Máte zkušenost s trojkou M+M+Ž?

Anonymní
10.4.20 22:39

Máte zkušenost s trojkou M+M+Ž?

Ahoj, představa trojky M+M+Ž mě láká a nemám s tím zkušenost. Nezničí to vztah?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

579
10.4.20 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj, představa trojky M+M+Ž mě láká a nemám s tím zkušenost. Nezničí to vztah?

Zkus a uvidíš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 22:41
@Zlobolka123 píše:
Zkus a uvidíš :mrgreen:

Mám z toho obavu…

• Nahlásit
  • Citovat
579
10.4.20 22:50
@Anonymní píše:
Mám z toho obavu…

Tak si počkej až na to odvahu budeš mít.. Nelam nic přes koleno. Třeba se za rok na to budeš cítit odvážněji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
11.4.20 00:35

Na to musí být chlap nejlíp kandalista. Jinak to vztah může zničit. Ale jinak 2 M a Ž je skvělý ale asi lepší bez vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.20 12:03

Zkusenost mam z mladych let, ale vseci sme byli tehdy nezadani a kamosi :lol: Pokud se necitis, tak na to kasli. Byt ve vztahu, nejdu do toho, ale co mi tehdy rikala „zkusenejsi“ kamoska, tak kdyz uz partneri, tak prizvat uplne ciziho :nevim: :think: Nevim, nejak si to nedokazu predstavit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.4.20 13:35
@Anonymní píše:

Kdyz mas uzasneho manzela jako ja tak to vztah nenici.Jsme oba bi tak ze neni problem. g

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.20 09:58
@Anonymní píše:

No já bych raději Ž + Ž + M. Láká mě to víc to zkusit než s druhým chlapem. Jinak jsem klasická hetero, ale někdy v životě bych ženu chtěla urcite zkusit ;)
Anonym na anonym :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.6.20 14:24

Zkusila jsem s manželem a kamarádem, vztah nám to nezničilo a klidně bychom si to zopakovali, ale už to prostě nějak nejde no :lol: ale manžel nebo přítel musí být hodně tolerantní aby vám to pak ve zlém nepředhazoval bavte se o tom. S kamarádem to náš vztah naopak posílilo. Od té doby říkám že jsou to moji kluci a oba je miluji. Jenže společnosti to přijde bohužel ujeté proto se o tom nikde moc nezmiňuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
25
23.6.20 17:34

Záleží zda každý s každým nebo jsou ti 2 muži jen pro ženu.
To první funguje, to druhé moc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 10:16

Musí to být hodně vzrušující pocit mít dva muže.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.6.20 10:27

Zažil jsem, je to skvělé, vzrušující, ale aby to nenarušilo vztah, tak tam musí být x věcí a základ je ten, že si tím ani jeden z těch dvou v páru nekompenzuje nějaký citový/vztahový nedostatek.
Na druhou stranu, pokud si tím takový nedostatek kompenzuje, už je stejně ten vztah narušený, a tohle je spíš spouštěč, než příčina.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.6.20 09:52

Mám taky zkušenost z mládí, ale byli jsme kamosi všichni. Za mě hrůza neb sem nevěděla co dělat dřív. :grinning: Už bych do toho nešla

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama