Mate zkusenosti se svorkou na klitoris?

Anonymní
1.7.20 22:49

Mate zkusenosti se svorkou na klitoris?

Holky, zkousely jste svorku na klitoris, clitoral clip? Neco takoveho? ****
Pry je to dobre mit behem pohlavniho styku, protoze zeny jsou takto drazdeny na klitorisu a dosahnou snadno orgasmu.

edit - odkaz

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

23830
1.7.20 23:03

Jasně, bezva věc. A k tomu do zadku anální šperk 8) :jazyk:

• Nahlásit
1223
1.7.20 23:04

Už zase? :zed: :roll:

• Nahlásit
leisa
1.7.20 23:05
@pe-terka píše:
Jasně, bezva věc. A k tomu do zadku anální šperk 8) :jazyk:

a já myslela že ostnatý kolík

• Nahlásit
23830
1.7.20 23:11
@leisa píše:
a já myslela že ostnatý kolík

to by taky šlo. Klidně si ho tam nacpi, proti gustu… :pankac:

• Nahlásit
4889
1.7.20 23:20
@pe-terka píše:

Jedna z tisic tvari pani IZ dnes maka o 106…ja si ji (ho) zkuzila vizualizovat a vidim usilovnou damu neurciteho veku, ktera si privydelava psanim ****vin na fora, ktery vydelavaji prachy reklamou, tudis ctenosti. :mrgreen: Ale treba mam chudou fantazii, protoze zatim mi jine vysvetleni nenapada :think: :mrgreen:

• Nahlásit
23830
1.7.20 23:23
@My Melody píše:
Jedna z tisic tvari pani IZ dnes maka o 106…ja si ji (ho) zkuzila vizualizovat a vidim usilovnou damu neurciteho veku, ktera si privydelava psanim ****vin na fora, ktery vydelavaji prachy reklamou, tudis ctenosti. :mrgreen: Ale treba mam chudou fantazii, protoze zatim mi jine vysvetleni nenapada :think: :mrgreen:

myslíš, že je to IZ..? To by si přispívala do vlastních diskusí, zakládaných anonymně…Tohle admini obvykle stopnou…
Jinak já za diskusemi typu anální šperk a spona na klitoris vidím spíš podivného chlapa honiče, případně bandu nudících se pubertáků. Ale těžko říct…

• Nahlásit
4889
1.7.20 23:23
@pe-terka píše:
:mrgreen: A do huby mikrofon, at je to slyset az do podivnyho sveta emimina :mrgreen:
  • Nahlásit
23080
1.7.20 23:26

@admin
Značný počet těchto témat v posledních dnech zavání reklamou anebo někdo tyto výrobky distribuuje.

• Nahlásit
4889
1.7.20 23:28
@pe-terka píše:
myslíš, že je to IZ..? To by si přispívala do vlastních diskusí, zakládaných anonymně…Tohle admini obvykle stopnou…
Jinak já za diskusemi typu anální šperk a spona na klitoris vidím spíš podivného chlapa honiče, případně bandu nudících se pubertáků. Ale těžko říct…

Ja myslim, ze je to ona, ale samozrejme se muzu mylit… protoze dle toho, jak reaguje v diskuzich, pise jednou tak, jindy tak, ale hlavne, aby diskuze slapala a nekdy ma podobnej sloh jak zakladajici trol… nedriv jsem myslela, ze se jen bavi, ale ted se zacinam spis priklanet k tomu, ze je placenej troll, at to zni jakkoli silene. Jedine ze by to mela jako hobby 8o???

• Nahlásit
4889
1.7.20 23:30
@pe-terka píše:
Jinak já za diskusemi typu anální šperk a spona na klitoris vidím spíš podivného chlapa honiče, případně bandu nudících se pubertáků. Ale těžko říct…

Ale souhlasim, taky to muze byt honimir, anebo banda pubosu… :think:

Myslim, ze admini to nemuzou stopnout, pokud pouziva chytrej telefon, IP adresa se meni, tudis troll muze mit klidne desitky nicku.

• Nahlásit
23830
1.7.20 23:32
@My Melody píše:
Ja myslim, ze je to ona, ale samozrejme se muzu mylit… protoze dle toho, jak reaguje v diskuzich, pise jednou tak, jindy tak, ale hlavne, aby diskuze slapala a nekdy ma podobnej sloh jak zakladajici trol… nedriv jsem myslela, ze se jen bavi, ale ted se zacinam spis priklanet k tomu, ze je placenej troll, at to zni jakkoli silene. Jedine ze by to mela jako hobby 8o???

Tak ono se to dá ověřit, nahlásit adminům podezření, že si zakl. přispívá do vlastní kontroverzní diskuse. Pokud vím, tak do análního šperku přispívala :P
Zpětně se mi v tom vrtat nechce, pokud se ozve i tady, můžeme si adminů zeptat.

• Nahlásit
leisa
1.7.20 23:33

@pe-terka Neměla jsi na mysli zakladatelku/le? Pro mě to opravdu není :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
23830
1.7.20 23:33
@My Melody píše:
Ale souhlasim, taky to muze byt honimir, anebo banda pubosu… :think:Myslim, ze admini to nemuzou stopnout, pokud pouziva chytrej telefon, IP adresa se meni, tudis troll muze mit klidne desitky nicku.

jj, technické vymoženosti budou asi nad rámec jejich vlivu. Reagují spíš, když je stejný nick. Což asi nebude.

• Nahlásit
23830
1.7.20 23:35
@leisa píše:
@pe-terka Neměla jsi na mysli zakladatelku/le? Pro mě to opravdu není :nevim: :mrgreen:

jj, omlouvám se. :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama