Máte zkušenosti s portálem sousede.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dardeco1
Povídálka 23 příspěvků 01.02.17 12:01
máte zkušenosti s portálem sousede.cz?

Ahoj znáte někdo tento portál? chodíte tam, prodáváte tam něco? Stojí za to se tam vubec registrovat? děkuji za rady

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 12:44

Naprosta katastrofa, vubec na web nevstupujte, na webu je skryty vir a zahesluje vam cely pocitac a žádá pak od vas vykupne - tzw. Ransomware

Vyjádření jednatele firmy SousedéCZ s. r.o.:

Sousedé. cz je místo pro komunikaci mezi obyvateli bytového nebo panelového domu. Na začátku února 2017 ho pro tyto účely využívalo 2400 společenství vlastníků a bytových družstev.

V současnosti to není ani místo na prodej věcí a naštěstí ani ransomware (Web prošel bezpečnostním testováním v červnu 2016 a je na něm nasazen antivirus. Jeho bezpečnost si můžete ověřit např. nástrojem Norton SafeWeb.)

Rádi Vám odpovíme na jakékoli dotazy na e-mailu: domovnik@souse­de.cz.

Martin Pösinger

jednatel SousedeCZ s. r.o.

dardeco1
Povídálka 23 příspěvků 01.02.17 14:10
@Anonymní píše:
Naprosta katastrofa, vubec na web nevstupujte, na webu je skryty vir a zahesluje vam cely pocitac a žádá pak od vas vykupne - tzw. Ransomware

super :-) děkuji za radu, byla jsem se tam podívat, moc mne nezaujal, ale někdo mi ho doporučil, pry že se tam dá dobře prodat atd… no takže už tam nejdu. děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >