Máte zkušenosti s autozastavárnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jtvrdikova
Nováček 2 příspěvky 24.03.18 11:58
Máte zkušenosti s autozastavárnou?

Dobrý den, nedávno jsem se dostala to těžké finanční situace, a chtěla bych se zeptat, co si myslíte o autozastavárnách. U nás v Liberci je třeba tato. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by s tím měl nějakou zkušenost.

Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 7638 příspěvků 24.03.18 12:56

@jtvrdikova Nepisou, jake maji uroky a RPSN. Zrejme si sami odhadnou cenu tveho auta, castku ti pujci oproti prepisu auta na ne (jako zaruka) a az to splatis, pak si ho zase muzes prepsat na sebe. S temi prevody jsou samozrejme spojeny navic spravni poplatky a hadej, kdo je zaplati???
Ale slysim o tom poprve, treba je to jinak. Nicmene v dnesni dobe nejsou tyto spolecnosti charitou, takze na tobe skvele vydelaji :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13464 příspěvků 24.03.18 13:03

Předpokládám že auto necení tak na půlku jeho hodnoty

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 24.03.18 13:40

Bála bych se, že o něj přijdu.
Neni lepší ho prodat?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >