Máte zkušenosti s implantáty? Náhrada všech zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamoska 76
Nováček 4 příspěvky 09.04.18 17:20
Mate zkusenosti s implantaty?Nahrada vsech zubu.

Ahoj, mate prosim nekdo zkusenosti se zavedenim implantatu do cele horni i dolni celisti. Kolik jste zaplatily a kde jste si nechaly implantovat?

Reakce:
EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 09.04.18 17:44

@Kamoska 76 manzel ma jeden implantat, uraz pri sportu, vyslo to na necelych 30 tis. - tohle bude tak pul milionu

pazitka
Kelišová 7417 příspěvků 09.04.18 18:08

Švagrové říkali- kompletní výměna všech zubů- až 250 tisic, půl milionu je moc. oni nenahrazují všechny zuby, na jeden implantat se delaji mustky, ale i tak to neco stoji..

já mám jeden implantát - cca za 20 a bylo to překvapive bezbolestne, vhojil se v pohode..

Kamoska 76
Nováček 4 příspěvky 09.04.18 18:32

V Hradci u doc. Šimůnka 130+105 tisic za obe patra+ popř.25 tisic za provizorni implantaty na pul roku. Jinam bych nešla, je to nejlepší implantolog u nás. Zajima mě hojeni, bolest a hlavně jak dlouho taková rekonstrukce vydrží v ústech bez dalších investicí.

pazitka
Kelišová 7417 příspěvků 09.04.18 19:07
@Kamoska 76 píše:
V Hradci u doc. Šimůnka 130+105 tisic za obe patra+ popř.25 tisic za provizorni implantaty na pul roku. Jinam bych nešla, je to nejlepší implantolog u nás. Zajima mě hojeni, bolest a hlavně jak dlouho taková rekonstrukce vydrží v ústech bez dalších investicí.

tak to sedí s klinikou v Brně, na které byla švagrová.. já mám zkušenost jen s jedním implantátem- a bylo to naprosto v pohodě, zhojil se prakticky hned, trošku to bolelo tak dva dny. Jak dlouho vydrží nevím, snad se někdo povolaný ozve- držím palce!

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 09.04.18 19:31

@Kamoska 76 tomu moc neverim…mozna kdyz se nedoplni kost a nahazet co nejvic mustku, ale kdovi jak to vydrzi

Kamoska 76
Nováček 4 příspěvky 10.04.18 06:04

Právě ze zavádějí 6 implantatu do predniho useku, kde se nemusi doplnovat kost. A mustky jsou vcelku, horni i dolni. Samozrejme musi byt dobre podminky v ustech. A tvoje svagrova si nechala implantaty udelat? Kolik je ji let?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >