Máte zkušenosti s Prodent Omnia?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BABŮKU
Nováček 4 příspěvky 14.03.18 15:03
Máte zkušenosti s Prodent Omnia?

Zdravím. Jen mě zajímá jestli jste někdo naletěl panu Petru Tomečkovi z Prodent omnia? O co jde: Chtěli jsme si užít kulturní zážitek a tak jsme si na Bazoši koupili lístky na muzikál od pana Petra Tomečka - Prodent Omnia. Přišla nám na email faktura. Řádně jsme uhradili 1500kč. A po té začal kolotoč výmluv. Nejdříve výmluvy proč nám stále nedošli vstupenky. A poté až do teď výmluvy, proč nám stále neposlal naše peníze zpět! Už nám je jasné, že jsme naletěli podvodníkovi. No alespoň nová zkušenost :( Táhne se to už skoro měsíc. Už jsme se smířili, že našich patnáct stovek neuvidíme. Ale jsme rozhodlý na pana Tomečka podat trestní oznámení. Vím, že toho asi moc nedocílíme. Ale aspoň zaškodíme. Kdyby nás bylo víc podvedených to by se jinak jednalo. No nic…chybami se človek (prý :? a snad učí). A proto Vám všem radím. Nebuď te důvěřivý jak my a dávejte si pozor komu posíláte peníze!!!

Příspěvek upraven 14.03.18 v 21:21

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 281 příspěvků 14.03.18 16:39

Přesně proto už nikdy neposílám peníze předem, radši připlatím za dobírku, taky mě vyučila špatná zkušenost.

Katy 78
Nováček 2 příspěvky 16.03.18 17:56

Mám s ním stejnou zkušenost, bohužel :cert:

BABŮKU
Nováček 4 příspěvky 16.03.18 20:04
@Katy 78 píše:
Mám s ním stejnou zkušenost, bohužel :cert:

Přímo s Tomečkem z Prodent - omnia? Hlásila jste na polici?

Katy 78
Nováček 2 příspěvky 17.03.18 11:37

@BABŮKU můžeme si kdyžtak napsat soukromě do emailu.. kacka. petranova@sez­nam.cz":https://www.emimino.cz/…il/seznamcz/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama