Máte zkušenosti s kosmetikou Mary Kay?

28414
31.1.07 21:37

Máte zkušenosti s kosmetikou Mary Kay ?

Ahoj :wink:
Používáte někdo tuhle kosmetiku? Kamarádce výborně pomohla na akné a má pleť jak dětskou prdýlku. Taky jsem si ji objednala, přijde mi za týden.
Děkuji za vaše odpovědi, pokud nějaké budou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

386
31.1.07 21:39

Ahoj, jednou jsem byla na školení od této firmy. V té době jsem ještě studovala a na ty poměry mi přišla zbytečně drahá. Ale dej určitě vědět, jak jsi s ní spokojená. Možná bych ji taky zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
31.1.07 21:45

Já už jsem zkusila asi fakt všechno, neříkám, že jsem samý beďar, ale nic moc nepomáhá, ani Vichy Normaderm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
31.1.07 21:53

Já jich taky nemám moc, ale prostě sem tam jo a taky mě to štve. A musím říct, že ten Normaderm jsem taky měla a nic. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
31.1.07 22:16

drahá teda je, ale já jí dostala jako dárek k vánocům ;-) no odmítněte takovuo nabídku že? :) Máma mě vzala na předváděčku k nějaký paní do salónu a nadchla mě řada Velocity - čistící + jemný peeling + maska v jednom a k tomu krém, obojí á cca 600,– 8O ale jsem opravdu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
31.1.07 22:34

Taky jsem si objednala Velocity čistící gel a hydratační gel, a k tomu ze základní řady čistící tonikum. Další měsíc (březen), bych si ještě dokoupila dekorativní kosmetiku, hlavně make-up.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
31.1.07 22:44

Jak jsem byla na předváděčce, tak mi ukázala hned několik řad výrobků a pak mě i nalíčila - a moc krásně - ale myslim, že stejnýho efektu dosáhnu i za pomoci líčidel jiných značek levnějších
Když to shrnu, tak až na tu cenu jsem na Mary Kay slyšela samou chválu (od mámy i jejích kolegyní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
1.2.07 06:32

jo jo, měla jsem ji na svatbu a nechala se zlákat ke koupi čistícího mléka a odličovače na oči. Vydrželi mi 2 roky a ještě jsem zbytky vyhazovala prošlé a to jsem ji používala téměř denně. Je drahá, ale když si propočítám, co bych utratila jinak, byla to ideální kombinace.
Pleť byla čistá, protože to mléko báječně čistí a zvláčnuje a oční odličovač byl fajn i při nasazených kontaktních čočkách a stačilo fakt jednou přejet a maskara byla pryč.
Uvažuju, že si ji znova koupím, není to přehnaně parfémované a vhodné i pro alergiky, a líčí se tím Miss na svých akcích, tvrdila mi kosmetička.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.07 08:23

Tuto kosmetiku používá „naše“ vizážistka a líčení je fakt kvalitní a dlouho vydrží.
Líčila mě tím i na svatbu a líčení mi vydrželo až do druhého dne! (ano, spala jsem neodlíčená :oops: )
Bližší zkušenost zatím nemám, ale když čtu toliko chvály, tak mám nutkání to vyzkoušet :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
1.2.07 10:55

jo a není někde nějaký seznam distributorek?
Ta moje je daleko, tak spíš kdybych to měla blíž…
N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.2.07 12:20

Podívej se na www.marykay.cz , možná ji najdeš ve „Vaše nezávislá poradkyně“.
Kosmetika je sice dražší, ale šla bych do toho i bez slevy, protože chvála je na ni fakt velká. Vyzkoušela jsem toho už moc, takže jsem vpodstatě utrácela za nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
1.2.07 16:39

Niki prosim ta ako casto sa odlicujes ze ti pripavky vydrzali 2 roky? 8O Alebo maju nejake megabalenia? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
2.2.07 19:24

odličovala jsem se zhruba rok denně, pak asi tak 3× týdně, to už jsem se doma koulela s bříškem :lol:
Jinak na stránkách MK jsem byla, bohužel tam je těch distributorek hrozně málo :cry:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
2.2.07 20:59

Nikino, na webu jsou uvedeny jen poradkyně sales director a výše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
22.2.07 23:38

Ahoj holky.
Tak jsem slíbila, že se ozvu jaká je kosmetika nemohu jinak, než jen chválit. Výborná, beďárky ustupujou a to jsem zrovna v období MS, a používám od tohoto pondělí ráno a večer. Mám ten mycí gel, tonikum a krém. Dále dokoupím masku a make-up, vše to, co jde přímo na pleť. Stíny a řasenku už koupím levnější. Cena vyšší, ale odpovídá kvalitě-OPRAVDU. Navíc, já měla 45 % slevu, kamarádka to vzala na sebe, je stálá zákaznice. Takže z 1710,– jsem platila 951,5 kč. Kam se hrabe Vichy, apod. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama