Máte zkušenosti s touhle barvou na vlasy?

Anonymní
23.11.19 21:07

Máte zkušenosti s touhle barvou?

Ahoj, chci zakrýt první šediny a mám přirozeně světle hnědou barvu vlasů. Myslíte, že mi tato barva chytne jen na ty bílé vlasy a moji barvu moc nezesvětlý? Nikdy jsem se nebavila tak mám obavu, abych nebyla jak kuře. Barva se má po 24 úmytí vymýt :think: :nevim:? A stydím se za šediny…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
23.11.19 21:17

Já ti nevím, asi bych šla ke kadeřnici radši… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
23.11.19 21:20

Pouzivala jsem tuto znacku, vymyvaci sampony a uplne v pohode, akorat jsem mela mahagon a pouzivala jsem ho asi rok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15267
23.11.19 21:25

Používám už dlouho, jiný odstín tedy, ale vymyje se v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277
23.11.19 21:42

Ja bych sla ke kadernici, od cca 14 jsem mela co mesic jinou hlavu prave z techto barev, rok pred svatbou mi kadernice vlasy lecila…ted se nebarvim vubec, nechavam si to odrust na prirodno, asi az se mi objevi prvni sediny tak to nebudu resit az to bude videt tak muj sen je mit stejne vlasy do stribrna tak budu asi pravidelne chodit na barveni :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
23.11.19 21:44

Tohle ti vlasy nezesvetly je to jenom šampon ne odbarvovac. Můžeš to zkusit, ono se to brzo vymeje, ale ber o odstín světlejší než chceš, rádo to chytá tmavší než je na obrázku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 23:09

Moc všem děkuju :kytka:. Tak jsem to zkusila a bílé vlasy nekryje vůbec a má barva zůstala beze změny… ještě zkusím za čas světle hnědou na ty šediny a snad je trochu ta barva ztmaví.

• Citovat
  • Nahlásit
24537
24.11.19 09:21

Nechci strašit, ale moje šediny nekryje skoro žádná barva. Třeba 2 týdny OK a pak to zase svítí…
A nekupuj světle hnědou, to už bývá skoro černé, spíš tmavě plavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 16:48

Moc děkuju. Barvu jsem zkusila a nekryje nic ani mě na hnědou nijak nezměnila odstín… zkusím trochu tmavší než byla tato a zase smývatelnou a pak poreferuju :D. Když by tu někdo měl dobrou zkušenost tak se prosím podělte :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
24537
24.11.19 21:51

Ty smývatelné jsou na pytel, šediny chtějí permanentní barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat