Máte zkušenost s reklamací ve Sportissimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 05.02.19 17:10
Máte zkušenost s reklamací ve Sportissimu?

…budu tam dávat na reklamaci dětské boty, tak na co se připravit? Díky ;)

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 05.02.19 17:19

Zalezi co s nima je a na koho narazis. Oni si ty lidi na kase vzdycky myslej pri tech reklamacich, jak kdyby to meli platit ze svyho :roll: tak snad to u vas dopadne ok. Kdyz to neslo po dobrym, musela jsem udelat trapny tóčo :nevim:

Sany80s
Kelišová 6814 příspěvků 05.02.19 17:22
@Micaella22 píše:
Zalezi co s nima je a na koho narazis. Oni si ty lidi na kase vzdycky myslej pri tech reklamacich, jak kdyby to meli platit ze svyho

Což není tak úplně nepravda.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 05.02.19 17:23

@Micaella22 No, toho se docela bojim, na koho narazím.Přesně, vždycky mám z těch lidí dojem, že jakoby to měli platit oni :roll: Já doufám, že tam točo dělat nebudu muset :)
K Vánocum dostala dcera zimní boty, do kterých nemá téct a bohužel je měla 2 krát na sobě a vždycky totálně mokrý nohy.Stály dost a ještě jsou k ničemu :roll: :pocitac: Normálně tam boty nekupujeme, ale hrozně se nám líbily, tak jsme je vzali, no, ted už vím, že to byla chyba :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 17:28

Ja tam delala a posila se to externe reklamacnim technikum na centralu, takze i kdyz se tvari kysele, tak to je jejich osobni problem, ale s vysledkem reklamace sami nic neudelaji ;) preju at to dobre dopadne :)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 05.02.19 17:30
@Anonymní píše:
Ja tam delala a posila se to externe reklamacnim technikum na centralu, takze i kdyz se tvari kysele, tak to je jejich osobni problem, ale s vysledkem reklamace sami nic neudelaji ;) preju at to dobre dopadne :)

Díky ;) a jak to tak dlouho zhruba trvá, než se to vyřídí?Jo, a vrátí peníze nebo si za to budu muset vzít něco jiného?

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 05.02.19 17:36

Reklamovala jsem jednou také boty, nicméně nevyřídili to včas tudíž mi museli vrátit peníze. Co slýchám po okolí, nedělají s tím až tak velké problémy.

morinka7
Kelišová 7168 příspěvků 05.02.19 17:40

Můj brácha tam dělá ;) Posílají všechny reklamace automaticky na centrálu. Reklamovala jsme zničenou botu taky. Za 3 týdny reklamace uznaná a vrátili peníze.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33448 příspěvků 05.02.19 17:51

reklamace bot- do měsíce sms a vrácení peně_

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 18:03

@Jančakecalka uz je to dlouho, ale musi se ridit urcite zakonem, to bude asi 30 dni na vyjadreni? Ze zakona je nesmysl ti cpat jine zbozi ;) a taky se pri uznane reklamaci proplacelo jizdne, pamatuju, ze jsme od jednoho pana k reklamaci prikladali jizdenky z mhd, ale jak by to bylo u auta to netusim :)

ugluk
Hvězda diskuse 44670 příspěvků 05.02.19 18:17

Reklamovala jsem tam dvakrát, pokaždé na kase přijali s úsměvem, oni jen převezmou a neposuzují to. A pokaždé v pohodě v zákonné lhůtě vrátili peníze.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 06.02.19 15:30

Tak jsem to tam dneska dovezla a na pokladně byla mladá slečna, která nevěděla, jak a co má dělat, tak jsem tam 10 minut čekala, až dorazí její kolegyně, která byla ve skladu a něco tam řešila.Nakonec mi to vyřídila s tím, že do měsíce, max. 5 neděl mi pošlou sms.Tak jsem zvědavá, zda uznají nebo ne.Ale šlo to dobře. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >