Máte zkušenost s vracením bot na Coolboty.cz?

Anonymní
18.1.21 16:52

Máte zkušenost s vracením bot na Coolboty.cz?

Dobrý den,

objednala jsem si přes CoolBoty.cz dětské zimní boty a i s poštovným mě vyšly na 384 Kč. Bohužel velikost neseděla. Když jsem je chtěla vrátit, tak mi bylo nabídnuto e-shopem jako nejlevnější způsob přes Zásilkovnu a ne Českou poštou. Bohužel za vrácení jsem musela zaplatit 129Kč., protože e-shop nabízí vrácení zboží jen na jejich adresu a ne zdarma. POZOR tedy na vrácení, tento e-shop, pokud nejste z Jindřichova Hradce, tak máte smůlu a boty se Vám nakonec prodraží.

Máte podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1344
18.1.21 17:07

Pokud vracis a posilas postou, tak to ma spousta obchodu porad jeste zpoplatneno. Jen u reklamace se proplaci postovne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
18.1.21 17:21

To jako opravdu tenhle dotaz?? 8o :mrgreen: Co jsi jako cekala? Ze ti eshop zaplati dopravu, kdyz se rozhodnes boty, kterym nic neni, vratit?? Kdyby tohle udelal kazdy zakaznik a eshop tem lidem mel zaplatit za dopravu, tak to brzo zkrachuji :roll: Trochu se priste zamysli nez polozis takovyhle dotaz :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 22:51

No, toto je ma prvni takova zkusenost. Zatim kdyz jsem neco vracela, tak jsem to vratila primo na nejakou pobocku, kterou meli v Praze nebo mi pak postovne i s cenou vratili. Nakonec jsem boty sehnala ve Sportisimu a tam uz jsem si vraceni overila a mohla jsem to vratit bezplatne na kterekoliv z mnoha pobocek. Priste budu moudrejsi a budu kupovat jen tam, kde maji vic pobocek nebo vraceni zdarma. Neni nad osobni zkusenost.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat