Máte zkušenost s tímto testem?

Anonymní
9.4.20 18:23

Máte zkušenost s tímto testem?

Krásný den všem chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s tímto těhu testem? Baby Top test…celkem jsem koukala když mi ho v lékárně dali protože tenhle vůbec neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2824
9.4.20 19:09

Me ukazal zcela jasne. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 19:55

@Safrik super děkuji…tak snad nedělá falešné duchy, nevím jestli už mi hrabe, je to 14dpo a přijde mi že vidím slabého, hodně slabého ducha, proto jsem se chtěla optat na zkušenosti. Ten test opravdu neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 19:59
@Anonymní píše:
@Safrik super děkuji…tak snad nedělá falešné duchy, nevím jestli už mi hrabe, je to 14dpo a přijde mi že vidím slabého, hodně slabého ducha, proto jsem se chtěla optat na zkušenosti. Ten test opravdu neznám.

Hoď sem fotku :)

• Nahlásit
  • Citovat
2824
9.4.20 20:07

Falesny nedela, me ukazal prvniho ducha nekdy 8 dpo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 20:17

Na fotce to není vidět už vůbec právě. Radši ještě počkám a udělám za dva dny další. Zítra mi má začít MS tak uvidím jestli se dostaví… mívám pravidelný cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 20:20
@Anonymní píše:
Na fotce to není vidět už vůbec právě. Radši ještě počkám a udělám za dva dny další. Zítra mi má začít MS tak uvidím jestli se dostaví… mívám pravidelný cyklus.

Tyjo den před ms už by měla být vidět aspoň slabá čárka. Ale třeba jsi mohla mít ovulaci později nebo mas nižší hladinu hcg a za 2 dny už bude hezká //.
Držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 20:37

No já právě četla že některým ženám se ukázal pozitivní test až po delší době tak si říkám že je to ještě možný… děkuji moc byla bych ráda kdyby to nebyl planý poplach. :)

• Nahlásit
  • Citovat
22.4.20 20:25

Zkušenost s testem

Ahoj chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s těhotenským testem sluníčko a s intimed?
Dnes jsem testovala a vyšli mi oba negativní. Poslední MS jsem měla 19.3.2020 a k styku došlo 25.3.2020
2 dny po skončení MS.
MS mám pravidelnou a teď mi mešká cca 3-4 dny.
Bolí mě prsa a nikdy mě prsa před MS neboleli a ještě než se měla MS dostavit mám do teď velké bolesti zad a v podbřišku a jsem strašně vyčerpaná mám bolesti hlavy. V den kdy měla MS přijít jsem měla menstruační bolesti cca 2 dny a pořád nepřišla. Naopak mám jenom silný výtok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama