Máte zkušenosti s olejíčkem od Dokonalé lásky?

17.2.21 16:18

Máte zkušenosti s olejíčkem od Dokonalé lásky?

Ahoj holky, jdu si sem pro radu.

Mám pejska (7 let, střední plemeno) a začal se mu dělat zubní kámen. Čistíme kartáčkem, kupujeme dentální tyčinky, vet ale potvrdil, že to bude zřejmě genetické.

Narazila jsem na opravdu skvělé recenze na olejíček od Dokonalé lásky. Nemáte s tím některá zkušenost? Ráda bych vyzkoušela něco přírodního, než ho chudáka poženu na UZV seškrábání a vyleštění zubů.

Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6784
17.2.21 16:25

Jakože ten olejicek bude co? Jíst, mazat na zuby, nebo zuby potírat? Všechno nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
17.2.21 16:32

Tak tohle bych chtěl opravdu doma řešit :nevim: kam tahle doba spěje. :zed:
To zachvilku koupíš psíkovi cvakacky a každý večer je budeš dávat do hrníčku vedle pelechu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.2.21 16:34
@Cenarius píše:
Jakože ten olejicek bude co? Jíst, mazat na zuby, nebo zuby potírat? Všechno nesmysl.

Děkuji převelice za sofistikovanou radu :lol:

Zakl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
17.2.21 16:41
@VikinaJánská píše:
Ahoj holky, jdu si sem pro radu.

Mám pejska (7 let, střední plemeno) a začal se mu dělat zubní kámen. Čistíme kartáčkem, kupujeme dentální tyčinky, vet ale potvrdil, že to bude zřejmě genetické.

Narazila jsem na opravdu skvělé recenze na olejíček od Dokonalé lásky. Nemáte s tím některá zkušenost? Ráda bych vyzkoušela něco přírodního, než ho chudáka poženu na UZV seškrábání a vyleštění zubů.

Díky moc.

Preventivne je to super vec, ozkouseno na trech psech 🙂
Pokud je zubni kamen zacinajici, tak by to eventuelne jeste mohlo pomoct a kamen “odstranit”.
Pokud uz ma ale vetsi nanos, tak nechat vycistit vetem a pak ihned zacit s olejickem jako prevenci.

Pro ostatni: nesmysl to zadnej neni a ano psovi se zuby olejem potiraji.

Vy se o svoje zuby nestarate? Nechodite na dentalni hygienu? 🤷🏼‍♀️
Pokud ma clovek psa, musi se o
nej starat se vsim vsudy a ne mu nechat hnit zuby a tim mu zpusobovat bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2794
17.2.21 22:47

Mám zkušenosti vlastní i od psů známých.
Můj pes olejíček nesnesl, blil po něm jak prorvanej. Takže nic.
U jorkšíra známých ho kombinovali z kelpou. Nejdřív dávali jen kelpu, pak šel pes na odstranění kamene a pak ke kelpě přidali čištění olejíčkem. Po třech letech má stále zuby jako nové.
Manželův kolega olejíček zkoušel u svého NO, nezabral absolutně vůbec, ale tam je nejspíš na vině genetika, stejný problém mají i další tři štěňata z vrhu a nepomáhá vůbec nic.
Nejjednodušší je to vyzkoušet. Ale pokud je na zubech už kámen, chce to nejdřív odstranit kámen a pak používat olejíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
17.2.21 23:00

Znám to, jeden kolega to kupoval psovi akorát ne teda na zuby, ale na uvolnění strachu o samotě. No samozřejmě k ničemu. Což mě osobně bylo jasný hned. Za mě je tohle vyhazování peněz. Chápu, že ho nechceš dávat do narkózy, záleží v jakém stavu to má. Někdy je to nevyhnutelný. My to nechávali jednomu ze psů dělat loni. To jí bylo devět let. Určitě jí nechceme v blízké době zas uspávat, tak mi veterinář ukázal jak a nedávno jsem jí zubní kámen seškrábal sám. Až jsem byl překvapen jak to pěkně šlo a jak pěkně v klidu držela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat