Reklama

Máte zkušenosti s centrem léčebné rehabilitace na Pankráci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Studie
Stálice 95 příspěvků 05.05.18 17:41
Máte zkušenosti s centrem léčebné rehabilitace na Pankraci?

Dobrý den, požádala jsem doktorko o doporučení na rehabilitaci. Malá má 6 měsíců a nedělá 2. vzprimeni tj nezveda se na dlanich. Byla jsem v centru léčebné rehabilitace na Pankraci, kde jsem se dozvěděla, ze je malá v pořádku. Ze budeme trochu cvičit, abychom ji stimulovala. Byla jsem rada, ale chtěla jsem se zeptat: mate s nimi někdo zkušenost? Jsou zde dobří? Dekuji za názor!

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 05.05.18 18:06

Moje zkušenost je, že právě chtěli cvičit i se zdravým dítětem. To jsem odmítla, my jsme problém měli a jak byl v pořádku a chtěla rehabilitacni pokračovat s cvičením, tak sbohem. Nechtěla jsem syna nutit do vývoje, na který ještě není připravený.

Studie
Stálice 95 příspěvků 05.05.18 18:13

@Helileli dekuji za prispevek! Aha, to by se mi taky nelíbilo. Spis mne zajímá, jestli si myslíte, ze by poznali, kdyby dítěti bylo něco vaznejsiho a potrebovalo by třeba neurologa. Zajímá mne jak moc jsou přední v odhalování vady dítěte a její prognózy. Dekuji

Limi123
Závislačka 3078 příspěvků 05.05.18 18:58

Ja tam chodila asi 3 mesice na Vojtovku primo k pani reditelce, kvalifikaci urcite mela, ale byla strasne tvrda a jeji pristup se mi nelibil. Uz bych tam vickrat nesla a hlavne se zdravym ditetem bych tedy necvicila. Ale pokud by male neco bylo, tak by to tam urcite poznali, pani reditelka vladne tvrdou rukou a vsichni se ji tam boji.

Delali dceri preci takovou tu diagnostiku dle Vojty, jak se s ditetem ruzne manipuluje ve vzduchu, ne?

Studie
Stálice 95 příspěvků 05.05.18 19:03

@Limi123 prave ze ne, jen ji pozorovala co umí. Sahala na nozicky kvůli reflexum, to bylo vse. Zkoušela uchop. Nějak mi to připadalo málo, čekala jsem prave vyšetřování v závěsech a ve vzduchu… potom mi řekla, ze její vývoj ohroženy není…

Limi123
Závislačka 3078 příspěvků 05.05.18 19:09
@Studie píše:
@Limi123 prave ze ne, jen ji pozorovala co umí. Sahala na nozicky kvůli reflexum, to bylo vse. Zkoušela uchop. Nějak mi to připadalo málo, čekala jsem prave vyšetřování v závěsech a ve vzduchu… potom mi řekla, ze její vývoj ohroženy není…

Tak to je divne, to bych sla jeste i jinam. Nam tam delali tu kompletni diagnostiku podle Vojty, zavesy ve vzduchu a toto vse…

Studie
Stálice 95 příspěvků 06.05.18 08:19

@Limi123 dekuji. Akorát já jinam jít nemůžu. Měla jsem jen jedno doporučení. Nemáte tip na jinou rehabilitaci? De­kuki

Limi123
Závislačka 3078 příspěvků 06.05.18 13:18
@Studie píše:
@Limi123 dekuji. Akorát já jinam jít nemůžu. Měla jsem jen jedno doporučení. Nemáte tip na jinou rehabilitaci? Dekuki

Tak si nechte dat dalsi doporuceni, mozna to pujde i bez nej, prejit k jinemu odbornikovi? Pripadne se tam domluvte, ze chcete diagnostiku dle Vojty a vedet, jaky ma dite svalovy tonus a zda ma nejakou centralni koordinacni poruchu. Jiny tip na rehabilitace bohuzel nemam… Chodili jsme pak k Tereze Novakove z Karlovy Univerzity (ta cvici Vojtovku i Bobatha, je moc mila, ale take spis stimuluje a diagnostiku dle Vojty nam take nedelala. Ale to uz jsem vedela, ze syn nema vetsi problem, jen maly).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama