Máte zkušenosti s reiki?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:16
Mate zkusenosti s reiki?

Pomohlo vam nekomu? Psych.nebo i fyz. problemy?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 10:27

Fyzicky ano, ale musí se k tomu i začít pít bylinky, zeleninové štávy. Mluvím o žalud vředech.

Beruskaslunicko
Kecalka 161 příspěvků 01.11.14 11:36

Reiki je v poradku, dokonce vedecky overeno.Jen clovek nesmi zapominat i na klasickou medicinu. Idealni je oba druhy lecby propojit.Jak zapadni tak vychodni medicinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 20:34

A jak je vedecky overeno? To je na jakem principu? Ja o tom zatim prakticky nic nevim, na internetu jsou informace vselijake…

Beruskaslunicko
Kecalka 161 příspěvků 04.11.14 12:36

Mereni energie, kterou behem reiky vydas. Reiky je vlastne energie

klarabrown
Nováček 6 příspěvků 27.11.14 11:53

Reiki je úžasné předání energie. Záleží který stupeň máte. Já je používám i pro svého kocoura, když je potřeba a sám si pro energii chodí. Lehle si mě do klína tlapkama nahoru a čeká :) Když byl po kastraci - po narkóze a bylo mu zle, reiki nechtěl. Zvířátka si sama řeknou, kdy vyžadujou pomoc energie. :srdce: To mi stačí jako důkaz místo jakýchkoliv vědeckých studií.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.14 14:24

Ja Vam verim, ale nejsem si jista, ze zrovna kocour je důkazem o tom, ze to funguje…:)

Ameria
Kecalka 198 příspěvků 27.01.15 08:44

Pokud potřebujete důkaz, že něco funguje, tak se vůbec nepouštějte do alternativního léčení. Potřebujete otevřenou mysl a důvěru. Není to o tom, že víra tvá tě uzdraví. Ale člověk spoustu věcí blokuje rozumem a myšlenkami. :think:

LennaZS
Závislačka 2527 příspěvků 02.09.15 13:48

Ano. Sama mám druhý stupeň reiki. Funguje to..

Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 02.09.15 13:58

@LennaZS mohu tedy otázku? asi o tom něco víš. :) :kytka: Rozdíl mezi Reiki a Shamballou? Dík. :kytka:

WolfLake
Nováček 1 příspěvek 02.09.15 14:07
@Jensina píše:
@LennaZS mohu tedy otázku? asi o tom něco víš. :) :kytka: Rozdíl mezi Reiki a Shamballou? Dík. :kytka:

Dobrý den, sice nebyl směřován dotaz na mne, ale snad se nebudete zlobit, když ho zodpovím.

Reiki pracuje s konkrétními symboly a vibruje v 3D.
Shamballa pracuje se symboly, které jsou umístěny ve Vaší auře telepaticky, nemusíte se učit žádné symboly, jemnohmotné bytosti, které s Vámi spolupracují při léčení či samoléčení vědí, který použít. Také Shamballa vibruje v 5D.
Shamballa 12D vibruje už na 12 dimenzích, což je ještě o dimenzi výše, než s kolika do sebe „zavinutými“ dimenzemi pracují dnes špičkoví kvantoví fyzici při teorii superstrun.
Od 21. 12. 2012 se Země „Gaia“ postupně přesouvá do vyšších vibrací, proto nyní už přestává samotné tradiční Reiki být tolik účinné, ale je dobré jako komplement k Shamballe.

LennaZS
Závislačka 2527 příspěvků 02.09.15 16:55

@WolfLake děkuji za odpověď :palec:

Reginaa
Kecalka 442 příspěvků 03.09.15 08:38

Zkušenost z „Reiki“ nemám, ale mám dost zkušeností s uzdravením na základě vzkládání rukou a modlitby. Přesně tak, jak to popisuje Nový zákon :„Věř a víra tvá tě urdraví“.Jsou různé obdarování, které dává lidem Bůh zadarmo, ale bez víry vám nebude fungovat ani „reiki“. :)

Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 03.09.15 08:41

Děkuji za odpověď, jestli to tedy dobře chápu, tak tedy zasvěcený do Shambally nemusí být zasvěcený do Reiki?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >