Máte zkušenosti z kočárkem G mini?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.01.18 11:47
Máte zkušenosti z kočárkem G mini?

Dobrý den chci se zeptat dámy ženy, jaká je vaše zkušenost s kočárkem G mini. Kočárek se mi moc líbí a uvažuji o něm popřípadě jaký doporučujete. O drahé např Concord atd zájem nemám. Děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.01.18 11:51

Já si ho teď budu objednávat zkušenosti já osobně s tím nemám ale má ho známá a je spokojená tak že jdu do toho je úžasný :) Určitě G-mini Grand určitě ne Lord

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.01.18 11:56

@Petruna21 ok děkuji za názor

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.01.18 11:59

@Annabela11 No nemáš za co :) i jsem četla rezence že ten Grand je lepší než Lord že z toho Lordu vypadávají věci z koší má ho z kopce a ani se mi tolik nelíbí :think:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.01.18 12:01

@Petruna21 Látka na kočárku se mi zdá slabá jestli to neprofoukne vitr

folii
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 11.01.18 12:31

Mame grand a uz bych nekoupila. Na vetsi ditko na.leto super, na zimu male neprostorne a na. novorozene ani. nahodou slaba latka.

NEDOPORUCUJO :mrgreen:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 11.01.18 12:34

@folii Ano právě ta látka mě odrazuje…

Janli
Závislačka 4994 příspěvků 11.01.18 12:48

Já jsem ho kvůli té slabé látce odpískala. Chtěla jsem skladný kočár jen na cestování, ale když jsem to viděla… to není kočárek, ale spíš taška na kolečkách.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.01.18 13:18

Nevím známá ho má a je s ním spokojená ;) a klučíkovi je rok a půl a furt v něm jezdí a je k celku vylký a vejde se tam úplně v pohodě :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama