích“ a potom dlouho v psychoterapii z psychických následků. Proto si myslím, že to za to nestojí. Raději se zaměř na přiměřený pohyb a zdravou stravu. Zkus se třeba obrátit na nějakou nutriční poradkyni. Pokud chceš, pošlu Ti nějaké kontakty. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >