Máte zkušenosti s kosmetikou Mary Kay?

Napsat příspěvek
489
11.8.11 16:41

Mary Kay zakazuje prodej na internetu a postihuje poradkyně, které internetový prodej poskytují. Také intenzivně jedná s různými bazarovými weby (aukro také) o zamezení prodeje této značky. POkud tam ještě teď něco je, tak to brzo zmizí :-)

tterka píše:
Já měla před nějakou dobou katalog MK a tam byl i ceník. Ale tedy ceny dost šílené - i přesto, že je kosmetika kvalitní, nechci na sobě zkoušet tak drahé věci - mám dost háklivou pleť. A pak jsem koukla na aukro, a zjistila jsem, že tam prodávají téměř vše za minimálně poloviční, někdy i třetinové ceny… Nevím sice, jaký mají systém nákupů a prodejů, ale proč nevyužít levnější nabídky :think: :oops: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5441
11.8.11 17:39
soťka píše:
Milá Tterko, co se týče internetových nabídek přípravků Mary Kay, tak buďte na pozoru, protože už se párkrát stalo, že flakonky byly naplněné neoriginální náplní, tak proto jsou pak ty ceny směšné. Pravá kosmet. poradkyně Mary Kay by na aukru nikdy neinzerovala, je to proti filosofii Mary Kay. Takže to zvažte, vyzkoušejte na semináři a pak se rozhodněte.

Byla jsem přímo u poradkyně MK, zkoušela na mě nějakou kosmetiku, krémy, potom i líčení. Poté mi paní řekla, že si mám promyslet, jestli bych něco nechtěla a že se mi do týdne ozve. Neozvala se, když jsem se pokoušela dovolat já jí, telefon nezvedala. Na to konto jsem potom vyzkoušela aukro a výrobky jsou naprosto totožné s těmi, které na mě paní zkoušela. Ale chápu to, že i MK má nějakou filosofii a dost možná už brzy nebude levně k sehnání. Jen jsem se chtěla přesvědčit, že mi nebude vadit dlouhodobější používání. Zatím všechno vypadá OK, takže si příště klidně objednám přímo u nezávislého poradce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
11.8.11 18:17

Tak já používám kosmetiku MK od svých 24 let, teď je mi 34 a pomohla mi hodně. Nejdřív jsem používala základní řadu na pleť (jejich maska na smíšenou s pílingem je super´), pak jsem přešla asi 30 na Yves Rocher a teď se znovu tak před rokem vrátila zpět. Používám čisticí krém Time Wise, k tomu krém, oční krém, odličovač, řasenku a teď si chci objedna i to regenerační duo, požívá ho ségra a je velice spokojená.
Tak jsem se registrovala u MK, kosmetiku nepředvádím, ale prodávám kamarádkám, rodině, kdo potřebuje se slevou.
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
soťka
11.8.11 18:21

To je fajn,že Vám přípravky vyhovovaly a neměla jste špatnou zkušenost s internet.prodejem Mary Kay. To, že se vám neozvala ta poradkyně je smutné,ale najdou se mezi námi zřejmě i takové,její chyba. S pozdravem S.

• Nahlásit
  • Citovat
3544
11.8.11 18:59

s MK zkusenosti mam a jsem s ni velice spokojena.....pouziva ji moje mamka, sestra i kamosky a taky si ji nemohou vynachvalit
ja od nich miluju timewise 3v1 na cisteni pleti, rozjasnujici serum, zpevnujici ocni krem, regeneracni masku a hydratacni krem
dekorativka je bezvadna-makeup a ocni stiny jsou pecka, jak tu nekdo psal, zadne mastne zahyby vam stiny neudelaji a vydrzi cely den
telova kosmetika je krasne a velice prijemne vonavoucka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Breuovi
16.3.12 19:00

Taky mám s touto kosmetikou zkušenosti.Kupuju si odličovač očí.Tato kosmetika je fakt dobrá. :)

• Nahlásit
  • Citovat
2245
15.4.12 09:28

Holky je tady nějaká poradkyně? ráda bych začala tuto kosmetiku prodávat.chtěla bych,ale slyšet i názoryněkoho jiného než jenom mé kosmetičky,které to jde na odbyt.

díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
15.4.12 09:48

Ahoj holky, tak já tuto kosmetiku vyzkoušela loni a musím říct, že není špatná, ale za ty peníze taky žádný zázrak..nebo alespoň já nepozorovala. Je pravda, že nějaké zásadní problémy s pletí nemám, tak možná proto :-) Takže jsem přešla na YvesRocher a spokojenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Míša Havelková
17.4.12 22:16

Mary Kay

Ahoj ahoj, take pouzivam MK kosmetiku a jsem maximalne spokojena. Hlavne telove kremy nebo rada na ruce, je to pece ve trech krocich… Hebci ruce jsem nikdy nemela. Rasenka je nejlepsi, co jsem kdy mela. Rtenka mi na rtech vydrzi urcite 3-5 hodin, coz jsem driv neznala, pri prvnim napiti byla pryc. Muj nejoblibenejsi vyrobek je peeling na telo, hydratacni maska a rasenka. Je pravda, ze tonikum jsem nezkousela, to pouzivam od Loreal, nechci riskovat s jinym, protoze tohle mi vyhovuje…

• Nahlásit
  • Citovat
3628
3.5.12 10:41

Holky, taky používám tuto kosmetiku, cca 2 roky a nemůžu si vynachválit.Používám Time Wise čistící gel + krém a denní a noční sérum a pleť je bezchybná.A hlavně vše vydrží hrozně dlouho, protože stačí aplikovat opravdu malinké množství.Je to dražší, ale zas to opravdu dlouho vydrží.
Nepoužíváte někdo to revitalizační oční sérum?Má redukovat otoky a tmavé kruhy pod očima, což já ted s prckama mám, protože se moc nevyspím :) Ale nevím, jestli to opravdu zázračně pomáhá, pokud máte někdo zkušenosti, pište prosím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.12 11:16

ahojky, já ho mám, jo, je fajn. také mám s touto kosmetikou jen pozitivní zkušenost. když si dám to oční sérum a pak se nalíčím, je dobré, že se mi to pak vůbec nerozplizne po ksichtíku. ale je fakt, že mám i dekorativku MK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3628
3.5.12 11:21
@michaela1808 píše:
ahojky, já ho mám, jo, je fajn. také mám s touto kosmetikou jen pozitivní zkušenost. když si dám to oční sérum a pak se nalíčím, je dobré, že se mi to pak vůbec nerozplizne po ksichtíku. ale je fakt, že mám i dekorativku MK

Míšo a opravdu to redukujue kruhy?Je to znát? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.12 11:24

Mam zkusenost, ale abych s toho byla nejak extra nadsena, tak to nejsem.
Potkala jsem i lepsi kremy treba na oblicej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.12 11:29
@SarkaNovo píše:
Míšo a opravdu to redukujue kruhy?Je to znát? :)

no, já asi nějaké velké kruhy nemám, malá mi spí od narození luxusně, ale jestli mi něco opravdu viditelně pomáhá na kruhy a můžu určo doporučit, je jejich rozjasňovač očí. ten zabere vždy a vypadám pak jak dvacítka :mrgreen: hergot, bych mohla dělat reklamu, né, fakt, objevila jsem MK od svatby, kdy mě s ní nalíčily a myslím, že je fakt dobrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3628
3.5.12 11:34
@michaela1808 píše:
no, já asi nějaké velké kruhy nemám, malá mi spí od narození luxusně, ale jestli mi něco opravdu viditelně pomáhá na kruhy a můžu určo doporučit, je jejich rozjasňovač očí. ten zabere vždy a vypadám pak jak dvacítka :mrgreen: hergot, bych mohla dělat reklamu, né, fakt, objevila jsem MK od svatby, kdy mě s ní nalíčily a myslím, že je fakt dobrá.

Rozjasňovač očí mají taky? 8o Já myslela že jen rozjasňovač pleti.Tak to se mrknu.Díky :palec:
Jinak já jsem taky spokojená moc, hlavně se mi líbí že to tak dlouho vydrží vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama