Máte zkušenost s židličkou Hauck sit n relax 3 v 1?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.10.21 10:26

Máte zkušenost s židličkou Hauck sit n relax 3 v 1?

Ahojky, mám doma měsíčního prcka a chtěla bych mu pořídit nějakou židličku (lehátko), aby na mě mohl koukat a já si nachystala aspoň snídani. Zároveň jsem si říkala že by bylo fajn kdyby ta židlička vydržela i na dýl, no a našla jsem od Hauck 3v1, jenom nevím jak na tom bude kvalitou. Zdá se mi, že většinou více věcí v jednom na kvalitě ztrácí.. Máte někdo tuto židličku, a jak jste s ní spokojení popř. doporučíte mi nějakou? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11360
20.10.21 10:34

Měla jsem ji od jiné značky a šla z domu. Zabrala hodně místa, malý v ní stejně nechtěl být a mytí v době, kdy začal jíst sám, byla katastrofa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
22.10.21 19:00

My meli lehatko zvlast, primo toto:
https://www.mall.cz/…er-0m-do-9kg?…
Hned jsme zahodili ten „strojek“, vibrace jsme nepouzivali, a hudbu jsme pousteli svoji. Ale tato konstrukce byla fajn na to, ze se to male samo dovedlo lehko pohoupat. Stacilo zavrtet nohama, a uz sa houpalo. :mrgreen:
A zidlicku jsme meli od firmy Peg Perego, a spokojenost! Da se totiz polohovat (zaklamet), tudiz tam male mohlo byt od prvniho prikrmu. Navic se da snizovat, takze se pak dobre polohovala ke stolum. Pultik se dal sundat. Divala jsem se, ze se snad delaji i s hrazdickou ty zidlicky. Tak koukni. :)
Vim, ze ses ptala na jinou zidlicku, ale chtela jsem ti sdelit svou zkusenost s jinou znackou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
22.10.21 19:02

A ta zidlicka, co jsem psala mela kolecka, takze manipulace s ni byla fajn. Divam se, ze tvoje vybrana nema. Pro me to byl obrovsky pomocnik :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.21 14:58

@Capricorn61 super diky moc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie