Mateřská a rodičovská u druhého, kde vyřídit

Anonymní
6.4.20 08:29

Mateřská a rodičovská u druhého kde vyřídit

Dobrý den prosím vás mám syna který je narozený září 2018 nyní čekám další dítě které se má narodit srpen 2020. Prosím já si nemůžu vzpomenout kde se to vyřizovalo. Kde mám první zajít a jestli budu znovu něco vypisovat nebo tím, že mě mají vedenou tak zadají jen něco nového do systému? Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1711
6.4.20 08:49

Zadost o PPM ti da doktor a das ji zamestnavateli. Musis taky vcas stopnout RP na starsi, kdybys to nestihla vybrat. A o dalsi RP budes zadatke konci PPM na UP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3270
6.4.20 08:51

No a jsi porad zamestnana a mas narok na materskou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 08:52
@1mila2 píše:
Zadost o PPM ti da doktor a das ji zamestnavateli. Musis taky vcas stopnout RP na starsi, kdybys to nestihla vybrat. A o dalsi RP budes zadatke konci PPM na UP.

Prosím a když mám jít na konci června žádat o mateřskou kdy mám jít stopnout rodičovský na starší. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.4.20 08:52
@Pajka89 píše:
No a jsi porad zamestnana a mas narok na materskou?

Ano zaměstnána jsem

• Nahlásit
  • Citovat
16021
6.4.20 08:55

Rodicak stopni k datu, kdy nastupujes na mateřskou (nebo pokud muzes ho zvedni a vyber, nevím jake mate moznosti a kolik ti chybi). Na mateřskou dostanes papir na gynde a odevzdáš, o rodicak zadas ke konci materke na UP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1711
6.4.20 08:56
@Anonymní píše:
Prosím a když mám jít na konci června žádat o mateřskou kdy mám jít stopnout rodičovský na starší. Děkuji

Tak nejlip, kdyz to vyberes jeste v kvetnu (sakra, to uz neni moc casu :lol: ).
Ja nastupovala PPM v prosinci 2018, RP jsem pozastavovala v listopadu a v lednu jsem tam nesla potvrzeni o tom, kolik jsme v tom prosinci dostala PPM a oni mi vyplatili ten rozdil (RP-PPM). Ted se mozna to potvrzeni dokladat nemusi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama