Reklama

Mateřská centra v Pardubicích- zkušenosti maminek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letavice
Nováček 6 příspěvků 27.09.09 14:22
Mateřská centra v Pardubicích- zkušenosti maminek?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti maminek s mateřskými centry v Pardubicích, zejména Žabka a Kulihrášek?

Reklama

Reakce:

Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 27.09.09 18:02

Kulihráška miluju, znám to tam, chodila jsem tam, je to tam pro děti úžasný!!!

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 27.09.09 18:03

Kulihrášek je prej dobrej.
Sama mám z MC osypky, tak jen předávám zkušenost ostatních.
 NiKi

Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 28.09.09 15:25

Nikino, já měla osypky z MC v Chrudimi. Tam mi to prostě nesedlo vůbec. Ale Kulihrášek byl uplně jak z jiný planety. Je tam ale pěknej nátřesk, chce to určitě rezervaci a počkat si, jen tak si začít chodit myslím nejde, mají většinou plno.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >