Reklama

Mateřská a rodičovský příspěvek při nezaměstnanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petra1903
Nováček 1 příspěvek 26.03.18 00:07
mateřská a rodičovský příspěvek při nezaměstnanosti

Ahoj, prosím o radu, vůbec se v tomhle nevyznám.
Od roku 2016 do května 2017 jsem byla vedená na úřadu práce, od té doby do teď si platím zdravotní pojištění sama. Nyní jsem v 35tt. Mateřská tedy předpokládám nepřichází v úvahu, je to tak?
Týká se mne tedy jen rodičovský příspěvek a porodné? Kdy a kde je třeba o ně žádat?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Eli45
Stálice 94 příspěvků 26.03.18 00:11

Na materskou narok nemas jen na rodicovsky prispevek a na porodne maji narok jen ti ktery nedosahuji socialniho minima. To uz je pak podle prijmu tvych a tveho partnera

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31611 příspěvků 26.03.18 02:23

Po porodu, na úřad práce

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 26.03.18 07:55

@petra1903 na MD nemáš nárok, rodičák dostaneš.. co se týče porodného, záleží na příjmu tebe i otce dítěte.

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5165 příspěvků 26.03.18 11:12

Žádat o rodičák a případně porodné (na netu jsou kalkulačky) budeš až s rodným listem dítěte na úřadě práce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama