Máte zkušenosti z kočárkem G mini?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annabela11
Závislačka 2881 příspěvků 11.01.18 11:47
Máte zkušenosti z kočárkem G mini?

Dobrý den chci se zeptat dámy ženy, jaká je vaše zkušenost s kočárkem G mini. Kočárek se mi moc líbí a uvažuji o něm popřípadě jaký doporučujete. O drahé např Concord atd zájem nemám. Děkuji za názory.

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.01.18 11:51

Já si ho teď budu objednávat zkušenosti já osobně s tím nemám ale má ho známá a je spokojená tak že jdu do toho je úžasný :) Určitě G-mini Grand určitě ne Lord

Annabela11
Závislačka 2881 příspěvků 11.01.18 11:56

@Petruna21 ok děkuji za názor

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.01.18 11:59

@Annabela11 No nemáš za co :) i jsem četla rezence že ten Grand je lepší než Lord že z toho Lordu vypadávají věci z koší má ho z kopce a ani se mi tolik nelíbí :think:

Annabela11
Závislačka 2881 příspěvků 11.01.18 12:01

@Petruna21 Látka na kočárku se mi zdá slabá jestli to neprofoukne vitr

folii
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 11.01.18 12:31

Mame grand a uz bych nekoupila. Na vetsi ditko na.leto super, na zimu male neprostorne a na. novorozene ani. nahodou slaba latka.

NEDOPORUCUJO :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 2881 příspěvků 11.01.18 12:34

@folii Ano právě ta látka mě odrazuje…

Janli
Kelišová 6870 příspěvků 11.01.18 12:48

Já jsem ho kvůli té slabé látce odpískala. Chtěla jsem skladný kočár jen na cestování, ale když jsem to viděla… to není kočárek, ale spíš taška na kolečkách.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.01.18 13:18

Nevím známá ho má a je s ním spokojená ;) a klučíkovi je rok a půl a furt v něm jezdí a je k celku vylký a vejde se tam úplně v pohodě :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >