Mateřská a rodičovský příspěvek při nezaměstnanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petra1903
Nováček 1 příspěvek 26.03.18 00:07
mateřská a rodičovský příspěvek při nezaměstnanosti

Ahoj, prosím o radu, vůbec se v tomhle nevyznám.
Od roku 2016 do května 2017 jsem byla vedená na úřadu práce, od té doby do teď si platím zdravotní pojištění sama. Nyní jsem v 35tt. Mateřská tedy předpokládám nepřichází v úvahu, je to tak?
Týká se mne tedy jen rodičovský příspěvek a porodné? Kdy a kde je třeba o ně žádat?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Eli45
Povídálka 44 příspěvků 26.03.18 00:11

Na materskou narok nemas jen na rodicovsky prispevek a na porodne maji narok jen ti ktery nedosahuji socialniho minima. To uz je pak podle prijmu tvych a tveho partnera

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31508 příspěvků 26.03.18 02:23

Po porodu, na úřad práce

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 07:55

@petra1903 na MD nemáš nárok, rodičák dostaneš.. co se týče porodného, záleží na příjmu tebe i otce dítěte.

Lendeš
Závislačka 4557 příspěvků 26.03.18 11:12

Žádat o rodičák a případně porodné (na netu jsou kalkulačky) budeš až s rodným listem dítěte na úřadě práce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama