Reklama

Matematika pro 2. ročník pracovní sešit (RVP)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eviška
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 16.01.17 12:27
Matematika pro 2. ročník pracovní sešit (RVP)

Prosím, nemohl by mi někdo pomoci? Potřebovala bych buď oskenovat, nebo vyfotit stránku č. 77 v pracovním sešitě Matematika pro 2. ročník základní školy (RVP), 1. díl. Prosím nemáte někdo doma?? :nevim:
Syn má po operaci kýly a nesmí nosit těžké věci. Domluvila jsem se s učitelkou, že mu sešity naskenuju.. a mám to, kromě této jediné stránky a zrovna tu potřebuju.. :think:

Reklama

Reakce:

anathema
Echt Kelišová 7650 příspěvků 16.01.17 12:42

@Eviška mám ji doma, ale je to vyplněné :think: no můžu to zkusit vygumovat, celé ty příklady dopsane nejsou…Viz foto

Eviška
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 16.01.17 12:54

@anathema To je super.. moc Vám děkuju… já si s tím zkusím nějak pohrát!! :potlesk: :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama