Máte zkušenosti ? - swingerspárty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 13:11
Máte zkušenosti ? - swingerspárty

Zdravím a prosím o zachování anonymu vzhledem k intimnímu dotazu. Hovořili jsme s manželem o trojce a nakonec jsme došli k názoru, že máme oba strach, že by tam mohl být jeden tzv. „navíc“. Prosto jsme po dlouhých rozhovorech narazili na téma swingerspárty. Mě osobně by se líbila spíše možnost prohození partnerů, ale ve svém okolí nemáme absolutně nikoho kdo by do toho šel. Čeho se bojím na swingerspárty je to, že dle názorů je tam větší přemíra mužů a mě se jen tak někdo nelíbí. Myslím tím tedy spíše to, že nemám sice žádné zvláštní požadavky, ale je mi 35 a když už by k něčemu mělo dojít, tak prostě např. chlapa vážícího 50 kilo i s postelí nebo 60 s pupkem a knírkem bych asi nedala. Obávám se ovšem, že takových typů je tam převaha. Co tak pozoruji ženy, tak většinou o sebe nějakým způsobem dbají, ale chlapům je to obecně tak nějak víc „jedno“.

Máte někdo zkušenosti se swingers? Co za muže tam chodí (popř. ženy)?

Reakce:
BloomingGorgeous
Závislačka 2894 příspěvků 13.03.19 13:15

Zkusenost nemam a ani mit nebudu, ale tohoto bych se zrovna nebala. Muzete tam jen jit a uvidite, treba to nevyjde napoprve, ale o to vic to bude napinave.

Purkym
Stálice 57 příspěvků 13.03.19 14:00

Zkušenosti mám. Jde o to, kam na SW párty vyrazíte. Jsou kluby, a je jich většina, kam samotní muži nesmí. Tudíž obava z přemíry můžu by byla vyřešena.;) My máme oblíbené Paradiso v Praze. Věk lidí, kteří tam chodí je 30+ a nikdy se nám nestalo, že by se nám nikdo vysloveně nelíbil. Ale samozřejmě je to dost individuální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 14:04

A zjišťovala sis konkrétní kluby a jejich podmínky? Neznám ty české, byla jsem jen v zahraničí, ale tam jsou např. určité dny, kdy mají vstup jen páry. Takže nehrozí, že tam bude přepytlíkováno.

Jinak já mám zkušenost, že tam byly spíš lidi 30–40, velmi v pohodě. A hlavně když vám nikdo nepadne do oka, tak prostě nepadne, no. On i ten sex s vlastním mužem na „veřejnosti“ má něco do sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 14:07

my jsme s manzelem parkrat byli..ale nemenime partnery ani nikoho nepribirame.. manzelovi by to teda nevadilo :-D ale ja bych to nejspis neunesla videt ho s jinou…jsme spis takovy pozorovatele :-)))) urcite si nepredstavuj, ze se tam na tebe nebo partnera hned nekdo vrhne. V klubu, kde jsme byli my, davaji naramky, uz ted nevim - modry - ano chci vymenu/sex s vic lidma… cerveny - ne, jsme tu jen sami za sebe.
Vetsinou tam bylo tak 20 - 30 lidi, samotny panove nemaji vstup povoleny ( pripadne jen na konkretni akci ), takze jsou to pary, ze by tam byli treba dve holky spolu, to si nevybavuju.
Kdyz pujdes poprve, tak nemusis hned nekoho stridat, proste si to okouknete a uvidite :-)
Pro nas je to takovej vylet mimo realitu vsednich dni :-) dame si predem nejakou dobrou lehkou veceri, pak nekde sklenicku/panaka.. a pak to ma uplne jinej „naboj“ nez doma :-))

Táta čekatel
Stálice 92 příspěvků 13.03.19 15:15

Nebo je varianta čtverka.
Někde v soukromí, je to intimnější, víte přesně, kdo tam bude … což pro velké hráče může být nuda :-)
Pro nás tak akorát :oops:

Annabela11
Závislačka 3498 příspěvků 13.03.19 15:22
@Anonymní píše:
Zdravím a prosím o zachování anonymu vzhledem k intimnímu dotazu. Hovořili jsme s manželem o trojce a nakonec jsme došli k názoru, že máme oba strach, že by tam mohl být jeden tzv. „navíc“. Prosto jsme po dlouhých rozhovorech narazili na téma swingerspárty. Mě osobně by se líbila spíše možnost prohození partnerů, ale ve svém okolí nemáme absolutně nikoho kdo by do toho šel. Čeho se bojím na swingerspárty je to, že dle názorů je tam větší přemíra mužů a mě se jen tak někdo nelíbí. Myslím tím tedy spíše to, že nemám sice žádné zvláštní požadavky, ale je mi 35 a když už by k něčemu mělo dojít, tak prostě např. chlapa vážícího 50 kilo i s postelí nebo 60 s pupkem a knírkem bych asi nedala. Obávám se ovšem, že takových typů je tam převaha. Co tak pozoruji ženy, tak většinou o sebe nějakým způsobem dbají, ale chlapům je to obecně tak nějak víc „jedno“.Máte někdo zkušenosti se swingers? Co za muže tam chodí (popř. ženy)?

Znamej tam byl…a říkal že všude plno chlapů a jen 2 zensky :lol: takže jel domů nasranej a otravenej.Za mě taková zábava pěkná uchylarna …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 07:27

ZAD.: Všem díky za příspěvky

Uživatel je onlineLaPaloma
Závislačka 2630 příspěvků 14.03.19 08:18

Holka, je ti teprve 35, máš představu o tom, jak spolu s manželem vydržíte do věku, kdy už nebudete o tyhle věci mít zájem? U sebe to máš dalších +/- 20 let minimálně, spíš více. Vás to spolu evidentně nebaví už teď. …
Já vás neodsuzuji, je mi to jedno, ale zamysleli jste se nad tímhle? Pokud jste dosud nezahýbali, tak si pomocí swingers navolníte vazbu - jako že o nic nejde - a ono to příště, jinde a už s vyvolenou, ne náhodnou, půjde lépe a bez výčitek.
Bylo by dobré být připravena na všechny možnosti, protože není všem dnům konec. Nevěřím, že zůstane jen u jedné akce.

Annabela11
Závislačka 3498 příspěvků 15.03.19 04:36

@LaPaloma Přesně tak!

Váš příspěvek
Reklama