Reklama

Máte zkušenosti s Prodent Omnia?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BABŮKU
Nováček 4 příspěvky 14.03.18 15:03
Máte zkušenosti s Prodent Omnia?

Zdravím. Jen mě zajímá jestli jste někdo naletěl panu Petru Tomečkovi z Prodent omnia? O co jde: Chtěli jsme si užít kulturní zážitek a tak jsme si na Bazoši koupili lístky na muzikál od pana Petra Tomečka - Prodent Omnia. Přišla nám na email faktura. Řádně jsme uhradili 1500kč. A po té začal kolotoč výmluv. Nejdříve výmluvy proč nám stále nedošli vstupenky. A poté až do teď výmluvy, proč nám stále neposlal naše peníze zpět! Už nám je jasné, že jsme naletěli podvodníkovi. No alespoň nová zkušenost :( Táhne se to už skoro měsíc. Už jsme se smířili, že našich patnáct stovek neuvidíme. Ale jsme rozhodlý na pana Tomečka podat trestní oznámení. Vím, že toho asi moc nedocílíme. Ale aspoň zaškodíme. Kdyby nás bylo víc podvedených to by se jinak jednalo. No nic…chybami se človek (prý :? a snad učí). A proto Vám všem radím. Nebuď te důvěřivý jak my a dávejte si pozor komu posíláte peníze!!!

Příspěvek upraven 14.03.18 v 21:21

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 14.03.18 16:39

Přesně proto už nikdy neposílám peníze předem, radši připlatím za dobírku, taky mě vyučila špatná zkušenost.

Katy 78
Nováček 2 příspěvky 16.03.18 17:56

Mám s ním stejnou zkušenost, bohužel :cert:

BABŮKU
Nováček 4 příspěvky 16.03.18 20:04
@Katy 78 píše:
Mám s ním stejnou zkušenost, bohužel :cert:

Přímo s Tomečkem z Prodent - omnia? Hlásila jste na polici?

Katy 78
Nováček 2 příspěvky 17.03.18 11:37

@BABŮKU můžeme si kdyžtak napsat soukromě do emailu.. kacka. petranova@sez­nam.cz":https://www.emimino.cz/…il/seznamcz/

Helix1973
Nováček 1 příspěvek 21.07.18 13:15

Zdravím, Petr Tomeček alias Petr Bazala nabízí i zprostředkování prace . Vše je v pohodě do doby než má zaplatit to začíná kolotoč vymluv je to ulhaná krysa. Tak si na něj dávej te pozor. Jeho firma se ted jmenuje 4sale promotion

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama