Reklama

Máte zkušenosti z kočárkem G mini?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 11.01.18 11:47
Máte zkušenosti z kočárkem G mini?

Dobrý den chci se zeptat dámy ženy, jaká je vaše zkušenost s kočárkem G mini. Kočárek se mi moc líbí a uvažuji o něm popřípadě jaký doporučujete. O drahé např Concord atd zájem nemám. Děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.01.18 11:51

Já si ho teď budu objednávat zkušenosti já osobně s tím nemám ale má ho známá a je spokojená tak že jdu do toho je úžasný :) Určitě G-mini Grand určitě ne Lord

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 11.01.18 11:56

@Petruna21 ok děkuji za názor

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.01.18 11:59

@Annabela11 No nemáš za co :) i jsem četla rezence že ten Grand je lepší než Lord že z toho Lordu vypadávají věci z koší má ho z kopce a ani se mi tolik nelíbí :think:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 11.01.18 12:01

@Petruna21 Látka na kočárku se mi zdá slabá jestli to neprofoukne vitr

folii
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 11.01.18 12:31

Mame grand a uz bych nekoupila. Na vetsi ditko na.leto super, na zimu male neprostorne a na. novorozene ani. nahodou slaba latka.

NEDOPORUCUJO :mrgreen:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 11.01.18 12:34

@folii Ano právě ta látka mě odrazuje…

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 11.01.18 12:48

Já jsem ho kvůli té slabé látce odpískala. Chtěla jsem skladný kočár jen na cestování, ale když jsem to viděla… to není kočárek, ale spíš taška na kolečkách.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.01.18 13:18

Nevím známá ho má a je s ním spokojená ;) a klučíkovi je rok a půl a furt v něm jezdí a je k celku vylký a vejde se tam úplně v pohodě :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >