Máte zkušenosti s krémem Himalaya baby cream nebo antiseptickým?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika 27
Nováček 6 příspěvků 16.03.18 07:07
Máte zkušenosti s krémem Himalaya baby cream nebo antiseptickým?

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s tímto krémem. Mám tříměsíčního chlapečka s " dermatitidou" na obličeji. Zkoušela jsem už kde co černý čaj, modrou indulonu, calciovou mast, bepanthen, atd. A řekla bych že je to jen horší. Má zarudlé tvářičky a suché jak struhadlo. Prosím zkuste něco poradit. :nevim: :zed:

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7855 příspěvků 34 inzerátů 16.03.18 07:41
@Nika 27 píše:
Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s tímto krémem. Mám tříměsíčního chlapečka s " dermatitidou" na obličeji. Zkoušela jsem už kde co černý čaj, modrou indulonu, calciovou mast, bepanthen, atd. A řekla bych že je to jen horší. Má zarudlé tvářičky a suché jak struhadlo. Prosím zkuste něco poradit. :nevim: :zed:

Na fb doporucuji pani co dela domaci mast. Pouzivam detem na ekzem. To nejlepsi, co jsem zkusila.
Tahle kosmetika pouziva parabeny. Me osobne drazdila oblicej. Dite s ekzemem bych tim nemazala.

Adeletka
Stálice 70 příspěvků 16.03.18 07:45

Já jsem zkoušela krém na svůj atopický ekzém a mě teda štípal. Na syna bych ho nepatlala.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 16.03.18 07:51

@Nika 27 znama pouzivala kosmetiku Tarani (ajurvedska) na miminko - rozjizdel se atopak. Pak i na druhe dite a maji nadhernou plet obe dve (nikdy sem nevidela zarudnuti, vyrazku, krupici, nic…). Maji i primo radu na miminko, taky si pak planuju poridit, az se miminko narodi :srdce: EDIT: jinak s Himalaya nemam zkusenosti…

xammy
Kecalka 396 příspěvků 16.03.18 08:20

Na dermatitidu na tvarickach perfektne zabral synovi (cca 3 mes) Holtuv krem. Tri dny mazani a bylo to pryc.

Nika 27
Nováček 6 příspěvků 16.03.18 08:42

Moc děkuju za rady vsem. Určitě se mrknu na tu kosmetiku Tarani. A přeju vám ať je miminko zdravé. ;)

Nika 27
Nováček 6 příspěvků 26.03.18 08:48
Holtuv krém

Ještě bych se chtěla zeptat jak dlouho se ten holt krém může mazat. Vzhledem k tomu co obsahuje. Dr mi řekla že ona s tím nemá zkušenosti. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama